Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zli chika admini su mu konfiskovali :D

( [;)] )...

imajuci u vidu da je oko 700kb chudo ban nije popio :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nekog bude golubovi na terasi, mene budi keva na terasi.. bleji žena, priča telefonom, a kad priča onda baš priča, čudo da joj niko od komšija nije kenjao koliko se dere..

a, da, to su normalni ljudi, oni nisu spavali u 12h.

Juce posle spavajna od 4 h bio na parastosu

opa grčka ima se može se

Link to comment
Share on other sites

To zovete buđenje

šta kažete da ste došli odnekud kasno i legli oko 5 ujtru i uleće vam keva u 9 prederavajući se "Danilo ustaj lenštino jedna da usisavaš kuću"

da ne spominjem koliko imam kvadrata

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ustao, hasao. juce mi je bilo extra u gradu, znaci izasao sam sa ortacima fenserima a zavrsio tako sto sam sedeo iza prodavnice i cirkao pivo sa ortacima skinsima i metalcima, zaista vece ispunjeno do jaja :)

sad blejim pacu malo kod sestara i bla... to je to

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

zavrshio sa aprilskim rokom, dao 4 ispita u proseku nesto preko 8. Nije loshe, mada sam ocekivao bolje. Sad bih hteo da se odmorim ali ne mogu, jer je junski za mesec dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ustao negde oko 11 a zaspao oko 4,mnogo malo sna za mene. Smaram se, treba da sednem da uchim a mrzi meeeeeeeeeeeeeeeee, matish, bios, histerija, kemija, sve za sledecu nedelju, grrrrrrrrr... Ja se nadam 3.50 proseq, a i ako ga ne budem imao boli me tuki. Jesu li sve devojchice smotane za qcanje poruka ili shta??? Dopisujem se sa jednom kojoj se svidjam <|O.O|> i za 2 sata poslala mi 10 poruka, smorih se bre...

.

Link to comment
Share on other sites

zavrshio sa aprilskim rokom, dao 4 ispita u proseku nesto preko 8. Nije loshe, mada sam ocekivao bolje. Sad bih hteo da se odmorim ali ne mogu, jer je junski za mesec dana

eheheh...kod mene slicna prica :) dala tri od cetri....prosek tu negde..:) sad par dana da danem dusom...pa ajmo sve ispocetka...pffffffff :)

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Ustao negde oko 11 a zaspao oko 4,mnogo malo sna za mene. Smaram se, treba da sednem da uchim a mrzi meeeeeeeeeeeeeeeee, matish, bios, histerija, kemija, sve za sledecu nedelju, grrrrrrrrr... Ja se nadam 3.50 proseq, a i ako ga ne budem imao boli me tuki. Jesu li sve devojchice smotane za qcanje poruka ili shta??? Dopisujem se sa jednom kojoj se svidjam <|O.O|> i za 2 sata poslala mi 10 poruka, smorih se bre...

dopisuje se sa vama petoricom

Link to comment
Share on other sites

ma 3.50 prosek je najlakse nabaciti, koliko god ti ocena falilo mozes ga navuci, kad ides od profesora do profesora i kao "a profesoreeee pa treba mi za vrlo dobaaaaar, pa nemojte biti takvi"

i od proseka 3.0 nabudzim 3.50

eh ta srednja skola :)

ali najsmesnija scena iz srednje je bila kad mi je u cetvrtog godini profesorica iz hemije zakljucila keca na kraju, a mesec dana ranije dosao je novi direktor na celo gimnazije, koji je inace moj bivsi profesor saksofona.

samo sam otisao do njega i on me pita "kako si igore" "pa ne bas dobro" "sto?" "pa zakljucila mi je ta i ta keca iz hemije" , "oces da se kladis da nije?" :)))

i dolazi profesorica u razred posle deset minuta crvena kao bulka besna kao ris i pocne da se dere "IGORE! NEMAS ZNANJA ZA DVA, NEMAS OCENE ZA DVA, imas dva" hahahhahah kako sam umro od smeha :)

eh ta srednja skola :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...