Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

krule, mislis da je vreme ??

neam pojma, al ono..

today, god is wearing black....

vreme za sta matori? sta je s plucima, si bio kod doce?

iam ispit za par sati, smorio sam se..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na poslu... pijuckam kafu, chituckam forum, mailove i slichne stvarchice i chekam da me zovu "ljubazne" chike i tete koje smo juche iskljuchili da se zale i mirno i tiho se izdiru na mene... ko ih... meni zanimljivo da ih slusham i spushtam :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Danas utadoh ciljano rano, u 8, sto je prilicno rano s obzirom da sam do 3 gled'o "dead like me". Pa nosio neke UPS-eve, pa kao bio do banke, kad ono red i ispred nje, pa sam se zahvalio i otisao kutji. Sad kao nesto sibam do grada, nadam se da nece da padne kisha mada se opasno sprema, posle treba da mi stigne novi stol, i tako, ima bogami dosta toga danas da se raducka. Al' sutra zato kuliranje, veliki petak, opuseno.

Link to comment
Share on other sites

Znaci , uletela mi drugarica u stan dok sam spavao.Neko me budi , drma i umesto standardog fejsa ugledam nju glupacu.Popizdeh na nju sto me probudila , a imao sam nameru danas da se naspavam.Al dobro , dosla , kaze bila u prolazu , isla da kupi "majcu" za izlazak , pa kad je vec u kraju svratila.Drmnusmo po 2 soka od breskve :) , ispricasmo se i zapali ona kuci.Ne znam samo sta je spopalo da ide u kupovinu u 9 ujutru , al dobro.Sad pijem neki vocni jogurt , gledam rur i trazim svaki izgovor , samo da ne pocnem da ucim!

Link to comment
Share on other sites

открио сам гремлине у колима... [b)] још их нисам лоцирао, али је њихово постојање ван сваке сумње. extermination squad is being assembled. final solution is near. [8][8][8]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Drale, taj plinomobil ce ti doci glave :)

Inace probudio se sa fantasticnom upalom msica, ono da izgubis zelju za bilo cime, sada merkam neku kafu & burek pa na cenje pa kod ortaka da bleimo malo pa na trening...

I tako dan za danom pred 4:3 ekranom ta tatatatira ta tatatatira... [:D]

Link to comment
Share on other sites

е мој ти... [:)]

јесте, али коме и како да продам ова. немам срца да неком навалим беду на врат.

1. да лажем да су у сјајном стању да бих извукао више пара, па да ме нови власник тражи по граду да ми поломи колена или да оде у Источну Србију и да тражи од Влахиња да ме ставе на црну листу.

2. да кажем истину да су кола у хорор стању, да 10 мајстора (електричара, плинаџија и механичара) за 2 године уз 1.500 утрошених евра нису успела да их поправе, чак ни да установе шта је проблем и да их продам упола цене у делове.

себи ћу сигурно да купим кола, чим ми се мало повећа плата. што се ових, породичних, тиче на крају ћу да скинем са нета сву техничку документацију, да је проучим за 6 месеци и да их сам поправим... или да их полијем бензином и запалим.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ kruko

da je vreme odgovorno za mass skenj medju narodom..

a pluca, pa bio, snimili, kazu sve ok... nema potencijalnih mesta krvarenja, al ja sam ipak iskasljavao krv 2 dana.. bio sam dobio postedu 7 dana, juce istekla...

danas vec palim na nasipe...

bemga.. samo moram nekako da izvucem redovno krajem meseca... vec smisljam price kako da im zamazem oci :))

nesto tipa placen prvi maj na bukulji... ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

pa,da se razumemo,kod nas se nikad ne zna da li ce neko doci...

fazon...zakazu zurku,i samo dan pre kazu da je Dj ispalio...

ali videcemo :))

Dobri covece hvala ti za ovu drazesnu vest :)ulepsao si mi dan :)

Nemoj da se zavaravate, nema nishta od ovoga, posebno od GMS-a, jer je GMS live strashno skup (skoro kao Infected Mushroom), i josh nisu gostovali ovde. Eventualno, ali eventualno, mada nishta nije najavljeno, ako budu dovodili nekoga, dovesce opet Banzi-ja ili Riktama i predstavice kao GMS na plakatima. A, shto se VOID-a tiche, on je vec bio najavljen za SNG pa je ispalio. Za njega ima shanse, ali ono, ima shanse kao shto ima shanse da opet dodje Raja Ram, Astrix ili bilo ko, nishta josh nije najavljeno.

danas je... los dan, zakasnio sam na sve sto se moze zakasniti

a kako izgleda, nastavak dana ce biti mucenje, obaveze

obaveze... faking shit. ocu bolje sutra! ...

Ma jok, u najavi je extra dan, ja ti se uvaljujem oko 14h gajbi a ostali (Hajli i Pajser sigurno za sada) dolaze vecheras. Gde cesh boljeg dana? [:)]

@topic: Opet ne idem u shkolu, vezao sam tachno nedelju dana. Mora da se uchi preko raspusta, mora. Inache, danas uvala kod Domija (Snou^), kao shto iznad pishe.

Link to comment
Share on other sites

@Боле:

дуга је то прича пуна нестручности и неразумевања, нелогичности и неслагања кључних актера (читај: моје породице и мене) око свега... после 3 месеца потраге и неколико пропалих дилова, на крају сам их купио од младог породичног човека, који је, испоставило се, пандур, који их је купио од неког сељана из околине Крагујевца, који их је 2001. увезао из Немачке. још сам имао и механичара са мном приликом куповине, који је дао зелено светло на куповину. тај исти је после тврдио да сам купио крш коме нема помоћи. то га није спречило да ми пре тога узме пар стотина евра на поправке, које су биле крпљачина најјезивија.

да не серњам, поправио сам гомилу срања која су постојала на почетку, али кључни проблем плин/бензин није решен. стока је по свој прилици уградила неки јефтин плински уређај ко зна који и ко зна код ког дилетанта, који је, по свој прилици, сјебао све остало. плинаџије су сваљивале проблем на електрику, електричари на механику, а механичари нису знали где ударају. све ћу сад да решим јер се управо формира стручни мултидисциплинарни конзилијум поверљивих мајстора, који ће заједно да ради на колима и коначно да стави тачку на овај проблем.

живце сам престао да губим, дефинисао сам отприлике колико ће све још да ме кошта и решио да све доведем у ред. на крају ћу да напишем узбудљиву кратку причу о мојим колима, да је објавим и тако да покријем све губитке.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ gassmobile

drale ce prvo da se obogati pa onda postane jedan od onih likova sto u svojoj garazhi uz pivo i laganu muziku opravljaju rashodovane oldtimere =o))

@ topic

ovo je jedan od onih dana koji mi samo overdose evangeline lily mozhe ulepshati...

@ picnuti bole

auuu...opet jedna od onih slika koje indukuju nesanicu...

Link to comment
Share on other sites

da ti pravo kazhem ne nedostaje mi toliko...ono, super mi sto nemam obavezu koju je wow predstavljao...tek sad mi dolazi da poslednjih par nedleja nije bilo toliko zabavno most of the time...ali mislim da ce prva prava kriza da me drmne tak nakon 2-3 nedelje apstinencije =o) a i ko sto rekoh...drogiram se sa evangeline...treba nadoknaditi sve nepregledane serije za nedelju dana =o))

Link to comment
Share on other sites

јеби га, драле.. ниси једини којег су тако насанкали мајстори, ако ти је некаква утеха.. оћемо једног дана да кренемо по сервисима редом са катанама и/или гасним лампама?

ovo je jedan od onih dana koji mi samo overdose evangeline lily mozhe ulepshati...

share the fun

Cice vrishte

pumpaj.

Link to comment
Share on other sites

e moj drale....ne znam sta da ti kazem.

evo mene u internet "kafeu" na fakultetu.Dosao sam malo ranije na faks nego sto bih trebalo ali ok, imao sam pri sebi neku knjigu o istoriji americkih automobila, pa mi vreme do 2, kada mi pocinju vezbe, prolazi polako...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...