Jump to content

STEAM, to be or not to be...


Da li da svi serveri predju na steam?  

78 members have voted

  1. 1. Da li da svi serveri predju na steam?

    • DA
      62
    • NE
      16


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mozhe da te banuje za stalno, nego dobijesh mali odmor :)

A to se desi ako si izrazit idiot ili ako namerno ubijash svoje :))

Sta oces da kazes, da ako ubijem svog to je zato sto sam idiot ili da sam ga namerno ubio !!!

Jel si ti na nekim pilulama ?

Link to comment
Share on other sites

Ti nisi ukapirao sta sam ja hteo da kazem ..

Hteo sam da kazem : Kad ubijem svog njemu se pojavi opcija 1. Forgive

2. BAN (nemam pojma kliko i sta)

I nisam reko da je na terri samo sam se pitao da li je, posto mi je to izbacilo na nekom serveru kad sam ubio svog.

Link to comment
Share on other sites

Rekao bi da ti jos uvek mislis da svaki drugi lik koji napravi headshot je citer .. i da ne moze da se ubije jednim metkom !

Nemam pojma na osnovu cega si to zakljucio, ali posto me ne znas batali te misli :) a mene mrzi da ti pricao na forumu. Opusteno. Ukratko - gresis ;)

Cekaj tera ima ono da kad ubijes svog moze da te banuje !?!

Postoji ATAC, plugin za kaznjavanje TK-era. Dakle ako pogodis svog prvih 5 sec u rundi, dobijas odmah slay.

Takodje postoji mirror damage, znaci tebi se oduzima HP dok pucas u svog. Ovo je ukljuceno posle dugogo dogovaranja i duge praksena serveru. Ako pogodis svog 3 puta zaredom, kikuje se server odmah. I ovo se pokazalo kao sasvim dovoljno jer samo namerno mozes 3 puta gadjati u svog. Ili ako si noob.

E sad sto se tice izbora kazni, kad ubijes svog jednom, ovaj dobije forgive, rocket, drug i ne znam da li ima jos nesto. Isto tako i ako ubijes drugog i treceg. Posle treceg, igrac dobija opcije forgive i ban na 30 min. Ipak kao sto rece atomiv, da bi tokom mape ubio tri svoja igraca to radis ili namerno, ili si noob, ili ne pazis ili nemas srece pa ti tvoji botovi nalete.

Sve u svemu plugin je odlican i sve sto je podeseno odgovara dobroj igri i paznji na pucanje TK. Nikome do sad jos nije dosadio. Osim onima sto vole svoje da opale [:)]

Link to comment
Share on other sites

U skoro svakom postu si spominjao neke citere da smaraju server i da ih admini kikuju .. tako sam dosao do zakljucka da mislis da su svi citeri ! Veruj mi nisi ti video citera jos 100%, kad vidis da lik pretrci celu mapu za 10 sekundi i za to vreme zakolje 6ricu nozem to je chit !

Pazi meni je izasla opcija da banujem lika koji me je ubio na 30 min .. pa jel to normalno, ne znam koliko su me puta ubili moji a i sta ima on da ispasta ako me on ubije zadnji ?!?

Link to comment
Share on other sites

SpiRo, siguran sam da Igi svaki dan nalece na shifrashe, ako ja nalecem na njih na kom god serveru da igram on kao admin nalece daleko vishe, jer mora da gleda da neko ne koristi shifre. Ne znam da li znash kakve sve shifre postoje, al tu koju si naveo koja se zove speed-hack je samo jedna od mnogih... Imash aimbot, wall-hack, sound-hack koje se josh chesto koriste... Sa tim shiframa svaki drugi dan vidim nekoga da igra, pritom ga provalim, a ni ne obracam paznju.

Nisi skapirao zashto je tebi ponudio da ga banujesh na 30 minuta... Nije ponudio zato shto je tebe ubijao pre toga, nego zato shto je pre tebe vec ubio dvojicu svojih na mapi... Znachi da je lik namerno pucao na svoje tokom te mape... Ja kad sam zapochinjao da igram cs, uspevalo mi je da ubijem 2 moja lika na mapi maximum i to kad je bilo ukljucheno da kad pogadjash svog skida isto kao da pogadjash protivnika... tako da nema govora o tome da nekome moze da uspe da ubije sluchajno trojicu svojih tokom mape, a i ako mu uspe taj treba da se drzi podalje od rachunara... :D

Link to comment
Share on other sites

Pa za te znam slusam svaki dan o njima od kad sam poceo da igram na FFA serverima .. ali nikad nisam video da neko koristi aim-bot .. a sada da li on ima WH ili sound-hack bas me briga, ja bi trebao da ga ubijem kad on izadje meni na nisan bez obzira da li on zna dal sam ja tu ili ne .. !

Ti u stvari nikad neces znati da li ima WH ili SH .. to je samo tvoje nagadjanje !

A to kako ide TKpunish, skapirao sam ja i bmk da li je lik ubijao pre toga, mene nije sta ima ja da ga banujem neka to rade admini !!

EDIT: Setio bi se da me je ubio vise puta isti lik [;)] ..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

A recimo najkomicnije je kad mene okrive da imam "speed-hack" i kikuju a cak razmatraju i ban.

A mnogi znaju za moje domete/skillove u cs-u :)

I vec sam jednom reko, al aj opet.

Ja sam bio admin na beotel 1.6 serveru.

NIKAD nikog nisam kikovao zbog cheatova...ima CD pa nek se on brine. Ako vec ima cheatova koji ga prevazilaze, sta da se radi, jednom da pogresim i kikujem nekog ko nema cheat pa sam zabrljao, makar pre toga kikovao i njih 100 sa cheatom.

Ali sam zato bez opomena banovao na lopate teamkillere, spammere, razne sa uvredljivim nikovima itd...

Admin je tu da odrzava red a ne da bude softver za detekciju citova :)

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

Jeste... teshko je izvaliti da li neko ima wallhack, ali moze da se izvali... obichno kad optuzish nekoga da ima wallhack, on tad pochne da ga ochigledno koristi, jer kapira da je provaljen, naravno ako ga je imao. Shto se tiche soundhack-a, to je nemoguce znati, njime se admini ni ne bave, iako dosta pomaze.

Pa sad, ne slazem se da treba ostavljati na serveru likove koji ochigledno koriste shifre... Koja je poenta igrati protiv njega ako ne mozesh da ga ubijesh. Heh, inache, ja iako nisam admin ni na jednom serveru, a i nemam neku zelju da budem, nudili su mi, imam reshenje za takve... Pretim im TK-ovima :D, vecina ode kad im kazem. Naravno ima onih koji znaju da mogu samo ogranicheno da ih ubijam ostanu, njima ne mogu nishta...

Edited by ich
Link to comment
Share on other sites

U skoro svakom postu si spominjao neke citere da smaraju server i da ih admini kikuju .. tako sam dosao do zakljucka da mislis da su svi citeri ! Veruj mi nisi ti video citera jos 100%, kad vidis da lik pretrci celu mapu za 10 sekundi i za to vreme zakolje 6ricu nozem to je chit !

Pazi meni je izasla opcija da banujem lika koji me je ubio na 30 min .. pa jel to normalno, ne znam koliko su me puta ubili moji a i sta ima on da ispasta ako me on ubije zadnji ?!?

Pa spominjem chitere jer ih ima a u zivotu nisam banovao skillera jer sam i sam skiller. Tako da kao sto sam rekao ne vredi pricati o ovome jer me ne znas i ne znas koliko se razumem u chit, a taj speedhack sto spominjes, kod mene koji admin ne banuje takvog nije vise admin ;)

Sto se tice te opcije koju si dobio, da, lik je pre tebe ubio jos neke i na tebi je da li ces mu oprostiti ili ban. dakle vi ste tim i filozofija je da te briga jel on tebe ubio 3 puta, bitno je da je ubio svoje timovce pa si ti imao cast da ga oladis :)

Link to comment
Share on other sites

Sve je to OK, ali mene nesto drugo cudi. Ja se steknem i ubijem npr. 2-3 lika koji kao zunzari prolete, i dobijem kick! Pa valjda je moja stvar kako cu da igram, a ne adminova! Dirigovana igra nije igra!!! PS. Ovo pisem da bi narod video kakvi sve admini postoje na nasim serverima & da kick-ovanje treba koristiti samo u izuzetnim situacijama. A sto se chitera tice, njihova stvar. Ako si toliko dobar igrac tebi citer nista ne moze (sem ako ima speedhack). Pozdrav!

Edited by fragman
Link to comment
Share on other sites

Smisao mog posta je da ljudi kupe steam [:p]

Ja ti samo lepo kazhem sta da uradish , pa onda da pricash o chitovima :/

A i neam nameru da se prepucavam preko foruma ;) zato PEACE !

PS. ovda ima opasnih likova ^^

Kupite STEAM !

Server je nashtelovan za pro gaming.
Link to comment
Share on other sites

Tebi uopste nije bitno da li ces da imas steam ili ne, uvek ce oko tebe biti neki citeri .. it`s all in your head !

Kako to da se nikada dobri i normalni igraci ne zale na citove nego uvek neki "ProGosuExpertZleUbice"!

-Nisam hteo uopste da se raspravljam sa nekim vec samo da kazem da su te globalne kampanje mnogo debilne i primoravaju neke igrache da kupe steam .. ako vam se stavlja steam na vas server, nemojte sve ostale servere da povlacite !! Ko je hteo da kupi steam kupio je ili bi da bi igrao na vasem serveru, ali ima i ljudi kojima je FFA cs razonoda ..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Spiro, postujem svacije misljenje, tvoje se kosi sa kampanjom, ali gde ti vidis da JEDAN server podrzava prelazak na steam? Lepo sam rekao da su svi glavni ljudi na ovdasnjim serverima ZA da se predje na steam. Sad ne znam zasto si ti protiv ako uopste jesi alo ocigledno ne znas kako je adminima koji se iz minuta u minut smaraju i li

Link to comment
Share on other sites

Ma respect .. ali uvek ce postojati, smarachi, sponasi, stekeri, tkz. chiteri i debili psovaci ! Takodje ce da postoje i piratski serveri dok oni postoje necu da igram na steam zato sto je isto sranje.

A kad nestanu piratski serveri mada cisto sumnjam .. uninstal CS !

Ne zelim vise da ti se kosim sa kampanjom, toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

...malo sacekao i ubio 2 lika i dobio kick i sad on konta da su admini debili...

Pazi brate, nisam to mislio. Ali svake dve sekunde ide slap, kick, ban, kick, ban, slap, kick, kick... za svakakve gluposti. Ako zelis da kick-ujes igraca, na vote pa neka narod proceni.

Link to comment
Share on other sites

hihi, problem je u tome, sto ce svi koji uninstall cs kupiti steam sigurno i opet na pucanje. A ne znam ko ce smeti da smara itd kad su tu admini koji ce mu banovati ID pa onda nek place po forumima za unban. Ja sam optimista.  [:)]

Ne brini ako ga nisam igrao 4 meseca dok nisam kupio komp, onda necu ni sada iz principa .. nego cu lepo da zavrsim WC3 i WOW i da ga overavam [:D]. Bolje nego da me nerviraju retardi kojima je svaka druga rec CHIT !

@fragmen

Plzzz .. nemoj samo igraci da ti sude .. narod je stoka [;)] !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...