Jump to content

Shaman


Megadeath

Recommended Posts

Kao sto i vidite interesujeme par stvari oko shaman-a!

Evo ovako: 34 lvl... sam Trenutno!! :D

Koje Toteme(Earth,Water,Fire,Air) da koristim u PvP, a koje u Instancama.

Ja mislim da ovakvih Topic-a jos nije bilo :P

Molim vas ozbiljno!! :)

Poz.

Edited by Megadeath
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam prisustvovao duelu shamana 43 i druida 48 u kojem je shaman dobio,druid je u pvp-u zaista extra igrac(jedan moj drug iz skole),ali je ga je shaman (jedan covek koji igra shamane od kada je sveta i veka) odvalio.Ne kazem da su shamani bolji,samo kazem kakvo oruzje moze biti naizgled slabi shaman u pvp-u

Naravno u dobrim rukama

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

Kao sto i vidite interesujeme par stvari oko shaman-a!

Evo ovako: 34 lvl... sam Trenutno!! :D

Koje Toteme(Earth,Water,Fire,Air) da koristim u PvP, a koje u Instancama.

Ja mislim da ovakvih Topic-a jos nije bilo :P

Molim vas ozbiljno!! :)

Poz.

U zavisnosti od situacije, pa od toga da li je outdoor pvp ili instance pvp, pa onda da li je small ili mass pvp, pa onda jos sto je to sastavni deo igre, moras da naucis da koristis SVE toteme a pogotovo da naucis da razlikujes kad ti koji treba... A sta ti kada treba, to vec moras sam da skontas jer imaces milion i jednu kombinaciju fajta, gde uvek treba razlicita kombinacija totema.

Evo ti primer, ja sam rank14 shaman i mislim da jos nisam savladao sve ono sto sam gore napisao [:D] i to nije zato sto sam glup (valjda nisam) vec zato sto me bas zabole patka za toteme, shaman je imba i bez totema [:p]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Lowrence ti si prvi igrac wow-a koji priznaje da je klasa kuju igra imba. to cenim i u potpunosti se slazem da je saman imba.....neretko izbegavam duele sa shamanima na foru "dont have time for duel" ili nesto slicno.....zadnji put kada sam se duelovao sa shamanom koji je bio 47 lvl .....ja 51 war...bilo je kao u onom filmicu "who need mana potions when i cast frost shock.......totems, totemse ,totems frost shock"

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Lowrence ti si prvi igrac wow-a koji priznaje da je klasa kuju igra imba. to cenim i u potpunosti se slazem da je saman imba.....neretko izbegavam duele sa shamanima na foru "dont have time for duel" ili nesto slicno.....zadnji put kada sam se duelovao sa shamanom koji je bio 47 lvl .....ja 51 war...bilo je kao u onom filmicu "who need mana potions when i cast frost shock.......totems, totemse ,totems frost shock"

[:D] ma salio sam se, shaman nije imba, shaman treba malo da se pojaca, valjda ce uskoro blizz poraditi na nama, ako nista barem da rese bug gde prilikom respeca uvek gubimo skill koji smo nagurali na 300 na 2x oruzjima [:D]

Aj da kazem ovako, svaka klasa je imba u rukama lika koji zna da igra svoju klasu, realno, ako se fajtas protiv klinca od 12 godina (u velikoj vecini slucajeva, cast izuzecima), tesko da ce te i dodirnuti... Opet, ako se fajtas sa likom koji poznaje svoju klasu, imas velike sanse da ce da bude dobar fajt [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Lowrence ti si prvi igrac wow-a koji priznaje da je klasa kuju igra imba. to cenim i u potpunosti se slazem da je saman imba.....neretko izbegavam duele sa shamanima na foru "dont have time for duel" ili nesto slicno.....zadnji put kada sam se duelovao sa shamanom koji je bio 47 lvl .....ja 51 war...bilo je kao u onom filmicu "who need mana potions when i cast frost shock.......totems, totemse ,totems frost shock"

Kakav shaman, meni shaman ne moze nista ja sa lockom ga rastavim u 4 sek, prvo nema dovoljno hpa drugo jako je ranjiv, evo ti combo za shamana:

immolate, searing pain (DC), searing pain, (fear) searing pain, conf, shadow burn, shaman je mrtav ;)

To sve traje 10 sek najvise, mozes da ga karas kako hoces ili sa seduce ili sa impom ili sa hunterom.

Zavisi protiv koje klase je imba, ti frostshockovi i sta ti ja znam na locku ne vrede...

Dovoljno je da kazem da taj combo udara ovako 600-800, 350, 400-900, 600-1400, 700-1900, nedo mu bog da upalim trinket onda ga rastavim iz immolate, conf i shadow burn komotno...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo duel 2 castera(warlock vs Elemental Shamy-kakav je moj)..ne traje vishe od 10s kad se koriste trinketi i magije sa CD od 5 min...

Jedan dobar Warlock(Nemesis/Felheart) ima oko 5k HP..

Jedan dobar Shaman(neki delovi TS-koji imaj +dmg on spells..i neki ljubicasti itemi...)ima manje hp od locka..negde od 4-4.5k hp....e sad...

Lock je stvarno zajeban u duelu 1na1..ali kad shaman prvi napadne-->>pozz lock..:)Evo vam kombinacija..LB,EarthS,elemental mastery,CL,EarthS...to se desi u prvih 5-8 sekundi duela..posle mogu heal..ili dmg spell...

Shto se tice dmg-a to izgleda ovako:800,600,2000-2500(moj najveci je 2300),600..i posle heal...ili 700...znaci to je bez critova i bez trinketa..samo +spell dmg oprema

Warlocku je najvazniji fear..jer mu daje vreme za SF i SB...ali ako fear ne upali...hmm..:))...

Ehh sad se setih...ima jedan film sa shamanom...mislim da se lik zove yoneye ili tako neshto:))sad cu da ga potrazim..

Link to comment
Share on other sites

immolate, searing pain (DC), searing pain, (fear) searing pain, conf, shadow burn, shaman je mrtav ;)

I kako sad neko moze da igra locka, zaboga?

"Vau, fearovacu ga i bacicu mu svojih 326 dotova i pustiti ga da umre... How imba am I?"

Smorchina.

Treba da vam stave cooldown na fear pa da pocnete da igrate WoW...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

I kako sad neko moze da igra locka, zaboga?

"Vau, fearovacu ga i bacicu mu svojih 326 dotova i pustiti ga da umre... How imba am I?"

Smorchina.

Treba da vam stave cooldown na fear pa da pocnete da igrate WoW...

Decko ni jedna od ovih magija nije DOT, a mogu komotno i bez fear...

Lock uopste nije imba, niti sam to ikada rekao, rekao sam da shaman NIJE imba, cak sta vise ni jedna klasa nije imba, imba je onaj koji nadrka opremu i trinkete pa te rastavi u 2 magije, e to je imba.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Moja baba je imba. Ona za 2 dana izshtrika dzemper. A ako koristi trinkete moze i za dan!

How imba is that?!?? Nerf moja baba

hahahahaha, nisam odavno procitao nesto ovako extra !! :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Decko ni jedna od ovih magija nije DOT, a mogu komotno i bez fear...

Lock uopste nije imba, niti sam to ikada rekao, rekao sam da shaman NIJE imba, cak sta vise ni jedna klasa nije imba, imba je onaj koji nadrka opremu i trinkete pa te rastavi u 2 magije, e to je imba.

"Decko" lol...

Niti sam ja dovodio u pitanje tvoje igranje sa/bez dotova, niti sam rekao da je neka klasa imba. Samo mi nije jasno kako vam to moze biti opredeljenje. Klasa je jebeno dosadna...

Immolate nije dot?

da, btw... shadow priest ownuje warlocka anytime:D

Al nemojmo srati po topicu... topic je o shamanima....

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

covek uopste nije pitao dal je imba ili ne vec kako da igra ...

btw kad smo vec kod svega toga za shaman vs lock nem pojma ko bi dobio posto na kast tog feara popijes earth shock i tako mada mislim da je tu ista prica ko sa druidom lock+fel > shamy lock+bilo sta drugo < shamy

ali ovo znam sigurno

rogue > shaman

warrior > shaman

i to debelo znaci zamislite da je > u stvari >>>>>>>> :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mohi, to je tacno ako shaman ne zna da postavi toteme protiv rogua.

Ako ih postavi kako treba, ima neke sanse da pobedi u suprotnom ga duva, protiv wariora nisam imao prilike puno da se borim tako da ne mogu da sudim :)

cripple poison, stunlock... nema bezanja

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

covek uopste nije pitao dal je imba ili ne vec kako da igra ...

btw kad smo vec kod svega toga za shaman vs lock nem pojma ko bi dobio posto na kast tog feara popijes earth shock i tako mada mislim da je tu ista prica ko sa druidom lock+fel > shamy lock+bilo sta drugo < shamy

ali ovo znam sigurno

rogue > shaman

warrior > shaman

i to debelo znaci zamislite da je > u stvari >>>>>>>> :D

Prvo shaman ima jako malo hpa drugo mozes da ga karas kojim petom oces i ako ti on prvo ne moze da ti drmne eartshock na fear jer mu uradis DC pa fear dok je u flee, onda ga lepo zabodes sa jedinim immolate + conf + shadow burn i on padne kao muva. Imao sam prilike da se duelujem sa nekim ortacima shamanima mogu da ih bijem kako hocu, pa cak i rogue-a oderem ko picku ako imam succ :)

A i ti mohi stvarno mi nije jasno sta je to lock sa petom >, lock bez peta <

to je isto kao da kazes druid bez formi << a druid sa formama >>....

To je sastavni deo klase, da nema peta lock bi bio kurac, bas zato i ima peta da bi ga koristio, ja ne vidim u cemu je tu problem?!

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...