Jump to content

problem sa samopouzdanjem


Recommended Posts

e jebiga, al ti rece da si lep [:D]

imas ti na ovom forumu ljude i koji bi posle jedne case zaplitali jezikom tako da je ovo jako subjektivno [:)]

imam i sliku da potvrdim, a ako je potebno nabavicu 10.000 potpisa ;)))

pa jebi ga s tim 1 pivom ... onda nek ni ne piju, naguzice ih neki derpe :))))

boli me glava od ovih filozofija...

( [;)] )...

too much monitor, a ne filozofije ;))

Ne znam kako je to ribama ali cenim da se ne razlikuje mnogo od nas a meni ako se riba ne svidja moze da bude keymaster u najboljem slucaju tje izvutji one-night varijantu ako sam pijan mada i to teshko ...

bez uvrede :)

sori, bat, nisam bas skapirao o kojim to ribama pricas ili o "ribama" ... ?

si gey, bi, hetero, sta?

ako neces da pricas o tome, ionako nisu moja posla, samo da si razjasnim u glavi :)

Ne bih sada da kenjam previshe, jer kao shto je neko vec rekao - Ne vredi da slushash savete od ljudi koje ni ne znash...

ma shvati celu ovu kenjazu kao mi mislimo ovako, ja tako radim, a ti vidi sta ces i kako :)

Devojke se najbolje muvaju muvanjem, a ne topicima na RURu. :)

o veliki magu, klanjamo ti se :) najzad pomoc ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam kako je to ribama ali cenim da se ne razlikuje mnogo od nas a meni ako se riba ne svidja moze da bude keymaster u najboljem slucaju tje izvutji one-night varijantu ako sam pijan mada i to teshko ...

Koliko golda placash ?50-100 ?

Btw dok sam bio mladji cesto sam imao varijantu kad izvalim da me neka riba gleda a da se i ona meni svidja da samo pridjem i poljubim je i to sam uradio nekoliko puta i svaki put su mi rekle da je to do jaja i da ih smara ono "upoznavanje" kad nijedno od ucesnika ne zna sta da kaze pa lupeta gluposti, ali u zadnje vreme sam se ulenjio pa vise idem na namestene varijante tipe drugarice od druga drugarice pa bleja i onda tu pocne spika cime je probijen taj prvi led (citaj imas izgovor da pricas sa njom a da ne izgleda ko da hoces da je smuvas makar ne u pocetku)

./kiss ./kiss, pa da tad si bio manji lvl i bez guilde ,sad te guild zajednichke akcije su kewl za Aq ,mc,bwl .;)

mada ako mene pitas uvek mi je bio najbitniji eye contact znaci ono ako je vidis u klubu i svidi ti se potrudi se da ona vidi tebe i izvali po pogledu koje su ti sanse i iz toga izvuci samopouzdanje (izvaljujes kad s vremena na vreme baci pogled sta ti radis i zadrzi malo dok ti ne pogledas onda skrene ili ako je bash drchna onda nastavi da te gleda itd itd)

eh ta ignore lista [haha2]

;)))

Link to comment
Share on other sites

sori, bat, nisam bas skapirao o kojim to ribama pricas ili o "ribama" ... ?

si gey, bi, hetero, sta?

ako neces da pricas o tome, ionako nisu moja posla, samo da si razjasnim u glavi :)

ja musko a pitam se kako li je to kod riba posto je kod mene slucaj ako mi se neka riba aka zensko ne svidja dzaba joj sva prica ovoga sveta jel sad jasnije

to je vrlo dobro pitanje..

pa ti najbolje znash :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma coveku kakav hejt.

Kakvo zavlacenje?

To "oces da se smuvamo" radi dok imate po 13 godina.

Zamisli sad nekog od 18+ ko pita ribu "oces da se smuvamo"

(Za zavlachenje) - mislio sam da me podjebavas za fazon na koji sam smuvao ribu, poshto je bilo sa nekih 17 dina to kad sam uradio. Mislim to sam uradio jel sam se ono bash smorio i bio sam u fazonu kratko i jasno da je pitam i da vidim shta tje dalje da bude. Naravno onda sam sachekao pravi momenat i poljubio - nije bio fazon "a jel tjemo sad da se poljubimo". Na kraju je sve ispalo super.

Sve u svemu, istripovah se.

Inache shto se toga tiche, ortak je zadnje 3 ribe smuvao sledetjim rechima:

1 "Ajmo gore da se ljubimo"

2 "Ajd da se ljubimo"

3 "Ajd u WC da se ljubimo"

Tip je 85-o a ribe su tu oko 87-og. Ja nisam verovao...zato shto sam totalno iz tog tvog fazon...poshashavele ove "savremene slash emancipovane" ribe...

Link to comment
Share on other sites

Devojke se najbolje muvaju muvanjem, a ne topicima na RURu. :)

reche autor antologijskog topica "Kristina" :)

elem, shto sam stariji to idem na neke sigurnije varijante i to je pochelo da mi ide na zhivce. kao mladji sam daleko vishe puta popio nogu ali sam zato i vishe riba menjao. i sad mi nije problem da muvam nekog koga poznajem odredjeno vreme al sam zardjao u akcijama muvanja od nule. ko shto neko reche, taj prvi period upoznavanja je najsmorniji, svi se trude na veshtachki nachin da budu zanimljivi a meni je to nekako bezveze. i kad upoznam neku vrlo brzo primetim da li se sa tom devojkom kapiram ili ne, uglavnom ako ne teshko da mozhe da mi se neshto specijalno svidi (osim fizichki) te na tu vrstu ne obracam mnogo pazhnje dok mi u drugom sluchaju nije teshko da zapochnem neku kezhual konverzaciju koja nije klishe. mislim da treba da postoji neki prirodan flow, da mozhete da razgovarate bez bilo kakve presije (da li cete ispasti zanimljivi ili cete je smoriti i sl) i da je to onda prava stvar.

Link to comment
Share on other sites

Malo je otezhano zapocheti konverzaciju kad treshti muzika, zato je najbolje svesti na minimum...Ribe nisu komplikovane...Ako te pogleda vishe od 3 puta( 1-2 puta tjemo uzeti da je samo "preshla pogledom" preko tebe a josh i ako ti se nasmeshila odmah prilazi..Za starije od 13 god nikako ne treba upotrebiti rechenicu: "Da li hotjesh da se smuvamo/skontamo"...Najbolji je prilaz da je odmah poljubish ali to samo u sluchaju da si bash siguran da te gleda...Danas sve ide brzo, niko vishe nema vremena da neshto smishlja shta tje da kazhe...Jeste, mushkarcima je tezhe jer se od njih ochekuje da oni muvaju a da devojka samo treptje okicama....Ali, stvari se definitivno menjaju...Recimo, meni se gotovo uvek svide povucheni tipovi koji nemaju petlje da pridju pa ja pridjem...A u sluchaju ispale, prezivetjesh,uvek ima boljih...Bolje je zhaliti zbog stvari koje si uradio nego zbog onih koje nisi...Znam to iz iskustva jer sam i ja bila stidljiva u osnovnoj...A sad me zabole za sve...Nesigurnost trip u tvojoj glavi...Ako ne mislish o tome, netjesh biti nesiguran...

Link to comment
Share on other sites

@topic

imao sam (a i na momente ih jos imam) takvih tripova....

sve se probilo kada smo ja i ortak napravili malu igru :

takmicili smo se na zurci , ko ce pokupiti vise korpi na vece i startujes ribu pijan,ona hoce da se smuvate a ti je molis da ti da korpu [:D]

ali jbg.. ortak me je pocepao , opet je to njegova disciplina , a i igrao je na domacem terenu [:p]

ja se skenjam pa popustim kod riba [:p], a igra je skroz gotivaza , pogotovo ako izadjes negde gde te niko ne zna (na stranu) startujes sve bruka ribe,a boli te kurac , ako te ispale povedes,a ako se smuvas i umocis sve u svemu vazna je zajebancija i da sve radis sa stilom ... hat trick [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

@topic

  imao sam (a i na momente ih jos imam) takvih tripova....

  sve se probilo kada smo ja i ortak napravili malu igru :

takmicili smo se na zurci , ko ce pokupiti vise korpi na vece i startujes ribu pijan,ona hoce da se smuvate  a ti je molis da ti da korpu [:D]

ali jbg.. ortak me je pocepao , opet je to njegova disciplina , a i igrao je na domacem terenu [:p]

ja se skenjam pa popustim kod riba [:p], a igra je skroz gotivaza , pogotovo ako izadjes negde gde te niko ne zna (na stranu) startujes sve bruka ribe,a boli te kurac , ako te ispale povedes,a ako se smuvas i umocis sve u svemu vazna je zajebancija i da sve radis sa stilom ... hat trick [:D]

..dok ti ne ponestane mesta za izlazak [:D]

Link to comment
Share on other sites

@topic

  imao sam (a i na momente ih jos imam) takvih tripova....

  sve se probilo kada smo ja i ortak napravili malu igru :

takmicili smo se na zurci , ko ce pokupiti vise korpi na vece i startujes ribu pijan,ona hoce da se smuvate  a ti je molis da ti da korpu [:D]

ali jbg.. ortak me je pocepao , opet je to njegova disciplina , a i igrao je na domacem terenu [:p]

ja se skenjam pa popustim kod riba [:p], a igra je skroz gotivaza , pogotovo ako izadjes negde gde te niko ne zna (na stranu) startujes sve bruka ribe,a boli te kurac , ako te ispale povedes,a ako se smuvas i umocis sve u svemu vazna je zajebancija i da sve radis sa stilom ... hat trick [:D]

Ce da bude probano vec sutra u mb pivnici :)

btw. ko je sutra tamo ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...