Jump to content

ej drugovi jer vam zao


Chale

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dosao je i taj dan, konacno, da se oprostim sa svima vama. dosta je bilo grindovanja, raidovanja, ubijanja besmislenih mobova i jos glupljih alijansera. vreme je da se posvetim malo vise rl-u. (ili nekoj drugoj igri). sve u svemu, ajd zdravo, zelim vam svima jos mnogo lepih trenutaka u wow-u

Brate chemu ovaj topik i shto on uopshte josh postoji *gleda u moderatore*

Link to comment
Share on other sites

sto se ti Lord ljutis, samo sam hteo da se pozdravim sa ljudima sa kojima sam igrao wow prethodnih godinu dana. vise ne sme covek ni topic da napravi :)

Pa nije da se ljutim, ali ono kad ja uzmem da spamujem odma mi se skache poglavi a ovde cela strana spama i niko nishta ne radi...

@Kemp: Ako je bilo namenjeno meni -> wtf dude?

Link to comment
Share on other sites

majke mi zracish do jaja .... to sto ti offtopikujes na totalno desete stvari nema veze sa ovim ... ova tema ima poentu ima svoje citaoce i postovi nisu offtopik

uzhas mi je kad se tako neko ubaci sa prokenjima tipa ... meni brisu postove sto ne obrisu ovo i sl, a ne pomisle da im brisu postove zato sto lupetaju nepotrebne gluposti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje???

Ajde vi meni lepo recite, cemu vodi igranje WOW-a???

I na kraju posle jedno 2-3 godine igranja mislim da necemo imati 3-ipo sobni stan, kola, bolji posao, cicu do jaja???

Ali stvarno bez zezanja.

Cemu vodi igranje WOW-a???

Placamo po 13 eura mesecno i za sta na kraju.

13x12= 156 eura

To je nova graficka, X1600pro!!! ili ko zna koliko gajbica piva ili 8 super vecera u do jaja restoranima ili 3 komada Collector edition Oblivion....

Svaka cast za odluku.

RL je RL.

WOW je bezanje od stvarnosti.

Link to comment
Share on other sites

kakvo bahanalisanje? pijete i jurite zene a chaleta ne zovete, ccc

a ti perune, dok je tvoj deda pusku nosio pitaj komsijinog dedu sta je radio ;)

Da znas da imas pravo, zato ja necu u vojsku :)

2 Posmatraci

Meni je WoW bio uzivancija extra, i ne bih postavljao stvari tako kao ti. Moze valjda nekako da se zbudzi i ta graficka i to pivo/vecere i WoW. Mada polako gubi svrhu, nekako sve se svodi na besmislena ponavljanja istih instanci...a PvP da ne pominjem...

2 Chale

Doci ce opet zima, vratices se ti :)

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

Jeste bezanje stvarnosti al nemozes gledati kroz kes - 156e godisnje. Proveo sam 100+ dana ingame. Ako gledas s te strane, ustedeo sam mnogo para. Nit sam izlazio nit trosio bezveze kes, ni blejo po kaficima i statijaznam, ne kazem da je to u redu, naprotiv, ali sve u svemu meni je wow ustedeo puno para.

Zvuci glupo, i jeste glupo.

Wow je generalno glupa igra. Da je mogla da se igra par sati dnevno, ehh to bi bilo preporucljivo svima. A ovako...unistava zivote. Bar je meni unistila, a bogami, i gomili ljudi s kojima se znam. Uvek se setim bivse profesorke engleskog i njenog :

"Umerenost je vrlina" moto-a. Ali tako nesto nije postojalo u wowu. Bar za mene :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ovako nesto treba konzumirati iskljucivo preko zime. :)

A mozda ni tad.

Pre izvesnog vremena sam procitao nesto o tome da neke organizacije (ne, nisu one nase tri babe) traze od Blizzarda da leti, preko dana, tri sata dnevno gasi servere, da bi deca izlazila iz kuce bar malo. Iako sam generalno protiv zabrana, kapiram da bi bilo extra da preko leta uopste ne rade serveri. :)

Jbga, izbacice me iz gilde, ako ne igram redovno, a napolju sunce, zene, kafane, more...(dobro, nema mora, ali ni Ada nije losa)...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam wow poceo da igram zato sto sam usled hmmmmm.....porodicnih problema i nekih veoma stresnih situacija imao puno slobodnog vremena,koje sam uglavnom provodio razmisljajuci o stvarima koje su mi se desile i to me je izludjivalo.Zato sam shvatio da moram nekako da popunim to vreme koje imam inace cu mentalno otici u kurac.E zato sam skupio sam od uzine 12000 za uvodjenje kablovske i interneta(nije bilo u decembru u novom sadu adsl,hvala lepo) i 4400 za igru i vozi........

Zakljucak ove pomalo sjebane price je da je meni wow pomogao da ne poludim od stvari koje su se oko mene desavale,nisam imao vremena o tome da razmisljam,razmisljao sam samo o wowu i o skoli.Zvuci jezivo ali ja ovoj igri dugujem neku vrstu zahvalnosti sto me je ''sacuvala'' psihicki.A kada dodje vreme prosto cu prodati acc i to je to,mada u zadnje vreme nikako ne igram

Link to comment
Share on other sites

Da znas da imas pravo, zato ja necu u vojsku    :)

2 Posmatraci

Meni je WoW bio uzivancija extra, i ne bih postavljao stvari tako kao ti. Moze valjda nekako da se zbudzi i ta graficka i to pivo/vecere i WoW. Mada polako gubi svrhu, nekako sve se svodi na besmislena ponavljanja istih instanci...a PvP da ne pominjem...

2 Chale

Doci ce opet zima, vratices se ti  :)

Ma nece se on vratiti, nema sanse.

Ako ne uvedu neke nove stvari ode WOW u kurac i vecina ljudi sa njim.

Jebem ti vise i MC i BWL. Samo se vrte u krug.

Sta kada nabudzis lika do jaja.

Evo sada ce izaci i exp, pa opet grindanje i opet instance. Znaci isto kao i pre.

Zanimljivo prva dva meseca, i posle se sve svodi na isto.

Idem ja lepo sa ortacima ponovo gitare u ruke i bend.

Uzivancija, pivo, lepo vreme. Ide leto, more. Kada dodje zima opletem po Oblivionu i milina.

Ljudi neteram vas ja da ostavite WOW. Evo ja ga jos uvek igram.

Ne sa onim zarom kao pre 7-8 meseci, ali sta na kraju kada se nabudzis.

Ja nemam nista u zivotu od toga sto cu da se svrckam I.Fordzom i da me svaka druga shusha inspektuje i na wisp, ee brate kakav si kralj i kako izgledas ili vauuu kakva oprema. Jebem ti sve.

Ja nenosim plate u picku materinu.

Ja volim da nosim Lakosta majice, farmerke, patike.

I neka Blizz ide u kurac iz sve snage.

Bolje da su razvijali starcraft 2 ili diablo 3, nego sto su ovaj otrov pobacali medj. nas.

Link to comment
Share on other sites

dobro ljudi, ajd lakse malo. svi volimo wow inace ne bi ni bili ovde. sta da se radi, uzima vreme. da ne moze umereno, ne moze. ali zato bar mozes da igras do iznemoglosti pa da ti dosadi ko meni i gotovo. mada ne bi bio iskren kad ne bi rekao da mi dodje svaki dan po nekoliko puta da ga upalim da vidim malo sta se desava. al ne treba mi to u stvari. u svakom slucaju video sam odlicnu poruku na jednom .inf za neku igru sto sam skinuo. dal je reloaded ili neka druga ekipa hackera koja crackuje te igre napisala ne mogu se setim, ali kaze: install, copy crack, play the whole day long, you might die tomorrow. znam da nije bas najoptimisticnija, al eto vam malo wow filozofije

Link to comment
Share on other sites

@Posmatraci

AHAHAHAHAHA :D :D

E bash odlican si :)

@Perun

Ja sam skupio muda danas i otisao innactive. Vec sam jednom quitovo, i posle 2 meseca me primili nazad, i evo posle 3 meseca igranja rogua moram da odmorim malo. Treba imati dobru guildu, ono kapiram da bi me, da nisam tolko dobar sa ostalima, kikovali na 1. Mada nisam ja jedini u ovom fazonu, jedan member nedeljno se smori i ode innacive il quituje. Definitivno je pocelo da smara.

A i muka mi bre vise od onog AQ-a, a vidi kako lepo vreme napolju, sunce, ribe, sport ovo ono(LOL koja laz :D ), a ja wajpujem na huhuranu 3 noci za redom. Jebem ti ovaj zivot. Idem bre da vozim bajs.

Samo da mi se zavrsi smena na poslu :(

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skupio muda danas i otisao innactive. Vec sam jednom quitovo, i posle 2 meseca me primili nazad, i evo posle 3 meseca igranja rogua moram da odmorim malo. Treba imati dobru guildu, ono kapiram da bi me, da nisam tolko dobar sa ostalima, kikovali na 1

Cek bre, zar ti nisi batalio WoW, ali ozbiljno???

to Perun:

a napolju sunce, zene, kafane, more...(dobro, nema mora, ali ni Ada nije losa)...

A na drugare iz WoW-a ne mislis... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...