Jump to content

ClanBase OpenCup 2006 Spring Quake III Arena 4v4 T


Recommended Posts

Bilo bi dobro da ljudi imaju i poruku tipa "dolazim". Niko ima najbolji pregled igre, i kada najavi quad ili napad na crveni voleo bih da znam da necu jedini izleteti :) Ili recimo mogu da stanem iza nekog coska i da sachekam da vidim vashe poruke i onda da uletimo svi zajedno.

I jel chita neko one moje "i am at red armor/safe" etc.. Jel vam znachi neshto to moje javljanje pozicije? Ako ne chitate da smanjim i ja malo spam na "taken", "item here" i "roger that/coming" :)

Ali manje spama! dovoljno je 2-3 puta da izleti. Naravno ovo spam pravilo ne vazhi za Nika. Quad/redarmor/mega timer je pozheljan na svakih 4-5 sekundi.

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolko sam ja video Niko ima komande "red armor safe" i "red armor : attack"... mada su komande za dm7 bile vrh "stekanje NA red armoru" i "stekanje VAN red armora" :))).

Enivej, ljudi.. imam bind za item available, treba mi neko da mi napise onaj bind za item taken... bio bih zahvalan

edit/: Druga stvar... ja sam uzeo crveni par puta slucajno, ne znacuji da ce se spawnovati bash tad... enivej, ja sam jedini koji je KAMPOVAO na RA, mada sam mislio da ce oxo to raditi, on je jurca po mapi i ubijao ih, mislim da se niko od njih nije na RA popeo jedno ukupno 15-16 min igre, par puta kad sam otisao s RA, niko od nas nije ostao tamo... (na svu srecu smo ih pobili brzo kad su se popeli tamo)

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

shto reche okse, ne bitno i ako pokupish, bitno je da vidish kad je bila greshka kad ne...

hocete da ostane za tajmer informacije:

ra-00:45

quad-0:37

mega-01:10

malim slovima

a da za opomene bude velikim slovima:

->RA

->QUAD!!

->MEGA!

->SAFE

->ENEMY

?

za taken tokene itd. pogledaj u osp/docs/client uradi srch za znak # poshto se svi pishu sa tim znakom..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

@remedy bind 1 "say_team ^3taken ^7[^3#P^7]"

Ma bre samo da se uigramo i to je to...treba vise timeski da delimo stvari a ne ko ovaj remedy sve crvene je skoro pokupio...kolko se ja secam na dm6 sa samo 6 komada...

Najbolje bi bilo da probamo da igramo protiv protiv neki neznam random igraca pa da se mesamo to jest neko od nas da ladi, sem oxa [:)] znaci ja,sergio,remedy,sima .... pa ako nadjemo dobitnu kombinaciju onda to je to...da budemo neunistivi hehehe

Link to comment
Share on other sites

evo jos demoa da gledamo shta i kako..

uq vs mob

http://www.clanbase.com/news_league.php?ni...=77742&lid=2515

(ladno je na obe mape ispao isti rezultat,.. lol)

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...6/uq%20vs%20mob

uq vs voodoo:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...%20vs%20voodoo/

ostali su jos neki 3XS i HoT, ne znam koji je od njih odustao? i kada igramo sa drugim?

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

ostali su nam jos 3XS i HOT, a fw su diskvalifikovani posto nijedan igrac nije imao q3 guid:)

tek sad sam video da su obe partije sa mob-ovcima zavrsene istim rezultatom:)

cimaju me ovi iz 3XS-a da igramo u ponedeljak oko 8 pa javite dal mozete

ps:) niko pazi samo na recnik tamo na cb-u da nam ne daju YC:)

Link to comment
Share on other sites

E, meni odgovara u ponedeljak isto...

Ajde practice u nedelju uveche (recimo, oko 19h 20h)...

Druga stvar, Niko i ja smo testirali Q3 + teamspeak, i zakljuchili smo da bi bila dobra stvar imati to.

Dogovor bi bio da skinete teamspeak2 client sa adrese:

- ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/pr...nt_rc2_2032.exe

i da ga koristimo tokom igre, znachi.... niko da pricha (kad treba) a mi da tjutimo, i ako ima neshto uber vazhno onda da kazhemo.

Ako budemo vezbali u nedelju uveche, obavestite Sergia da se pojavi i on (da bi imalo smisla sve), skinite svi TS i onda cemo da pre vezbanja podesimo sve.

to je to.

a da.... zeroql ne ume da igra.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

mogu da dignem forum na:

http://quake.keepdsmile.com/

ako hocete..

3XS moze da igra u sledecu Nedelju, 21. maj..

tako da imamo dosta vremena da vezbamo..

ideja je da na sledecem praccy-ju isprobamo kako bi igrali sa TS-om

baci te se na dl, sad ce remedy da da link..

predlog za sledeci praccy je Nedelja od 19h, 13. maj

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...