Jump to content

Hunter soloing Dire Maul


Kemp.

Recommended Posts

I ja se slazem sa Mohijem ali delimicno samo... Sve je to ok, prodaja golda farmovanje itd... Ali exploits + hacks = nedopustljivo... Ja se cimam ceo dan da nafarmujem nesto para (mogu i do 500g dnevno opushteno) i da mogu da prodam, budzim alta, repair... Nebitno... Zasto bi se ja ubijao ceo dan za 500g (30ak eur) da me neki ratardirani kinez osusen od pirinca jebe na AH i spusta mi cene da ni ja ni bolo ko drugi sem njega nemoze da uzme koji copper? Zato sto on po ceo dan farmuje i ima skoro neogranicene kolicine DM knjiga, shardova, dustova od dissa, BoE epixa itd... Znaci kod nas na Drak'Thulu ima isto par likova, prijavljivani su par puta i nista... Sta reci... Do Skoro warrior sa Quel'Serrarom bio je faca jel ima najjaci tanking weap u igri koji je ili kupio ubijajuci se od farma ili tako isto farmovao DM za njega... Onda je pocela prodaja golda... jbg, oce i neko da zaradi koji dinar igrajuci se... I sta onda? Dodje klinac, izgrbavi od caleta 100 eur jel ga svbi dzep, kupi lvl 60 lika, kupi gold, kupi quel i tako... Ili can nalvluje warra pa kupi gold, nebitno... Uglavnom, na mom serveru ima oko 10ak paladina sa queslom i +22 intel enchantom, idioti! (i ja sam pala btw, ali quel nebi uzeo za bedza da mi daju, naravno da mi daju prodo bi je ili cak poklonio nekom friendu warrioru. Cak ni za alta (warr 60) ne bih uzeo, jer se zna sta je main a sta alt... Bio sam u slicnoj situaciji i poklonio sam knjigu drugu iz igre... a u zivotu ga mozda necu videti... pa? Koji ce kurac to pali? Ko kaze da mu treba nek ide da igra tetris... I opet da bi warr imao quel, treba ili da farmuje ili da potrosi 120ak eura za njega... Ako se ovo nastavi, knjiga ce biti 500g, kao i bilo koji non rare epix... E onda cu za kurac da je kupim i da enchantujem Unholy i da sabijam masu kao sto radim za Mining Pick-om... I naravno da drzim cvetje iz AV-a za heal + komplet deathbone set sa sve +mana regenom i +def-om ;)

Ja mislim da bi za ovako nesto trebalo upozoriti doticnog farmera ili jbg onemoguciti... Gariju ili kome vec, svaka cast sto je uspeo da zajebe BlizZ i drago mi je... Ali brate unistava sve ostale sebi za pirinac...

P.S." Inace ja sam video svojim ocima ovako nesto. Provalio sam da gari prodaje pun kurac svega na AH a kad ga pitam za nesto da mi proda na veliko(Shardove, dustove...) za manje para on cuti... e onda sam se prisetio i pripretio mu sa GMom, i instant je progovorio... otisao sam do DMa i video sta radi... ja stojim na ulazu kad ono posle 2 min, dropovi od King of Gordok-a... a gari se misteriozno pojavljuje iznad mene pa onda ispred, nesto kao da blinkuje po nebu :)"

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Boze... Pa kao sto rekoh imao sam iskustva sa jednim... Kod nas ih ima samo 4-5... Za sada... A kad masa jos malo provali, a i ja ako popizdim pa nalvlujem huntera i "ukradem" im cheat, raidcu sve najgore, naravno na drugom acc samo da me banuju a recu im sta koristim [;)] kao npr. stavljacu 50s LBS, 1g class books i tako to ^^

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

sto ja da se bogatim? meni dolaze pare same kad krenem da grindam neku reputaciju (ili sada od warra koji kvestuje na lvl 60) ja da haxorujem igru zarad nekog kesha je stupidno, ko sto kazhe mlohi, ja isto smatram da nista pametno ne moze da se kupi i za endgame treba gild i nesto malo para za pots i popravke...eventualno da se bacim na neki kesh farm da kupim 2-3 bottomlesa da mi malo lakse bude sa inventarom jer me ony i panther nece....sve ostalo nema sta pametno da se kupi...i ako ikada odluchim da odem u dm i farmujem sa warrom quel knjigu (btw quel je meni samo tako ruzhan mach i ne zanosim se niti idejom tenkovanja niti dual wieldingom za warra) onda cu lepo da farmujem bosove sve dok ne nagruvam 1k golda a onda ako ne padne nista onda cu da kupim knjigu..sve ostalo...da kupujem ingame kash ili da ga hoardujem bez mozga...neka hvala =oP

Link to comment
Share on other sites

<----- sada igra huntera ^^

ma nikada ne bi ni ja ovo radio, jadno je, koj kurac igra neko igru, da bi pored njega budala hackovala i unishtavala gameplay, treba da uzivam, da mi bude interesantno i da imam cilj, i da jurim iteme, zezanje itd. ljudi koji pokushavaju i/ili profitiraju na wowu su kloshari :P

Link to comment
Share on other sites

Vi na tom serveru ste bar srecni cene padaju.Kod nas na Haomarushu je situcija malo drugacija, kinezi preuzeli ekonomiji ali cene rastu?!Orb 75,greater eternal 8g,dream dust 1g,illusion dust 1,5g pa o cemu pricamo.

Orb je inace bio 40g ranije a recimo greater eternal 3g.

Link to comment
Share on other sites

Vi na tom serveru ste bar srecni cene padaju.Kod nas na Haomarushu je situcija malo drugacija, kinezi preuzeli ekonomiji ali cene rastu?!Orb 75,greater eternal 8g,dream dust 1g,illusion dust 1,5g pa o cemu pricamo.

Orb je inace bio 40g ranije a recimo greater eternal 3g.

svuda su cene orbova skocile zbog 30 upto heal enchanta na rukavice koji se pojavio sa aq patchom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kakav bre pirinac ? Kakvi kinezi? Kineski farmer je samo nadimak za ljude koji se bave vec navedenim poslom.......to su najcesce ljudi iz Rumunije koliko sam ja cuo. Lol ovo su evropski serveri......kinezi valjda imaju svoje servere ......zamislite sta se tamo tek radi.....ju ju ju

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

francuzi bukvalno uvoze kineze sto se toga tiche ... pa pogledaj koliko kineza ima samo kod nas ... uostalom neka vam cira isprica za kineza sa haomarusha koji radi kod francuskog gazde za hranu farmajacu po ceo dan

rofl ima svakakvih budala ali kinez je kinez

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pazi Mohi ja se delimichno slazem sa tobom ali brate mnogo seresh, ajde da chovek koristi BUG bez ikakvih korishtjenja 3rd part programa itd.. ali ovo je previshe. Nemam nishta protiv kineza i ostalih farmera, shta vishe chak su mi gotivni i totalno ih razumem od kako sam prichao sa par njih koji znaju vishe engleskog od "me farm me china giv glod!1" ali kao shto rekoh.. koristjenje botova, bukvalno HACKOVA i slichnih 3rd programa zasluzuje momentalni ban accounta.

To shto lik nema da jede i shto mu je ovako lakshe da nagrinduje i zaradi kesh ne opravdava to isto korishtjenje 3rd part programa u vidu hackova.. isto kako ne opravdava ubistvo babe koja cheka na red za mleko kako bi joj ukrao "38743 *kineska valuta*" da nahrani porodicu.

Ne znam tachno, ali neko je spomenuo "jeste nema da jede a platja wow, kompjuter, net, etc", e blago tebi - ne znash nishta. Pa ti farmeri mislish da igraju od kutje? Pola njih je iz pichke materine i zive u kutjicama od bambusa sa pradedom i 35 unuchitja, niko normalan netje da grinduje 15-20h svaki dan ako ne mora. Fora je shto imash u novinama (oglasima) oglas kao i svaki drugi tipa "igrajte igricu xx sati-xx sati i zaradite xxx para", lepo prijavish se, ako dobijesh poshao poshalje te u sobicu sa josh 4, 5, 6, x, x, x,.. kompova i grindujesh ceo dan sa slichnim tebi dok taj "boss" platja net, wow accounte etc a ovi dobiju platu kao svi normalni radnici. Kinez kog znam i koji zna zavidno okej engleski ("zavidno" - uspem da provalim svaku drugu rechenicu shta je hteo da kaze) recimo zaradjuje od tog grinda (grinduje oko chistih 14-18h/day 6 dana u nedelji) vishe nego njegov otac i brat u nekoj drzavnoj fabrici obutje (ili slichno, nisam siguran) a od para koje je zaradio za 6 meseci takvog zivota platitje sestri shkolovanje.

Toliko o tome da je njima sve lepo, super, zanimljivo i zlatno etc.. ali opet, ma koliko to bilo tuzno i ma koliko se ja ne protivim "kineskom farmu".. KORISHTJENJE 3RD PART PROGRAMA BI TREBALO BITI SANKCIONISANO ASAP!

francuzi bukvalno uvoze kineze sto se toga tiche ... pa pogledaj koliko kineza ima samo kod nas ... uostalom neka vam cira isprica za kineza sa haomarusha koji radi kod francuskog gazde za hranu farmajacu po ceo dan

Aaaa da, imash i toga - ne nije zezanje. Jedino shto ne znam da li ih dovedu iz Kine ili pokupe voljne kineze koji su vetj tamo.. ali recimo znam isto jednog kineza koji tako radi sa josh DVADESET (20) drugih ljudi (ima i kineza, chak i crnaca (alzirci i ta gamad) etc) za nekog lika koji je tipa najvetji izvoznik golda IGEu za jedno desetak servera.. loodilo! Kinez ga zove "mafia".. haha.. krenemo neku konverzaciju na rusko-tarzanskom jeziku i samo od jednom "sorie mafia here i grind i work bai" i slichno.

Ahhh bash mi nedostaju ti kinezi =))).. jebesh Homorush kada su chak i KINEZI napustili server! :[

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Kakav bre pirinac ? Kakvi kinezi? Kineski farmer je samo nadimak za ljude koji se bave vec navedenim poslom.......to su najcesce ljudi iz Rumunije koliko sam ja cuo.  Lol ovo su evropski serveri......kinezi valjda imaju svoje servere ......zamislite sta se tamo tek radi.....ju ju ju

rofl, znaci ja sam sa rumunom pricao kineski koristeci sajt sa prevodima najcescih wow fraza.

Pri tom ja znam sta sam njemu pisao, ali nisam bas njega ukapirao, jer njegove odgovore nisam uspeo da nadjem u tim frazama ali su se neki delovi poklapali pa sam odprilike ukapirao nesto.

Link to comment
Share on other sites

Sajro eto i sam kapiras kolko je njima sjeb u zivotu i sto bi im i to oduzeli ? jedini razlog koji ja vidim je ljubomora ... kao sto rekoh da je ovo eve pa da ti je sve u igri kesh pa i ajde ali u wowu je kesh skroz nebitna stvar ono kolko ti treba nagrindas sam lako i to je to ...

Mene licno bole uvo pa i da hakuju blizz servere a ne samo klijent sve dok ne stete drugim ljudima a to ne rade. To sto spustaju cene meni samo vise odgovara, da ja bas zelim da placam librame 300 golda zbog glupog bliza i drop % ..

A kao sto rekoh ljudi koji ih prijavljuju su pateticni zavidni itd itd a tek onaj slepac druid sto ucenjuje onog lika za kesh je dno dna ne vidim poentu tolke ljubomore i pakosti, ti ljudi zive od toga.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da brate ljubomorni smo shto likovi koriste hack da bi zaradili pare...

sad lepo zamisli da svi mi koristimo hack i drkamo wow preko neta... i svima nam je lepo imamo qual serrar na izvoz niko nishta ne moze da zaradi jer svi sve imaju i igra je toliko zanimljiva da sad kinezi ubijaju nefariana i vendoruju dropove za gold jer je nemoguce zaraditi hackovanjem...

A ti zaradjujes tako sto farmujes quel ?

ja zaradjujem u tirsu posto su konacno dosli kinezi kod nas na serv i vise lbsovi nisu 10gpa a sace polako i librami da padnu zato sto nije realno da libram kosta 500gpa a posto malo ljudi kod nas na servu radi dm kinezi su dosli ko kec na jedanaest

i trudi se da citas celu temu ...

AXIOM: KESH U WOWU NE ZNACI KURAC

quel je lepo oruzje ali nije pvp ubica samim tim to sto neko ima quel samo znaci da on moze bolje da tenkuje a ne da moze bolje da gankuje nekoga. Nijedna xtra stvar koja moze nauditi nekome u wowu se ne moze kupiti keshom samim tim svi kojima ovo smeta su ljubomorni zato sto je neko kupio za 50e reputaciju sa darnasusom i jase macku ili ste ljubomorni sto neki kinez ima gde da spava i da jede ...

lecenje, ljubomora je bolest.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...