Jump to content

Smisao Zivota


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao shto neko vetj reche, ne postoji univerzalni smisao zhivota...Svako sebi odredjuje sudbinu. Materijalna govna netje tu nishta pomotji [:D] , pomotji tje ti ona govna u koja si se uvalio podsetjajutji te da vishe nikad ne ponovish takvu glupost.

Ustajem zato shto il' me neko probudi il' se prespavam:)...Generalno, kada se osetjam loshe uvek se setim one rechenice :" Ti si niko i nishta" koju kad god neko spomene se strashno iznerviram jer smo svi neko i neshto samim tim shto postojimo...Sad, shto svet ne zna za nashe postojanje to je njihov problem:)...

Vetjinu stvari radim iz inata jer sam strashno lenja i samo me to tera da istrajem u svemu shto radim+ tvrdoglava sam kao mazga:)...

Zavrshitju shkolu jer mogu, zavrshitju fax jer mogu i iz inata tjaletu koji me spushta kad god mozhe, verovatno se netju udati jer ne verujem da tju motji da trpim nekog ceo zhivot (a ni da tje neko mene motji takodje jer kad sam normalna onda sam jako dobra, kad me iznerviraju onda ne mogu da se prepoznam kakva kuchka mogu da budem....)

Danas mnogo "serem" pa tju ovde da se zaustavim:)

Link to comment
Share on other sites

verovatno se netju udati jer ne verujem da tju motji da trpim nekog ceo zhivot (a ni da tje neko mene motji takodje jer kad sam normalna onda sam jako dobra, kad me iznerviraju onda ne mogu da se prepoznam kakva kuchka mogu da budem....)

Nisi ni svesna koliko malo treba da se osoba promeni... [;)]

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Kakao?

Mleko [:D]

@Topic

Nisam neshto preterano star, shta vishe, mlad sam, ali se secam da su takav stav imale neke moje bivshe. Nisu bivshe zato shto ja nju nisam mogao da trpim ili ona mene, vec prosto nam nije ishlo... Nisam ni neki psiholog, vec samo govorim moje mishljenje sa moje tachke gledishta.

Taj stav "necu se nikada udavati", "necu nikada imati decu" i sl, je stav devojchice od 15-18 godina. Chinjenicu da ja takav stav krajnje "nezereo" neke devojke shvate pre, neke kasnije, ali na kraju sve promenu mishljenje... Mislim da je ona josh uvek mlada da bi govorila da se najverovatnije nece udavati.

Mishljenje se jako lako menja, naravno da to mnogo zavisi i od choveka, ali dovoljan je jedan mali dogadjaj koji ti ostane u glavi da bi se promenuo za 360 stepeni. Pogotovo kada se izadje is puberteta i kada pregura 20 godina...

Shto se tiche toga da zna da ispadne "kuchka", za jedno dve-tri godine kada nadje nekoga do koga joj je jako stalo chisto sumnjam da ce moci da ispada kuchka kada je osoba za koju bi sve uradila iznervira....

lol smorio sam sam sebe sa ovim postom [:D]

Edited by ozyGY

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Kakao?

Sedi, 5:)

Mleko  [:D]

@Topic

Nisam neshto preterano star, shta vishe, mlad sam, ali se secam da su takav stav imale neke moje bivshe. Nisu bivshe zato shto ja nju nisam mogao da trpim ili ona mene, vec prosto nam nije ishlo... Nisam ni neki psiholog, vec samo govorim moje mishljenje sa moje tachke gledishta.

Taj stav "necu se nikada udavati", "necu nikada imati decu" i sl, je stav devojchice od 15-18 godina. Chinjenicu da ja takav stav krajnje "nezereo" neke devojke shvate pre, neke kasnije, ali na kraju sve promenu mishljenje... Mislim da je ona josh uvek mlada da bi govorila da se najverovatnije nece udavati.

Mishljenje se jako lako menja, naravno da to mnogo zavisi i od choveka, ali dovoljan je jedan mali dogadjaj koji ti ostane u glavi da bi se promenuo za 360 stepeni. Pogotovo kada se izadje is puberteta i kada pregura 20 godina...

Shto se tiche toga da zna da ispadne "kuchka", za jedno dve-tri godine kada nadje nekoga do koga joj je jako stalo chisto sumnjam da ce moci da ispada kuchka kada je osoba za koju bi sve uradila iznervira....

lol smorio sam sam sebe sa ovim postom [:D]

Napisala sam verovatno, a to je mogutje jedino pod uslovom da pronadjem odgovarajutju osobu za koju tju ja biti odgovarajutja osoba....Zhivot je dug, svashta mozhe da se desi....Nikad ne reci nikad:)

Link to comment
Share on other sites

Kao shto neko vetj reche, ne postoji univerzalni smisao zhivota...Svako sebi odredjuje sudbinu. Materijalna govna netje tu nishta pomotji [:D] , pomotji tje ti ona govna u koja si se uvalio podsetjajutji te da vishe nikad ne ponovish takvu glupost.

Ustajem zato shto il' me neko probudi il' se prespavam:)...Generalno, kada se osetjam loshe uvek se setim one rechenice :" Ti si niko i nishta" koju kad god neko spomene se strashno iznerviram jer smo svi neko i neshto samim tim shto postojimo...Sad, shto svet ne zna za nashe postojanje to je njihov problem:)...

Vetjinu stvari radim iz inata jer sam strashno lenja i samo me to tera da istrajem u svemu shto radim+ tvrdoglava sam kao mazga:)...

Zavrshitju shkolu jer mogu, zavrshitju fax jer mogu i iz inata tjaletu koji me spushta kad god mozhe, verovatno se netju udati jer ne verujem da tju motji da trpim nekog ceo zhivot (a ni da tje neko mene motji takodje jer kad sam normalna onda sam jako dobra, kad me iznerviraju onda ne mogu da se prepoznam kakva kuchka mogu da budem....)

Danas mnogo "serem" pa tju ovde da se zaustavim:)

Sto ce reci,univerzalni smisao zivota postoji u definiciji "pronaci svoju sudbinu" iliti american dream...ne znam za druge al' mene to zesce zeza,ja se vrtim u krugu vec godinu dana [:|]

Verovatno mi neces verovati,a moguce i da gresim,al' cale ti verovatno misli sve najbolje tim spustanjem,jes' da ta metoda ne pali bas najbolje,al' u njihovim mozgovima to izgleda "dobro" [:)] ,poenta je nemoj mnoogo da se ljutis na njega,mozda ti bude zao jednog dana,ja znam da meni jeste

E da u vezi inata i mazga sindroma...da ne kenjam mnogo,prilicno smo slicni po tom pitanju,i to ima i svoju negativnu stranu,jer do jaja je sad kad te to tera da radis k'o sto je i mene,al' evo sad kad sam na faksu i kad sad nema ko da me tera tj. keva je odjednom u fazonu "tvoj zivot,tvoja stvar",i potpuno je u pravu naravno,onda bukvalno nemam nacin da sebe spasim od te iste lenjosti,znaci nema boga [:)] ,sad sam poceo da i idem u citaonice da ucim,ocajan sam :(

Sad je fora naci neku mnogo jaku motivaciju,al' zasad je i nema nesto T_T

Hope u have it tho

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...