Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šta je tačno bilo sa ajsom i lordom?

Bio do jednog ortaka iz osnovne,nisam ga video 100 dina,pa malo do teretane da ubijem vreme i evo me kući :)

i možda sam još jednu osobu uspeo da navučem na Prison Break :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ista pricha, razmishljam vec 2 nedelje o tome, i nekako mi sick da cimnem lika da vidim ko i zashto to radi...

Jok to mu se sestra kachi na net pa se automatski startuje icq

Inache sedim u kgb pijem kaficu i overavam mail i rur :) zar to nije krasno.

Maude sori shto nisa doshao da ti chestitam rodjendan na RHH uspavao sam se [V] .

kmeh HB !:)

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Blejao ortak kod mene...samo on i ja,skroz dobar blej,dobre teme (mojne penal neko da napravi :P )...

on sad zapalio kod ribe na Nbg,ja gajbi,slusam trens,pijem biter lemon...jos jedna subota gajbi...blah :|

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz Pionira, jutros isao sa ortakom do Kalisa, vratio se rucao, isao na DIF i djuskao neki basket, posle basketa na tushiranje i pravac Pionir.

mrtav sam umoran...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Bili mi ortaci, gledali Fight Club na HRT-u, cirkali pivo, izashli napolje, cirkali josh piva i pelinkovca, oznojili se ko svinje zbog zagushljive atmosfere, sad doshao kuci, smrdim na cigare najstrashnije, ne mogu da spavam...

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Juce posle spavajna od 4 h bio na parastosu pa onda sa ortakom igrao heroje 5 pa onda zavrsili na jednoj amsovnoj partiji pokera :)) Sve pare meni :))

Sada rezem oko 500 cd-ova i spremem se na trening pa posle mi dolazi kum da mu ucimo malo komp sa novim SuSE-om 10.1 :)

Link to comment
Share on other sites

i eto ponovo nisam kuntao, smrdim, gladan sam al ebem li ga... za nekih 20 ak minuta pichim u teretanu, malo da se iscimam pa tushiranje pa u neki restorancic da se pocastim dobrim obrokom... zavrshio sam veceras sa animom planetes extra je, cela pricha i deshavanja 26 epizoda vrednih gledanja :)

uf da veceras lezhem oko 8-9 !

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

-in every success you stand and make me regret.

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...