Jump to content

Hellfire Citadel


StormScion

Recommended Posts

izbachen je ofiicijalni info i story line

http://www.worldofwarcraft.com/burningcrus...irecitadel.html

nice

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mada ovo je do jaja,... mogu da iskuliram neko vreme wow jer mi ne radi komp cekam ovu ekspanziju i kad dodje 70lvl cap meni do jaja:) jer ce ona oprema koja je bila imba uber shta vec ce biti ono kao ok... (znam znam sad cete da krenete da kenjate aaa kak ocesh da dodjesh do bolje opreme kad nemash ovu mba dza bu... NINJOVACU [:D] ) lasha:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

znash kako...ako imash masu ljudi sa lvl 60 epic opremom zasto ti mislish da ce solo/pickup atainable gear do lvl 70 biti bolja od ove? =o))

on a topic note zivo me interesuje pricha iza hellfire citadel odnosno potencijalno postojanje demonski posednutih orkova i u WC4...

Link to comment
Share on other sites

ja lichno mislim da ce postojati dobrih itema epic da padaju u lvl 70 5 man insntacama kao sto pada sada kod zadnjih bosova u strat i ubrs epix ... nisu nesto ali ipak pada

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa povecace te iteme u te tri instance ali opet...chemu ce ti runeblade (sem sto prelepo izgleda) kad mozes da u zg uzmesh zin koji je >>> od toga...ili manslayer u aq20...ono ok 5 man i sve to skupa ali i dalje...sumnjam da ce postojati u 5man lvl 70 instancama nesto bolje od lvl 60 epica iz bwl/aq40...jer ako to uvedu ucinice prevazidjenim tolike instance...a njima je cilj da ljudi drljaju stalo ista mesta ad nauseam =o)

Link to comment
Share on other sites

da naravno ... mada opet ko zna ... to ce biti na for u dire maula ... ipak neki retki dropovi ce da srede stvari da izbalansiraju igri ... posto se bliz fokusira na manje isntatance tako je bar receno ... tako da ono ... mozda ce biti instanci koje ce biti 5 ljudi max a bice pakleno teshke sa odlicnim dropovima ... kada mislim pakleno onda bas pakleno :) ali ne samo u smislu opreme snage kripova nego i tehnicki .. sa krsh fora etc ...

bar se ja tome nadam

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

5 man instance su jedina stvar koja  me moze vratiti hard core WoWu. Po meni ubedljivo najbolji deo igre.

Jos je bolje raditi 5 man instancu sa 4 ili 3 :)

Evo ja sam radio dire maul ceo i tribute run sa 4 coveka, tj radili smo zato sto nam je tank dobio DS na pocetku odma nismo ni usli i onda smo isli bez tanka i pokazalo se dobro, VW je tankovao :P a grupa je bila fire mage, warlock, priest, hunter i uspeli smo da uradimo sve.

Najjace je raditi scholo sa 5 ljudi a ne kao sto svi rade sa 10, ali je najbolja fora mage, warlock i priest, nas troje sabili smo ladnjaka sve do prvog bossa. :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...