Jump to content

problem sa samopouzdanjem


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

alo mir, ja imam devojku koja je godinu dana mladja od mene, nisam u "stara koka varijanti" [:D]

shta te boli qrac. dolazish na gotovo.

fakat ;]

gledaj to sa pozitivne strane. Mozda su deca zenska, pa tako platish jedno - a dobijesh tri

idi lechi se ;]

Lepo ti ljudi rekli:)

MAda, ne verujem da bi ona izashla negde da se muva......Josh ako su mala deca...Ako su odrasla, ona je prematora pa te ne zanima:)

nije matora, vec je rano pochela :P

Link to comment
Share on other sites

mlade mame ...

otiso na adu sa malom sestricom (3 godine tada) na izlet (cale ima drugu zenu).

kako sam prilazio milka gradicu na adi - sledeca scena:

sto i oko njega sedi gomila likova sa mobilnim, pivom i tamnim naocarima ...

drugi sto iza pun torbi, torbicaka, torbuljaka i torbetina decijeg sadrzaja i potrepstina, pun i po klupama za sedenje

trece, gomila dece i mame se jure oko njih / sa njima ...

prilazim i pustam je samu da se upozna/igra i samo je s vremena na vreme pratim da vidim moze li sama da izadje na kraj s ovim ili onim. jako je zahvalna, nit vice, nit je konfliktna i samo se smeje :)

a mame prilaze jedna po jedna i krecu pricu: jaaao sto ti je slatka cerkica, ja odgovaram: ne, ne ja sam joj brat ... koliko ima, kad ovo kad ono, ... na kraju skapiram da stojim sa gomilom keva koje ne primecuju decu niti muzeve ...

mala deca i kucici, med za zensko ;)

uglavnom svodi se prica na - ne diram tudje ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

chovo, samo se seti da si mlad, da je zivot kratak i da shabani vodaju najbolje ribe. nadrkaj se i prilazi onim curama koje ti se svidjaju....

ne budes li pokusavao, bice ti jako zao, a veruj mi, cura ce pre da crkne nego da ti prva pridje, takve su JAAAKO retke, tako da......budi musko i uzmi stvar u svoje ruke!

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Naprimer u 90% slucajeva ja kad treba da pridjem nekoj devojci skroz se saserem u gace i neka sila mi neda da je startujem zato sto imam frku da ce me iskulirati, i onda ne zelim da rizikujem i jednostavno ne pridjem.

U tom trenutku mi se razne misli setaju kroz glavu : nisi dovoljno dobar za nju, izblamiraces se, bolje nemoj... Samo trazim razloge da bih opravdao odluku da joj nepridjem iako znam da imam prolaz

Da li vi imate takav problem i ako ste ga prevazisli objasnite kako?

ps.  manite se onih fora: popi 8 litara alkohola i opusteno, uzmi malo droge, kupi novi bmw...

Stavi se iznad situacije i gledaj ih kao potroshni materijal/robu koja je tu da se desanka odmori s vremena na vreme :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Bas zanimljiv topic, od pre par dana sam imao zelju da odgovorim ali nisam imao vremena.

Kao prvo, mislim da svako treba da odrediti motive - znaci da li zelis da imas ribu zbog seksa, zbog zelje da te osoba suprotnog pola stvarno razume, zbog sertifikata o uspesnosti tvoje licnosti ili zbog neceg treceg

Ako je ovo prvo - slobodno plati kurvu, apsolutno nema nista lose u tome sto se mene tice. Ti mozes da zasadis psenicu i da od nje sam pravis hleb, ali zasto bi se mucio ako moze to da uradi neko umesto tebe. Nema velike razlike izmedju neke devojke koja ti npr. daje casove iz matematike i devojke koju jebes za pare. U principu mislim da treba odrediti da li ces nekoj ribi da placas pice/ izlaske sta vec zbog seksa, a nije ti prijatno sa njom ili ces da platis kurvi i zavrsis posao. Verovatno je vecina kurvi dobra u seksu, tako da je i to plus.

Motiv za ozbiljnu vezu je drugaciji. Licno mislim da treba teziti zasnovanju porodice, to je neki ideal po meni, ali ne po cenu ekstremnog menjanja karaktera zbog neke osobe za koju mislis da ti se svidja.

Nece ti niko reci "budi 50 nivo u wow-u i imaces ribe", gradi svoju licnost tako da postanes drustveno pozeljna osoba. Treba da se stvori atmosfera da kada te neko vidi pomisli "ovaj lik moze da ima 500 riba" da se riba zacudi kada joj kazes da nemas devojku. To takodje mora da se vezba, nadji kompromis, forsiraj neke svoje stavove, ideje, karakteristicnost, ali nemoj mnogo da strcis i to je prava vestina. Drustvo ne voli bundzije kojima sve smeta, ali drustvo ne voli ni bezkarakterne stereotipe. Kada u tome uspes neces biti samo uspesna osoba u muvanju, nego uspesna osoba uopste.

Mnogo je uticajnih ljudi koji su vrlo neuspesni na ovom polju, da li imas ribu ili ne to sto se mene tice uopste ne govori o uspesnosti karaktera. Kada dodjes do stupnja da si u nekoj meri zadovoljan svojom licnoscu, bice te bas briga za muvanje riba zbog dokazivanja i ribe ce muvati tebe, a ti ces muvati kad ti se svidi cisto iz zajebancije. Ako upoznas neku osobu suprotnog pola, koja te razume i zanimljiv ti je razgovor sa njom, onda provodi vreme sa tom osobom, nebitno da li ces da je smuvas ili ne, za seks uvek imas kurvu. Stvori atmosferu da je ljudima prijatno u drustvu sa tobom. Onda ce ta riba pomisliti "ovaj decko je ok, bilo bi mi lepo u vezi sa njim".

Jedan moj ortak je to bas lepo rekao "ribe ne traze najboljeg, nego odgovarajuceg, da traze najboljeg pesnici bi bili najuspesniji i jurile bi ih ribe, umesto toga opijaju se po kafanama i niko ne zna za njih". Pesnici mozda zbog svoje kreativnosti mogu da imaju najveci skill u muvanju ribu, ali koga boli kurac za to kada izgledaju kao klosari i outcastovi i svaka riba bezi od njih. Ne mozes na silu postati odgovarajuci za ribu koja ti se svidja (mozda i mozes ali si los karakter ako na silu slusas punk samo zbog toga sto ona to slusa) ali mozes da postanes osoba sa nekim ugledom u drustvu koju ce veci deo zenskog pola videti kao odgovarajuceg. Ne nuzno da imas brdo ortaka ili budes direktor firme, nego lik koji se bori za sebe.

Edited by WickedA

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Nece ti niko reci "budi 50 nivo u wow-u i imaces ribe", gradi svoju licnost tako da postanes drustveno pozeljna osoba. Treba da se stvori atmosfera da kada te neko vidi pomisli "ovaj lik moze da ima 500 riba" da se riba zacudi kada joj kazes da nemas devojku. To takodje mora da se vezba, nadji kompromis, forsiraj neke svoje stavove, ideje, karakteristicnost, ali nemoj mnogo da strcis i to je prava vestina. Drustvo ne voli bundzije kojima sve smeta, ali drustvo ne voli ni bezkarakterne stereotipe. Kada u tome uspes neces biti samo uspesna osoba u muvanju, nego uspesna osoba uopste.

Znaci extra si objasnijo .......

Jer bih mogao samo malo da pojasnis ovo DRUSTVENO POZELJNA OSOBA?

Edited by svilnik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...