Jump to content

nismo najpametniji... :)


Recommended Posts

možda su upotrebili onu drugu skalu, koja daje manje brojeve?

zaboravio sam kako se to zove, ne interesuje me generalno, slažem se sa onim ko je rekao da je inteligenciju nemoguće kvantifikovati..

znam da je po toj drugoj skali 148=129, al ne znam dal su proporcionalne, tj. kako se konvertuje iz jedne u drugu.

edit: pričam o ovim navodima da najinteligentniji čovek u srbiji ima 156 iq.. ako je to ~180 po ovoj uobičajenijoj skali, onda ima šanse da je tako

ja sam bio na nekom testu na kraju osnovne imao sam valjda oko 125 a 129 je gornja granica proseka.ne znam ni ja kako se zove taj test ali bi voleo da znam.ja sam isao na njega zbog usmeravanja u skolovanju(svojom*khm kevinom voljom).inace sebe smatram za retko glupu osobu pa nisam siguran kolko je dobar taj test(izvukla me mehanika pa mi rekli idi u teslu(hvala bogu nisam postao gh4y)):)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam bio na nekom testu na kraju osnovne imao sam valjda oko 125 a 129 je gornja granica proseka.ne znam ni ja kako se zove taj test ali bi voleo da znam.ja sam isao na njega zbog usmeravanja u skolovanju(svojom*khm kevinom voljom).inace sebe smatram za retko glupu osobu pa nisam siguran kolko je dobar taj test(izvukla me mehanika pa mi rekli idi u teslu(hvala bogu nisam postao gh4y)):)

i ja sam spichio taj test, 126 ;)

Link to comment
Share on other sites

pomeshao je, kod nas imaju skalu samo do 156, ako imash vishe napishu ti da si >156(tj. <1% svetske populacije)...like me:)

Cekaj Cekaj.

Test ima GORNJU granicu do 156, ti uradis sve i imas 156..

Ne mozhesh da uradis prokleto SVE i da ti oni kazhu brate ti imas preko 156 jer si

uradio sve.

Za jednu inteligentnu ribu, poprilicno si glupa [:D]

Inace u Srbiji (mislim srpskom ogranku Mense, one sto vodi poreklo iz Engleske) postoji samo jedan test koji ima max 156. i to je to.

Ostali testovi su skuplji komplikovaniji i nisu opsti. Nego se gleda da li si specijalno nadaren(talentovan) za odredjenu stvar (nauku, ili sta god).

Za to mora da se ide u UK.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

inteligencija je random faktor genetike.

sa druge strane mudrost se stiche vremenom i mudre ljude duboko poshtujem.

lepo kazhu: nije bitno kolika ti je velika pushka, vec koliko si precizan sa njom [;)]

Link to comment
Share on other sites

Тиборе, зашто причаш о нечему што не знаш. у праву је.

уколико урадиш тест боље од захтеваног резултата за 156, кажу ти да имаш више, а колико више, овај тест не може прецизно да измери.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ma koliko bila pametna, ako si puna sebe, najebacesh u zivotu...

Nisam puna sebe.....A ni ne treba biti nesamouveren, zar ne?

Pametnice nasa, [PMD]Aj sada mrs u kuhinju i donesi mi pivo!  [/PMD] [:D]

[:D] Donesi ti meni [:X][;)]

Cekaj Cekaj.

Test ima GORNJU granicu do 156, ti uradis sve i imas 156..

Ne mozhesh da uradis prokleto SVE i da ti oni kazhu brate ti imas preko 156 jer si

uradio sve.

Za jednu inteligentnu ribu, poprilicno si glupa  [:D]

Nekako si kontradiktoran [:D]

Тиборе, зашто причаш о нечему што не знаш. у праву је.

уколико урадиш тест боље од захтеваног резултата за 156, кажу ти да имаш више, а колико више, овај тест не може прецизно да измери.

Hvala [:X]

sad će anđela opet da se naljuti :*

;)

Netju [;)] ...Bash sam raspolozhena danas [:)]

Link to comment
Share on other sites

haha kolko nesporazuma...

Radish IQ test... 36 zadataka za 40 minuta (barem kad sam ja radio, tako je bilo, inace... zavrsio sam za 29 minuta).

Posle toga, ti isporuche mejlom ili poshtom na kucu rezultate ispita...

U sluchaju da imash rezultat 156, to je 156+, sto znaci da imash iznad 156 iq.

Postoji poseban test koji testira iq od 156 - 210 (chini mi se), on se ne radi valjda kod nas (a ni u Bugarskoj) ili ako se radi, koshta nesto tipa 200-300 eur... nisam siguran.

Elem, chlanarina u mensi je nekih 1000din godisnje i ne isplati se verujte biti chlan iste, buduci da ne postoje nikakve beneficije.... dobro, postoji nesto tipa besplatna skola racunara.. hahha who needs that, daj ti meni stipendiju za neki strani faks... pa ovaj... evo ti kurac... to je to.

Zhene iako imaju iq 156 su po defaultu glupe

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Cekaj Cekaj.

Test ima GORNJU granicu do 156, ti uradis sve i imas 156..

Ne mozhesh da uradis prokleto SVE i da ti oni kazhu brate ti imas preko 156 jer si

uradio sve.

Za jednu inteligentnu ribu, poprilicno si glupa  [:D]

E 'vako, nisam se neshto oglashao na ovom topicu, ali kada pochnete ovako da serete primoran sam...

Pod jedan, da ne ponavljam Ignis-a... poenta je da to nije kontrolni iz matisha da imash 5 zadataka da svaki nosi po 31.2 boda i ako uradish svih jebenih 5 pametan si... Imash razlichite tipove zadataka za razlichite aspekte inteligencije (prepoznavanje shema, logika i sl. pm ) i da ako se u jednom trenutku srachuna vishe od 156, dalje se ne gleda jer test verovatno nije validan za shiru javnost preko te granice i da bi saznao tachan iq na osnovu rezultata mozhesh raditi napredniju vrstu testa, za koju nisam chuo da se radi u nashoj zemlji...

Zato pokushajte da iskontrolishete svoju ljubomoru i jednostavno isqlirajte, devojka ima svako pravo da bude nadmena, iako se tako ne ponasha, nego vi svaki njen post prevodite na nachin koji vama odgovara, ne obazirujutji se na mogutjnost da je mozhda onaj smajli znachio da je to trebalo da zvuchi shaljivo ili neshto slichno... Verujem da joj je dosta ljubomore iz svakidashnjice i da joj ne treba josh i ovde... shvatite ovo kako hotjete... i pola vas sebi ne mozhe ni da prizna tu ljubomoru...

Link to comment
Share on other sites

.. ma ne govorim samo za tibora... Niko ni ne zna devojq a chim vide da je uspeshna/pametna/lepa/samouverena devojka, odma usledjuje onaj osetjaj inferiornosti... Vetjina njih se i boji devojaka koje su Chak mozhda i uspeshnije od njih... "Kako to? kako zhensko mozhe biti bolje od mushkarca?? .... popizdim kada vidim takvo razmishljanje... grow the fuck up, mozhete joj se sagnuti...

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

realno, zhensko ne moze biti bolje od muskarca.... ne znam da li se ti osecas inferiorno u odnosu na devojku/devojke ili mozda na soadicu, ali vecina nas se ne oseca tako iako je volimo ko da je nasha,

Druga stvar je da konkretno ona ima toliko godina koliko ima (18?)... i ako joj je najveci uspeh iq 156+, mislim, bravo za nju.... ali kod mnogih (pa ni kod mene) to ne pije vodu.... moze da bude pametna za 3 Ajnstajna, ali ako dodje i kaze "E znate, ja sam pametna" makar i suptilno.... mislim da nikoga ne boli kurac za to.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ово постаје занимљиво...

слажем се и са Терионом и са Песмом. gogogo!!! [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Radish IQ test...  36 zadataka za 40 minuta (barem kad sam ja radio, tako je bilo, inace... zavrsio sam za 29 minuta).

svaki dan se susrece sa 156iq ribama koje vole tako da podmetnu u razgovoru eto da se zna da im je toliki iq

срами се [;)][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

realno, zhensko ne moze biti bolje od muskarca....

Do jaja razmishljane... to joj nije jedini uspeh, naravno...ali kazhem da je daleko zrelija od njenih vrshnjakinja, ambicioznija itd... a poshto vas bole qrac za sve, osim ako vi imate neku korist od toga ili ako se to direktno odnosi na vas, to je vash problem... ne morate odma napadati devojku za svaku sitnicu....

koja je poenta ljubomore... sem zagorcavati sebi i drugima zivot...idiotluk

voleo bi da ima vishe pametnijih ljudi na ovoj planeti... mozda je ne bi unishtio [:D]

( [;)] )...

Migsa... da ne trazhish mozhda evil pomotjnika za unishtavanje sveta?

Link to comment
Share on other sites

pricao sam sa njom, i da ti kazem, uopste mi ne deluje "daleko zrelije" od njenih vrshnjaka/vrshnjakinja... meni je ona samo ok devojka, ni vise ni manje

ti si podpoao pod uticaj vagine i ne nameravam vise vremena danas da trosim na ovaj topic...

i za kraj malo podsecanje:

-Zasto je zhena najpametnija dok se jebe?

-Zato sto je direktno povezana na izvor inteligencije.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...