Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

pa pogledaj draleta, nema ni trideset, ne radi ni godinu dana, a vec je zaokruzio i a, i b :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah nakon 5 godina da se pocastim i ja novim kompom :)

Upgrade me izasao ko neki osrednji mobilni :)

@iguana : veruj da si napravio gresku. mozda ne zivota al je greska.

Link to comment
Share on other sites

jel te bar ocesala sisom? [:D]

[roflmao]

inache, sad se vratio iz grada. Uzeo konachno neke normalne crne pantale, samo su mi 'ebeno kratke mamu im njihovu nenormalnu!!!! za koga uopshte prave ta sranja??? Ali barem idu na martinke kada su malo kratje :). neki dan morao nositi kozhnjak na reklamaciju, ostavili bili previshe podstave pa se izvrtala leva strana [:(!] ali sada je ok... Sutra odgovaram elektroniku kod razrednog, ima da me cedi sat vremena [V]

Link to comment
Share on other sites

Juche bilo tromesecje...Bukvalno nisam spavao sinotj raazmisljajuci sta ce biti sa mojih 178 izostanak , tek danas ulazi razredna u kabinet i kao "danas pricamo o sednici za tromesecje" , kao prvo , Loncar , Semeredi , Kordic , opravdala sam vam sve , ne morate donositi opravdanja.ZNACI JUUUU JEE! , celu proslu nedelju sam se ziv jeo kako to da opravdam , kad razredna ispade kraljica :))) Sad sam tolko srecan Zju!

Link to comment
Share on other sites

Izivni Longleyy i ostali skolarci, ali 178 izostanaka za tromesecje, mislim u cemu je fora, sta vi to ima da radite van skole da ne moze da bude posle skole, ili ste toliko napredni da vam je skola smor (sto bih jedino razumeo). Dok sam ja isao u skolu toliko izostanaka nisu imali ni "najveci mangupi". Jebote mish, zvucim ko ccale. Strasno.

Aj ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ali 170 izostanaka je po mojoj rachunici 30 dana x 6 casova = 6 skolskih nedelja....

pa toliko nije izostajao ni chuveni trio margi, milic and stija , barem ne za jedno tromesechje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

juju, koji ste mangupi, kod moje razredne bi leteliiiiii

nego, zove me sad jedan drug iz odeljenja i kao 'e ivana molim te da potpises ovu nasu peticiju', ja kao kakvu peticiju a on 'znas ono sto su nama nudili u skoli da matura bude u hajatu, e pa tamo znas nece onda biti narodnjaka blabla pa mi pisemo peticiju da idemo u interkonti da nam peva bulat'...

misliiiim...nemam reci

sad kao treba nesto da uciiim, a ne moguuu zbog prolecaaaa a aaaa

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ali 170 izostanaka je po mojoj rachunici 30 dana x 6 casova = 6 skolskih nedelja....

pa toliko nije izostajao ni chuveni trio margi, milic and stija , barem ne za jedno tromesechje

178 nije puno za tromesechje, barem ne kod nas u prvoj :)

ja sam u trecoj i chetvrtoj imao po 700-800 izostanaka za godinu dana.. s tim da sam trecu opravdano jer sam bio 3 meseca u gipsu,a ostatak sam blejao, dok je chetvrta cela bila blejachina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ALL:

1.Ja budem u skoli i sve to , ali jednostavno budem u dvoristu ili odem negde sa curom (posto je suprotna smena) i tako , mislim sigurno da ne bih izostajao iz skole da ne mogu da opravdam , ali kod nase razredne bukvalno ne treba ni lekarsko ni nista.Prosle godine mi je drugarica pisala opravdanja na papiru i razredna to zna i opet pravda , valjda joj pun qrac.

2.Ne znam , ali stavite se u poziciju vi sa 17-18 godina i da znate da mozete da izostajete i da ce sve da bude opravdano , dal bi bili redovni ;) , dajem glavu da 90% vas ne bi , ja prvi ne bih , i nisam , mada obecah razrednoj da odsad idem sve redovno...

3.Meni nije skola smor , iskreno ja obozavam skolu , da se ne dele ocene bio bih svaki dan ceo dan u njoj , i onda jednostavno preskocim delove kad se dele ocene i dolazim ovako kad je zez.Drustvo je do jaja i casovi su kul uglavnom...

Ne znam , smorio sam vishe , uglavnom , poenta je da sam rekao sebi "ako mi sad ovo opravda , idem redovno sve" , i to cu se truditi da uradim...

@Pivo od 2L:

Niakad iz bocuna ne pijem , a pogotovo ne radnim danom za vreme skole...

Link to comment
Share on other sites

c c c, pichkice jedne :)... kod nas se apsolutno nishta ne mozhe opravdati bez nekog papiritja. Primer: " nekim putnicima se sjebao bus na putu do shkole, popucale neke matice na felni, skoro izginuli svi. Razrednik im svima dao neopravdane jer nisu doneli pismenu potvrdu iz laste na kojoj je evidentiran kvar u to i to vreme na toj i toj liniji O.o Isterao 2 lika iz shkole jer su imali 25 neopravdanih :)... dok se u gimnaziji likovi foliraju kako imaju 115 neopravdanih!!! i onda kao... plachite... Nismo nikada bili na exqrziji "jer su tehnichke shkole nedisciplinovane i prave probleme i sl. pm" dok gimnazija ide na 5-6. exqrziju iako na svakoj bude prepijanja/duvanja/nesretja/pozhara i sl. gluposti... sorry za h8 gimnazije :))) ali morao sam, chast izuzetcima :)

Link to comment
Share on other sites

Nismo nikada bili na exqrziji "jer su tehnichke shkole nedisciplinovane i prave probleme i sl. pm" dok gimnazija ide na 5-6. exqrziju iako na svakoj bude prepijanja/duvanja/nesretja/pozhara i sl. gluposti...

To je tačno. Nas su jedva pustili u inostranstvo u četvrtoj, i to zato

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...