Jump to content

srpski ladder


Recommended Posts

Mislio sam da bi mogli da napravimo tabelu svih srpskih battle.net igraca,po levelima i po skillu

primer:

1. lvl 50 ghost

2. lvl 49 sweet

3.......

i da se nakon jedno 2 meseca pracenja igraca napravi lan turnir na kome ce se prvih 10 boriti za 1. mesto a svi prilozimo po 100/200 dindzi za to...

dal se nekome svidja ideja ili je nemoguce...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije losa ideja, moglo bi prvih 16 da se takmici, ali zasto bi ljudi davali pare a da ne igraju? :P

verovatno je mislio da tipa 32 ili 16 igracha daju pare i onda da prvih 16/8 top ladder igra lan za te pare.

Nije losa ideja

Ali nazalost mozete odma da zaboravite zato sto ce ljudi sigurno ghostovati sa nekim, tj neko za njega a tesko moze da se proveri to.

Tako da.. dobra zamisao al ne postoji nacin da se izvede u nasim uslovima

Link to comment
Share on other sites

wow, odlicna ideja...

slazem se sa kolegom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

super shto si to podelio sa nama [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Namerno sam ovo predlozio jer ne zahteva nesto previse od igraca,samo da budu aktivni na ladderu

posle prvih 16 po levelu i statsu igraju lan u pare a,svako ko oce da ucestvuje u srpskom ladderu plati 200 dinara ucesce,na kraju pare idu prvoj cetvorici sta mislite o tome...

Link to comment
Share on other sites

Namerno sam ovo predlozio jer ne zahteva nesto previse od igraca,samo da budu aktivni na ladderu

posle prvih 16 po levelu i statsu igraju lan u pare a,svako ko oce da ucestvuje u srpskom ladderu plati 200 dinara ucesce,na kraju pare idu prvoj cetvorici sta mislite o tome...

Zanimljivo ako ima raspolozenih za igranje...

Nema trensa bez eksera ?

Nema hausa bez djus-vodke...

Link to comment
Share on other sites

^^izvini koji ti je acc?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...