Jump to content

Shejtanov Ratnik


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"to plug" sto sam ja posrpskio u "plagovati" je isto sto i "to pitch" ;oP tj idesh sa konceptom filma od jednog mesta do drugog i (u ovom sluchaju) trazhish lovu....takotje plaguju filmove i glumci/bilo ko kada ga reklamiraju pa idu po dzhanketima i intervijuima i what not....plagovanje je promocija filma u svakom obliku...mozesh i doslovno da ga prevedesh da neko oce da ga "ushteka" film, prvo u izvor kesha a onda i u svest publike =o))

Link to comment
Share on other sites

a shta ti znachi dzhanketima? :D

Inache.. videh reklamu za film kada sam gledao neki drugi, i to josh pre pola godine ili vishe i izgleda pochetak bash extra.. verovatno su tako dobili te stipendije :DDDD

Nooo... chekam sada da mi se downlouduje trejler... pa tjem vidim shta je tu je...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

cccc funkcionalno filmski nepismeni...dzhanket (engl junket) je ono kad svi koji imaju neke veze sa filmom & iko zheli da ih vidi, sednu u jednu udobnu fotelju (najceshtje okruzheni psoterima dotichnog filma) i onda svaki "novinar" (zavisno od toga koja kutja je iza njega) dobije 5-15 minuta vremena da pita ista glupa pitanja o filmu...ili da objashnjava benu afleku kako je spavala sa dinom dvornikom...;oD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo me kuci posle premijere, pa da prenesem utiske. Shto se tiche radnje, na trenutke mi se svidja, na trenutke ne, ali sve u svemu ok. Shto se celokupnog utiska tiche (efekti bla bla) ...bash dobro, po mom nekom mishljenju, nishta slichno josh nisam video u nashim filmovima. Vredi odgledati.

Link to comment
Share on other sites

ja ga pogledah pre 2 dana.film je nevidjeno govno.prica i gluma su krajnje retardirani,jedino sto ima te specijalne efekte koji ranije kod nas nisu vidjeni...dosta stvari mi izgleda zabodeno iz drugih filmova ali me mrazi sad da nabrajam te stvari.moja preporuka je negledati....

Edited by dexter

A U GLAVI ALL-STAR

Link to comment
Share on other sites

Chuo sam da je govno, da neshto pokushavaju da izmajmunishu andjele. I da su u tri hiljade situacija predrkali scene. Nznm tochno, moratju da ga odgledam...sad tju ga skinem sa huba ako se neko setio da ga ripuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...