Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

razmisljam, kako to da je 6. maj... a da pritom nemamo do jaja vreme na neki duzi period...

nikako mi se ne dopada ovo vreme...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ustao, jebeni zeludac me opet zajebavao, a u glavi mi je idalje konfuzija od sinocne votke ko da me je sada tek proradila :))) uf koji smor sad kao neko uchenje ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Umal' da sinotj dobijem tri puta istog heroja u doti. I cak mi ne bi ni smetalo, samo da se u toj trecoj bole setio da mozhe da swapuje. Nego ... sta ono, ah da ... uz'o neki lap FSCov da malo isprobam, vidim kako radi, ne deluje loshe, al' ko bi ga znao.

Ruch'o, sad skupljam stare krpe i oblachim stare trenerke pa idem na sredjivanje redakcije. Malo nitro razredjivacha i em ce redakcija da bude cista, em mi svi veseli. Stig'o sam kutji malopre bukvalno 20 sekundi nakon onog ogromnog pljuska, da ga covek pita odakle je dos'o ne bi znao da kazhe.

Citam ove zanimljive topice, konstatovao sam sa nenadom da se pojavila solidna kolicina bash onako zanimljivih.

Link to comment
Share on other sites

btw, jel se to vozi neka biciklisticka trka, ovde zatvorili saobracaj...idem sad da rucam pa kao nesto da ucim...

valjda je danas bila neka trka (ili je jos uvek) od Hrama do Ade Ciganlije ... kao one standardne trke svih ovih godina, nego uvek menjaju lokaciju. A pljusak je trajao oko pet minuta, taman da ti sjebe opran auto ... jebi ga ;)

Sad videh vest da su Kinezi "prizvali" kishu da spere prljavstinu sa Pekinga. Ipak znachi nisu amerikanci!!11

http://go.reuters.com/newsArticle.jhtml?ty...rss/scienceNews

Link to comment
Share on other sites

preselih se

i mnogo sam sretan :)

sad sam nesto uredjivao stan.

cekam cimera koji je pokupio pola inventara iz kluba u kome radi i takoooo.

jedino je smor sto je sad stara centrala tako da mi je net ubi boze.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Atomic brate,biće sve u redu... nemoj da se brineš previše.

Sad do tetke da uzmem kola pa onda ko sestre na rodjendan u Borcu

svrati,usput je :D

Evo i taj dan,slava. :)

došli prvi gosti.Malo ću da izblejim kod mene u sobi dok ne stvori gužva i ne odgledam nove epizode losta i pb.a :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

chuj ove nemoj da gledash lost..

on je bre toliko navuchen da ide od koteza do shkole i pricha sam sa sobom sve o tim brojevima ..vidim chak je pisao iste i po shkoli..

kladim se da je pitao i profu iz mate da odvoji chas za njega da probaju da nastave niz..

... i tko njemu kazesh da ne gleda lost, lol :P

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

GNH! Krpim gumu na bajsu, nekako mi draze da se momacki usvinjim i namuchim, nego da odem i kupim novu unutrasnju i spoljasnju :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

teska noc ...

veoma....

ne znam da li cu spavati....

+

koji rsmo. idem zveknem rakiju i ono. ne znam. razmisljam. mada to nicemu ne vodi.

== wtf? :)

Od sutra sam offline, posle godinu dana i 3 meseca i nece me biti duze vreme !!! BYE BYE!

ya rly [:D]

Koja je najbolja gimnazija u BG-u po mogutjstvu blizina Bezhanijske kose?

Selim se........:(

btw...sretjna slava svima koji je slave.......

a shto ":(" ? dolazish iz sela u grad, be happy [:D]

Link to comment
Share on other sites

valjda je danas bila neka trka (ili je jos uvek) od Hrama do Ade Ciganlije ... kao one standardne trke svih ovih godina, nego uvek menjaju lokaciju. A pljusak je trajao oko pet minuta, taman da ti sjebe opran auto ... jebi ga ;)

taj rad, smo je poprskala jebena kisha...a sto se trke tice mislio sam na nesto tipa trka oko srbije, posto su prolazili ovde kroz smederevo...

btw, danas popodne sam iskidao zivce samo tako...kao ishao sa ortakom na poligon da on malo vezba da vozi...i sad idemo u rikverc normalno, sve pravo...kad odjednom lik krece da mota i dodaje gas, ja povlacim rucnu i uklizavamo u poljance na 2 metra od drveta...vishe ga ne pustam za volan definitivno...ocigledano da neki ljudi ne trebaju da gledaju fast and furious i da igraju nfs pre nego sto poloze voznju:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

mnogo sam lepse raspolozena nego juce , kada ne znam sta se desilo ... ono sve je bilo kao neki san ... :P

uzas..

elem , jos uvek pravim one lude smajlije :))

trenutno sredjujem sobu , tj. na neki nacin "preuredjujem" i posle idem sa drugaricom na premijeru filma "dete" ( mislim da je to ona glupost sto je valjda bila na festu..ali videcu) u sava centar :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Koja je najbolja gimnazija u BG-u po mogutjstvu blizina Bezhanijske kose?

Selim se........:(

btw...sretjna slava svima koji je slave.......

Deveta gimnazija je najbolja.

mnogo velikih umova je islo tamo.

Link to comment
Share on other sites

doshao kewin maser pa rekoh da mi odradi ledja jel sam juche bio sav neshto ushinut .. preporodio sam se, vrat mi je sad tako opushten da imam osecaj da ce glava da mi odpadne koliko je pokretljiva :))

Koja je najbolja gimnazija u BG-u po mogutjstvu blizina Bezhanijske kose?

ni jedna ti nije da pljunesh .. tako da ti je usushtini izbor svodi na sve kad vec morash da se cimash, nemoj da se ogranichavash.

Imaš devetu, desetu i munze gimnaziju. Sve tri su sranje :)

mama ti je sranje :)

deveta je ok, zavisi od smene, nije ni ubijanje nije ni plandovanje shto se tiche uchenja, ekipa je relativno losha

deseta je ubijanje od chenja u zavisnosti od profana mada sam chuo da je kriterijum pao u poslednjih par godina, ekipa donekle bolja

munze koliko sam chuo poslednje priche je da se popravila al daleko je to od neke normalnosti.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...