Jump to content

Warlock !!!


Ciklon

Recommended Posts

Ne, Movo bas naprotiv govorim o pvp susretima sa lockom ne duelima, posaljem fino pet-a (prowl, inace sam BM u talentima tako da nemoram da vam pisem sta i kako koristim), uspem da opalim aim shot, serpet sting i eventualno jes koji hitac i on je tu (lock) baci fear i seduce, and so the story end for me... [V], e da i zamku obicno, ne znam kako, izbegne.

Ma u stvari i sa ovim poslednjim patch-om su blago receno sjebali huntera do bola, a da ne govorim o tome sto su oskrnavili solidan BS set [:(!] .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka ti cast sto si ostvario toliko puno sa svojim druidom,tako da nema smisla da ti ja govorim koliko druid moze imati helta u caster formi unbuffed  [:)]  A ako otvoris zaslepljene okice videces da gore nisi pomenuo nikakvu opremu

Moja vilica je u savrsenom redu,zvacem normalno,nemam nikakvih problema sto se toga tice.Oko tudje opreme se ne obazirem puno,jer je ona upravo to ----> TUDJA.Zasto treba da bude moj posao inspectovanje mohija?Covek igra svoju igru,nije napaljen i nafuran kao ti......kao mislis lood si......LOL

ja sam skoro prestao da igram wow....pre oko nedelju dana so stfu lol

Link to comment
Share on other sites

Na sve druide na koje nalecem , svi rade isto...U medu pa feral charge i tuci tuci tuci tuci , sve dok mu ne padne helt , onda ns , greater heal , pa opet u medu itd...Na foru , cekaju da lock istroshi svu manu , fora je da samo radish chain fear + dotove , poneki sb , immolate , nuke ne dolazi u obzir...Sa felhunterom je mnogo lakshe zbog spell locka ...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Ne, Movo bas naprotiv govorim o pvp susretima sa lockom ne duelima, posaljem fino pet-a (prowl, inace sam BM u talentima tako da nemoram da vam pisem sta i kako koristim), uspem da opalim aim shot, serpet sting i eventualno jes koji hitac i on je tu (lock) baci fear i seduce, and so the story end for me...  [V], e da i zamku obicno, ne znam kako, izbegne.

Ma u stvari i sa ovim poslednjim patch-om su blago receno sjebali huntera do bola, a da ne govorim o tome sto su oskrnavili solidan BS set [:(!] .

zamku ti je izbegavao sa detect invisibility posto je zamka pre bila nevidljiva a sad je stealtovana

brate pogotovo u outdoor pvpu warlock duva protiv hanta kajtujes ga izmedju 30 i 40 yardi ( a da izvini ti si beastmaster o gluposti ) dotovi vec neko vreme ne dazeuju kad si u citi viper sting pet na njega trcis na 40 yardi stanes multishot+auto i nastavis

btw ja sa mojim hantom u duelima protiv lockova sve sto trebam je ili aimed ili multi krit

a sto se tice druid vs lock kao sto rekoh lock mora da bude napakovan makar kao ja da bi me dobio i da ima felhuntera bilo koja druga kombinacija i gubi (manje napakovan + felhunter ili do jaja napakovan + neki drugi pet)

btw pod napakovan mislim 1100-1500 shadowboltovi noncrit :]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

warr locka moze da dobije samo u sledecim situacijama :

Lock ne koristi suci

Lock drzi suci blizu sebe

Warru je Fear na cd-u

Inace SS, warr sa 14 rank opremom moze samo da sanja da ima 7k hp-a.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Mohi, pokidao bi te da imas sta oces...

Veruj mi, mogao si samo da gledas kako ti hp opada...

Lock >> Sve(sem warriora)

Mene warrior ne moze da dotakne ako uzmem succ, posebno kad upalis trinkete za dmg, warrior padne 2 SBa. Jos nedaj boze da crituje neki...

Ovisi sve od opreme koju nosis, realno lock moze da sabije svaku klasu koja ima istu opremu kao i on, mene je oshurio jedan priest, al jbg ima dmg trinket i onaj mace sto pada od nefa koji daje 84 valjda na spell dmg, lik sabija i tu jednsotavno ne mozes nista ako nemas opremu kao on.

Mislim wow se pretvorio sad u ko ima jacu opremu skilla vise nema dovoljno je da upali trinket drmne jednu magiju i ti se sastavljas posle 10min...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

warr locka moze da dobije samo u sledecim situacijama :

Lock ne koristi suci

Lock drzi suci blizu sebe

Warru je Fear na cd-u

Inace SS, warr sa 14 rank opremom moze samo da sanja da ima 7k hp-a.

word.

btw rank 14 warr ima manje od 6k hp

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Na temu lockova...

Ma, sve moze, barem za huntera, zukuba pada iz multija i autoshot crita, ali kad vidim locka sa voidom u pvp-u, kiselo mi podje na tuki, sto bi Stanke rekao.

U battlegroundsu kad vidis locka sa voidom, taj 100% ima soul link, aka aimedshot crit je na njemu nekih 700-800, u prevodu GG. A jos ako je bio dovoljno pametan pa da za class quest na 50 levelu uzme trinket za instant-bez sardova-samonuje-voida, onda mu _bukvalno_ ni 2 coveka ne mogu nista.

Paladine i dobijam u duelima, ali locku sa soul linkom samo rogue _retko_ moze nesto ako ga navata u stunlock.

Da li treba da pocnem pricu o felhunteru, u kombinaciji sa soul linkom...? Ne, suvisno je. :|

Nerf locks!

P.S.

Juce sam napravio locka za samonovanje, za zmajeve... Levelujem, levelujem, kad sam bio lvl 9, ubio sam elitu lvl 11... Tad mi je sve bilo jasno.

Link to comment
Share on other sites

Na temu lockova...

Ma, sve moze, barem za huntera, zukuba pada iz multija i autoshot crita, ali kad vidim locka sa voidom u pvp-u, kiselo mi podje na tuki, sto bi Stanke rekao.

U battlegroundsu kad vidis locka sa voidom, taj 100% ima soul link, aka aimedshot crit je na njemu nekih 700-800, u prevodu GG. A jos ako je bio dovoljno pametan pa da za class quest na 50 levelu uzme trinket za instant-bez sardova-samonuje-voida, onda mu _bukvalno_ ni 2 coveka ne mogu nista.

Paladine i dobijam u duelima, ali locku sa soul linkom samo rogue _retko_ moze nesto ako ga navata u stunlock.

Da li treba da pocnem pricu o felhunteru, u kombinaciji sa soul linkom...? Ne, suvisno je. :|

Nerf locks!

Istina za succy. Ona ima mozda 1300hp...to je nishta za huntera.

Za trinket si se zeznuo, jer samo daje mogutjnost summona bez shard-a. Nema govora o instant summon-u. (ti je 15min cd talenat)

Ali, meni nije jastno, kako to....pre je soul link bio 50%, i niko se nije bunio.

Kad su ga nerfovali na 30%, odjednom imba. [:p]

A shta mislish kakv je combat-dagger rogue, kad upali adrenaline rush?

Drzi te u stunlock-u 15sec, i bije te ko konja. A da ne prichamo kad je isti umotan u epic-e, i ima BWL swordove

Warrior sa Ashkandi....ooo imba bre. Zaleti se na tebe, udje u zerker i opauchi te 2 puta i ode 50%hp ko nishta. Probaj da ga odlepish od sebe [;)]

Juce sam napravio locka za samonovanje, za zmajeve... Levelujem, levelujem, kad sam bio lvl 9, ubio sam elitu lvl 11... Tad mi je sve bilo jasno.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
leetkick.jpg

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Previse serete za lockove, al sto se tice toga da bijes peta to je glupo jel na primer svaki kulturan lock ima black book kao ja, pa se jedan warrior zaleteo da bije succ, odjednom je imala 100% vise armora i 100% veci dmg i pao je ko muva. Tako da nije ni to opcija :P

Taj posto sad verovatno ne zna sta ga je snaslo eno ga tamo sastavlja se sam sa sobom jer ne kapira da sam koristio trinket i misli AA LOCK IMBA 2 MUCH!

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Previse serete za lockove, al sto se tice toga da bijes peta to je glupo jel na primer svaki kulturan lock ima black book kao ja, pa se jedan warrior zaleteo da bije succ, odjednom je imala 100% vise armora i 100% veci dmg i pao je ko muva. Tako da nije ni to opcija :P

Taj posto sad verovatno ne zna sta ga je snaslo eno ga tamo sastavlja se sam sa sobom jer ne kapira da sam koristio trinket i misli AA LOCK IMBA 2 MUCH!

Word.

L2P

[:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

evo nas trojica citamo sta si pisao i cepamo se do bola kakav si napaceni moron,a ti te fore mozes da prodajes zidu [;)] ,kao nisi usao u wow,seresh ko beli macak,a na to da si seljak ne treba trositi reci

Dobro je sto si prestao da igras wow,ucinio si serveru na kojem si igrao veliku uslugu da vise nema takvog debila i n00ba kao sto si ti

Link to comment
Share on other sites

dissenchantovao sam svu opremu sa svih likova i nisam ni jednom ushao u wow posle toga. lazem ja tvoju mamu da ne mogu da je jebem jer nemam vremena a ustvari mama ti je mnogo ruzna da ne kazem female dwarf priest

e ako si mu reko.sad bi ti ja zalepio jedan ban u trajanju od 5 godina,cisto da ne bi shrabao gluposti dok ne porastesh. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Mohi, pokidao bi te da imas sta oces...

Veruj mi, mogao si samo da gledas kako ti hp opada...

Lock >> Sve(sem warriora)

Ja se lozim ?

razmisli dva puta o mocni moderatoru previse ti lockujes topice na osnovu toga sta se TEBI vise svidja jedno vreme sam ti ja bio gotivan pa si brisao tudje postove sad kad sam poceo i tebe da napusavam sad brises i moje. Svoje komplexe ostavi za skolu ili sta vec ovde treba da budes nepristrasan a ja realno mislim da nisi za mod-a ovog foruma.

eto ja potpisujem da scion nema full judgement + herald of voe niti rank13 opremu (u jednom topiku je rekao "meni moje herald i judgemenet dovoljan" a sad je rekao moja rank13 oprema... naravno da cu ga napusim svaki put kad tako pocne da kenja zato sto to i zasluzuje isto kao sto sam na elitesekurchitiju svaki put venturu napusio kad je kenjao kako ima pet riba a slike koje je postovao skidao sa sajtova za upoznavanje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

...a ja realno mislim da nisi za mod-a ovog foruma....

sa ovim se i ja slazhem za sada... preterujesh sa lockovima, nisi nepristrasan, i zakljuchavash ponekad interesantne teme (trenutno nemam vremena da jurim sve linkove, al' ako bude trebao argument onda cu se potruditi)...

inache, na svakom forumu koji posecujem sam bar moderator (na 2 foruma sam admin), tako da imam iskustva sa online diskusijama, i ne pricham ovo napamet....

a opet, wow forum je zaista chudo, ne znam kako bih se ja ponashao da sam na neovom mestu :)

Link to comment
Share on other sites

To dal ja serem ili ne nije bash na tebi da odlucis posto konkretno "serem" za igru o kojoj imam mnogo vise znanja od tebe a ja kad kazem nesto na ovom forumu vezano za wow to znaci da sam to isto proverio iskusio ili stavec a ako nisam onda kazem da "mislim" da je neshto tako i tako i kad ja kazem da je lock bez peta devojcica to znaci da jeste a ti koji meni kazes da serem u stvari najvise seres tu.

E sad voleo bih da vidim malo inteligencije i nepristranosti u tvom moderisanju posto postoji razlika izmedju mojih i degrasovih i sta znam cijih postova a to sto ljudi ovde nisu raspolozeni za malo prijateljskog napusavanja to je njihov problem ja se generalno tako zajebavam i uzivo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sirneo mislim da si malo preterao u dopustanju......kolko vidim ovde je i keva "na pazara".....znam ljude koji hoce da ubiju ako im majku pomenes u bilo kojoj situaciji......mislim nije u redu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Da ''prestao'' si kao i svi ostali.......lazes sam sebe.....

cisto da potvrdim da je neca tj neman stvarno prestao da igra i da je discantovao i maga i druida, da ne bude posle "prestao kao svi ostali"

back to topic

bg pvp tipa wsg i ab posto to uglavnom igram bilo koji pet od locka se i ne primeti jer brzo strada od aoe magija, onda mu jos bacis cs koji na talentima ima i silcence na par sekundi i kraj price, a 1vs1 i ne praktikujem toliko jer mi je to gubljene vremena, mada kad naletim na nekog prsa u prsa samo se blinkujem sto dalje i hvatam sturu, mnogo je zajeban

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...