Jump to content

Popovi!?


Perun

Recommended Posts

Ajde bre ljudi, patch je izasao juce, a jos niko nije postovao kako se respecovao.

Svog priesta koristim za PvE i za PvP, gde mi je najbitnije da pozivim sto duze da bih mogao da lecim sto duze, jel. Furao sam disc/holy i bio sam zadovoljan skroz. Nisam bas najsigurniji sta sada uzeti. Cini mi se da ce morati dosta da se podele uloge, u smislu da li uglavnom radis Fheal, da li ces da gruvas velike healove ili ces da bufujes...

Da cujem vasa misljenja pls

edit

Cini mi se da ako ces svoje lecenje bazirati na Flash healu, nije losa varijanta da se u Holy grani ide do Spiritual Healinga, preko Spiritual Guidancea, Inspirationa i Holy Specializationa. U toj varijanti, u Discipline grani isao bi skroz do Divine Spirita. Mozda Mental Strenght umesto Spiritual healinga, za potrebe decursinga...?

Ovo je neki PvE build koji se bazira na Fhealu...mada i nije nesto, a? :)

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

poceli su pristovi mnogo zamaraju sa holy novom i onim fire govnetom sa neba ...

mada ne smeta meni ... oni se loze da prave dmg dok im za to vreme warovi i rogovi izgibose ki potonji :D

a da migsa je troll racial leader :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

poceli su pristovi mnogo zamaraju sa holy novom i onim fire govnetom sa neba ...

mada ne smeta meni ... oni se loze da prave dmg dok im za to vreme warovi i rogovi izgibose ki potonji :D

a da migsa je troll racial leader :D

Kurac ne smeta mene neki priest u AVu zveknuo prvo sa 1100 pa 1220 sa tim holy fireom, smaraju jako.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...