Jump to content

problem sa samopouzdanjem


Recommended Posts

Naprimer u 90% slucajeva ja kad treba da pridjem nekoj devojci skroz se saserem u gace i neka sila mi neda da je startujem zato sto imam frku da ce me iskulirati, i onda ne zelim da rizikujem i jednostavno ne pridjem.

U tom trenutku mi se razne misli setaju kroz glavu : nisi dovoljno dobar za nju, izblamiraces se, bolje nemoj... Samo trazim razloge da bih opravdao odluku da joj nepridjem iako znam da imam prolaz

Da li vi imate takav problem i ako ste ga prevazisli objasnite kako?

ps. manite se onih fora: popi 8 litara alkohola i opusteno, uzmi malo droge, kupi novi bmw...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprimer u 90% slucajeva ja kad treba da pridjem nekoj devojci skroz se saserem u gace i neka sila mi neda da je startujem zato sto imam frku da ce me iskulirati, i onda ne zelim da rizikujem i jednostavno ne pridjem.

U tom trenutku mi se razne misli setaju kroz glavu : nisi dovoljno dobar za nju, izblamiraces se, bolje nemoj... Samo trazim razloge da bih opravdao odluku da joj nepridjem iako znam da imam prolaz

Da li vi imate takav problem i ako ste ga prevazisli objasnite kako?

ps.  manite se onih fora: popi 8 litara alkohola i opusteno, uzmi malo droge, kupi novi bmw...

svaki problem sa samopuzdanjem pocinje iz glave... tu pocinje i tu se zavrsava ukoliko se potrudish

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svaki problem sa samopuzdanjem pocinje iz glave... tu pocinje i tu se zavrsava ukoliko se potrudish

that's where the beer comes in...

Sve naravno počinje iz glave, najmanje problema imaju jedino ljudi sa brdom iskustva koji su izvalili sve tipove

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

Da.

Kupis onaj jastucic sto kao prdi u prodavnici smesnih stvari.

Onda kad prodjes pored ribe, a taj jastucic drzis pod miskom, stisnes ruku i izgleda kao da si prdnuo.

Smorili ste sa "muvanje riba" topicima.

Link to comment
Share on other sites

Moje drusto je pocelo sa jednom forom koja ce mozda uroditi plodom : kada god neka dobta picka prodje pored nas, mi samo pricamo "u jbt al je losa, ma smesna je za mene, Dzesika Alba se rodila da bi moj kurac primila"... Da li vi imate tako neke tripozne fore?

A, koje godiste je u pitanju? Cisto da se zna...

Nego, korpa je za choveka, ispushish ispushish, jebiga, idesh dalje, ili ne idesh. Morash samo jednom da raskrstish sa sobom da je to normalno...

Link to comment
Share on other sites

To je meni u stvari krivo jer ja ne "ribam muve"

Al stvarno je smorilo.

Sad ce biti jedan nalet ovakvih topika umesto "mka ili kalas"

Al dobro, forum raste sa savojim clanovima :)

Link to comment
Share on other sites

startuje 11-tu? ima li sta da izgubi?

naravno osim svog "ja sam macho, sve ribe kad startujem odma ovlaze, mene neka da ispali, jeste li vi normalni" stava

edit : meni je licni rekord 24 ispale za jedno vece, no bio sam sa 25tom :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

#ljubavni.jadi

#care

jebote, pocheo si stvarno da preterujesh, komentari ti uopshte nisu smeshni a ni zabavni :)

@Topic: a kako nameravash da imash bilo kakvu vezu ako ne probash ? drugo, meni je gore da dodjem kuci i da se nerviram shto nisam probao (jer bi mozhda uspelo), nego da probam i ispushim...

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

A kako nameravash da imash bilo kakvu vezu ako ne probash ? drugo, meni je gore da dodjem kuci i da razmishljam shta bi bilo da sam probao i da je uspelo, nego da se drkam celo veche shto nisam probao i ispao majmun jer sam imao priliku...

Ali sta da joj kazem kad pridjem??Ima li neko savet?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...