Jump to content

Nacionalne frekvencije?


Recommended Posts

Nesto gledam sad ove izvestaje oko frekvencija, i nimalo me ne zanima sto BK nije dobio frekvenciju (jedino mi zao ovih po Srbiji sto nece moci da prate SP), i gledam nesto, pa vidim da pored pinka, b92, hepi-koshava (ko dade koshavi bilo sta?!?), tv avale (koji je to kanal?) postoji i nesto sto se zove "TV Fox".

Prvo sam mislio da je to neki Fox koji smo mi kao smislili, ono, iz Uzica ili slicno ;) ali uhvatih neku izjavu za stampu ambasadora USA kod nas koji je kao zadovoljan izborom radiodifuznog saveta, i ako sam dobro skapirao, raduje ga sto je fox dobio frekvenciju.

Pa jel to stvarno onaj Fox americki ili neki drugi, zna li ko sta o tome? Btw, od tih stranih RTL je odbijen, cisto da i to spomenem.

Link to comment
Share on other sites

nadamo se da je Fox americhki.

tako da ce NFL zaludjenici ponovo moci da uzivaju u "charima" ove igre :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nadamo se da je Fox americhki.

Ako i jeste, treba se nadati da nece da pustaju reprize programa od pre 15 godina, nego i nesto aktuelno :)

Tek sad videh topic na ovu temu, al' je u klejbezablama, a ja sam ga kao trazio ovde ... Nista onda, diskusiju nastavljamo tamo.

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...opic=37521&st=0

Link to comment
Share on other sites

RTL sux anyways nije shteta.... ali ove domace banana-vizije da dobiju frekvencije za

NACIONALNI BROADCAST, to je bash primereno jednoj stabilnoj banana drzhavli poput nashe...

Sudeci po cirkusu koji je nastao oko ovih 10-tak stanica, sta ce tek biti kada krene

konkurs za REGIONALNE stanice kojih je mnogo vishe, A TEK STA CE SE DESITI

kada posle tog cirkusa dodju na red LOKALNE radio i TV stanice, toliku kolichinu

loshe karme, ucena, podmetanja nogu, podmicivanja, sabotazha, politickih proracuna

i ko-zna-chega cak ni Palpatinov senat ne bi mogao da podnese, a kamoli ova

sacica retardiranih pigmejaca iz naseg ministarstva telekomunikacija...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...