Jump to content

Milan - Lyon


RaveN

Recommended Posts

Milan ce da istrese barselonu na neki penal i shevu a arsenal viljareal na hajberiju 3-0 u shpaniji 0-0 i finale arsenal sabija milan 2-0 ...eto,cisto da ne lupate glavu vishe :-D

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

inzagi je otac fudbala...

juventus je praunuk fudbala :/

wtf ovo znachi? O_o

inzagi je slina koja jedva hoda i najvetji je proser u istoriji fudbala, odmah ispred gerd milera... koji je, ruku na srce, umeo i poneki lep gol da da.

i koji je k*rac onom komentatoru.. najgori je ubedljivo, pre bih gledao tekme na hrt-u :(

proshao milan na iskustvo, klasika... mnogo mi drazhe za arsenal, zbog kapela i juvea... neka plachu ^^

p.s. shef je jedan, ko je rekao da je nebeski anri bolji, vara se. nebeski ne igra istu poziciju, i uopshte su 2 potpuno drugachija tipa igracha, iako je po meni i on u samom vrhu uz ronaldinja i shefa ;]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

moram da vas pitam da li ste primetili sledece

znachi komentator je na utakmici Milan - Lyon popljuvao Didu nevidjeno, u smislu, "potpuno je nesiguran","karijera mu je u padu" a chovek je imao nekoliko carskih intervencija...

a juche za Henry-a,"ne prate ga saigrachi","nije stigao do lopte","sjajan pass"(iako je presecen)

nemam nameru da sad poredim ovu dvojicu igracha, ali da li ste primetili blagu (ili oshtru?) pristrasnost komentatora?

/ili ja to samo tripujem\

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne tripujesh, to sam i ja primetio. Takodje previshe istiche kako je barsa favorit broj jedan, u svakoj tekmi, a i smorio je sa onim na startu svake tekme "dobrodoshli na bla bla, dom fudbalera bla bla".

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Aca je bio jako dobar u pocetku

ali sada pokusava da od utakmice napravi dokumentarac... kao kratke recenice...

jel neko slusao one idiotizme o Delle Alpiju pre pocetka utakmice?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Aca je bio jako dobar u pocetku

ali sada pokusava da od utakmice napravi dokumentarac... kao kratke recenice...

jel neko slusao one idiotizme o Delle Alpiju pre pocetka utakmice?

Hhah , bash sam skontao da prica tako neke "zanimljivosti" u sred utakmice , tipa primi neki igrac loptu , i onda krane , znate li da je on...Jebem ti mamu ono :).

Znam moj deda pizdi , redovno krene "Pre rata , kometatori samo su govorili imena igraca kod koga je lopta i to je njihov posao , a ne ovaj mi prica bajke" :)

Link to comment
Share on other sites

kao Mutu je izjavio da je njegova devojka pametnija od Reyesa zato shto je naucila engleski ili tako nesto... mozda nije to ali ja sam tako povezao... a i ko ce povezati sve te informacije?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...