Jump to content

problem sa samopouzdanjem


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Kruko: Pa to je ono shto ja pricham, mada ja tu dodajem malo direktnosti...kad muvash ribu treba da napravish dobar miks da bi sve ishlo po loju :)

@Pertu: De bi tebi bio kraj da ne bacish hejt :)

Nemoj me hejtujesh kad me nznsh :) Daj prvo da popijemo neshto, pa onda bacaj hejt...

Al ti priznajem da si ga profi zavuko.

U svakom sluchaju, tome sam pribegao jednom.

@Dzontra: To ti ja kazem, malo shta ti zavisi od spike i pristupa (samo moze da olaksha stvarI). Ili imash to u svojoj "auri" shto izludjuje njenu "auru" ili nemash. Ili prosto to imash u sebi ili nemash.

@Topic: De je Kojot? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bah, josh jedan u nizu topica. Ne postoji pravilni nachin da se smuva riba - svaka je razlichita: neke vole macho tipove sa bicepsima, neke vole mrshave extroverte, a neke debele stidljive tipove. Kad vidish devojku koja ti se svidja, pridji joj, upoznajte se, poprichajte malo, budi to shto jesi. Ako si njen tip sve ce biti ok, ako nisi, trazi dalje. Nema nishta na tacni - ja nisam mogao da nadjem sebi normalnu devojku 24 godine u Beogradu i kada me je nada napustila nashla me riba u Moskvi...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@Pertu: De bi tebi bio kraj da ne bacish hejt :)

Nemoj me hejtujesh kad me nznsh :) Daj prvo da popijemo neshto, pa onda bacaj hejt...

Al ti priznajem da si ga profi zavuko.

U svakom sluchaju, tome sam pribegao jednom.

Ma coveku kakav hejt.

Kakvo zavlacenje?

To "oces da se smuvamo" radi dok imate po 13 godina.

Zamisli sad nekog od 18+ ko pita ribu "oces da se smuvamo"

Link to comment
Share on other sites

jooooooooj sto imam topik u glavi, takodje useless :)

ma boli te qrac ako te odbije uvek mozes da joj kazes: jebali te svi sa rur-a ;)

em si je napusio em ne zna sta znaci ;)))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Imadoh tu frku pre 3-4 dine, ali sam onda skontao da bilo ko moze da smuva svaku ribu ako hotje.

Ako ti ona kaze ne, to je zato shto zapravo ti nisi hteo da je smuvash. Svaka riba ima svoj kljuch, i svaki kljuch moze da se nadje ako hotjesh. Ako netjesh da je smuvash, netjesh ni natji kljuch pa tje ti ona "reci" ne.

Ne znam kako je to ribama ali cenim da se ne razlikuje mnogo od nas a meni ako se riba ne svidja moze da bude keymaster u najboljem slucaju tje izvutji one-night varijantu ako sam pijan mada i to teshko ...

Btw dok sam bio mladji cesto sam imao varijantu kad izvalim da me neka riba gleda a da se i ona meni svidja da samo pridjem i poljubim je i to sam uradio nekoliko puta i svaki put su mi rekle da je to do jaja i da ih smara ono "upoznavanje" kad nijedno od ucesnika ne zna sta da kaze pa lupeta gluposti, ali u zadnje vreme sam se ulenjio pa vise idem na namestene varijante tipe drugarice od druga drugarice pa bleja i onda tu pocne spika cime je probijen taj prvi led (citaj imas izgovor da pricas sa njom a da ne izgleda ko da hoces da je smuvas makar ne u pocetku)

mada ako mene pitas uvek mi je bio najbitniji eye contact znaci ono ako je vidis u klubu i svidi ti se potrudi se da ona vidi tebe i izvali po pogledu koje su ti sanse i iz toga izvuci samopouzdanje (izvaljujes kad s vremena na vreme baci pogled sta ti radis i zadrzi malo dok ti ne pogledas onda skrene ili ako je bash drchna onda nastavi da te gleda itd itd)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sta cemo mi koji nemamo appierence ? [;)]

Predji lvl i nabudzi charismu [:D]

@Topic:

Ne bih sada da kenjam previshe, jer kao shto je neko vec rekao - Ne vredi da slushash savete od ljudi koje ni ne znash...

Meni lichno je mnogo lakshe da pridjem ribi kada popijem jedno 2-3 piva. Tako je kod mene, pojma nemam kako bi tebi bilo kada te ni ne znam...

I onda dolazimo na ovo:

imas ti na ovom forumu ljude i koji bi posle jedne case zaplitali jezikom tako da je ovo jako subjektivno [:)]

Sve u svemu, necesh umreti ako te riba odjebe. Ima ih na milione... [:D]

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

kad te nesto ne tangira onda te to nesto ne dodiruje, u smislu, seva ti paja...znas valjda sta je tangenta jebemumisa...

nego, @ovaj momcic sto ima problem sa samopouzdanjem

kad snimis neku devojku, prvo je malo duze snimas : ))) a onda ako i ona tebe 'snimi' pridjes joj i kazes...cao...mislim, ako se i ti njoj dopadnes pokusace i ona valjda da razvije neku spiku...najgluplje je da pre toga smisljas sta ces reci, to uvek ispadne bzvz...a jos gluplje je, sto rece neko, da odes kuci i nerviras se sto je nisi startovao, sta znas sta je moglo da bude...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ahahah vec vidim sebe sa tim startom, .... sendem pored devojke, ... cao , ona zdravo... i ode [:D] ahaha al kad se setim, jednom rpilikom nikad netju zaboraviti, znachi bilo me je sramota par dana, neshto me ortaci uvatilu u neku spiku i devojka sedi pored ortakinja od ortaka videli se dva putra u zivotu, i oni sve otvoreno ee miljane svidjash joj se a tralalal a ona pored gleda i smeshka se ahah i ja na tren kao ne znam sha da kazem... totalno blentavo ispalo... kao uhmemmmmmm e si zedna? [:D]

vrh:))

nego, kazem vam ja udri alkohol na splavu/klubu/gdevec mene to cini kewl, zanimljivim, shashavim, budalastim, nekad retardiranim... al ebiga sve sho nisam u rl`u kekek :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa pazi imenjace ponekad i moze da upali.

ja pitam ribu "e ajde da se vise ne igramo ovih igara, nismo klinci oces da budemo zajedno ili ne"

-"ne"

"a sta kazes da se povremeno navatavamo?"

-"ok"

tu nikad nemas pravila, neke ribe hoce direktan pristup, neke ocekuju da lomis ledja dok ih muvas... blablabla

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Btw dok sam bio mladji cesto sam imao varijantu kad izvalim da me neka riba gleda a da se i ona meni svidja da samo pridjem i poljubim je i to sam uradio nekoliko puta i svaki put su mi rekle da je to do jaja i da ih smara ono "upoznavanje" kad nijedno od ucesnika ne zna sta da kaze pa lupeta gluposti, ali u zadnje vreme sam se ulenjio pa vise idem na namestene varijante tipe drugarice od druga drugarice pa bleja i onda tu pocne spika cime je probijen taj prvi led (citaj imas izgovor da pricas sa njom a da ne izgleda ko da hoces da je smuvas makar ne u pocetku)

e vidish kad je ovo u pitanju tj kada ja ZNAM da riba hoce da se skonta samnom (makar na jedno veche) onda uzmem i kenjam neshto

ja barem nemam taj problem da ne znam shta da kazhem

fora kod riba je samo da seresh neshto i da budesh "vickast"

a ako je hejterka nece se skontati stobom ovako ili onako...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Predji lvl i nabudzi charismu  [:D]

Sve u svemu, necesh umreti ako te riba odjebe. Ima ih na milione... [:D]

ma samo traze duhovite i zgodne, a to zgodni zavisi od ukusa: znam jednu koja je ko manekenka a lozi se na polu celave i sa stomacima :))) pa ti vidi :)

i stvarno ima ih kolko oces, i nemoj da se bedacis, nije svaka prava.

kad je budes nasao, drz je cvrsto ;)

a ako ti je BAS frka - idi u kraljevo, tamo ti je 7:1 za ribe :) stvarno :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

U tom trenutku mi se razne misli setaju kroz glavu : nisi dovoljno dobar za nju, izblamiraces se, bolje nemoj... Samo trazim razloge da bih opravdao odluku da joj nepridjem iako znam da imam prolaz

Ma nemoj to nikad vise da pomislis :) samo hladnokrvno,

Rizikuj samo jednom se zivi :))

uzmi malo droge, kupi novi bmw...

Drogu nemoj nikad,a bmw bi mogao :)

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

e vidish kad je ovo u pitanju tj kada ja ZNAM da riba hoce da se skonta samnom (makar na jedno veche) onda uzmem i kenjam neshto

ja barem nemam taj problem da ne znam shta da kazhem

fora kod riba je samo da seresh neshto i da budesh "vickast"

a ako je hejterka nece se skontati stobom ovako ili onako...

daleko je znati da se svidjas nekoj ribi i da izvalis da te osacovala par puta ... btw lepo si rekao "kenjas neshto" i to je bash ono na sta su te ribe mislile pod tim smaranjem na pocetku a cak i ako joj se svidjas a zabodes u zid sto se tice tema za razgovor postoje velike sanse da te iskulira zato sto si mutav ... direktno i brzo je ono sto ja kazem :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

stim shto moje kenjanje nije "imam velika kola" nego normalne mushke zajebancije (malo cenzurisane zbog toga shto ribi pricham) dakle za njih intelektualno zahtevno shtivo tako da nema deflacije a da je brzo i direktno i ja se slazhem, ali sa malo vishe... nevinosti ;)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...