Jump to content

Recommended Posts

Ima svega........

Najvise je za to zasluzno ovo ratno okruzenje u kojem smo bili svih ovih godina........... pocevsi od oruzija koje se moglo naci svuda....i za male pare.......pa do toga da i danas svako ima bar utoku kuci, a da nepricam nesto od tezeg naoruzanja.......

A i poceo je da se javlja VIETNAMSKI SINDROM ............!

A ovaj lik sto je iskasapio roditelje u NS za to nemam objasnjenje.......... prosto...... neznam mora da ti fali nesto u glavi da bi tako nesto uradio.......

Edited by svilnik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Boze, vratio se Kojot, tragedija :))

@nemesis

javi meni da se obavezno nadjem tamo u to vreme da pochistim ostatke. svaki jebeni dan je knez pun k'o oko, u bilo koje doba dana. kao da niko ne ide na posao/u shkolu/i slichno.

Retzi kakav plan, a? Krvi do kolena... Migsha bi mi pozavideo [:D]

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ima svega........

Najvise je za to zasluzno ovo ratno okruzenje u kojem smo bili svih ovih godina........... pocevsi od oruzija koje se moglo naci svuda....i za male pare.......pa do toga da i danas svako ima bar utoku kuci, a da nepricam nesto od tezeg naoruzanja.......

A i poceo je da se javlja VIETNAMSKI SINDROM ............!

A ovaj lik sto je iskasapio roditelje u NS za to nemam objasnjenje.......... prosto...... neznam mora da ti fali nesto u glavi da bi tako nesto uradio.......

Sta se trudis da kazes nesto pametno kada niko necita ovde su sami spameri koji budze postove ko da postoji neka nagrada.

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sve to se desava svuda ne samo kod nas ( cak sam i citao neka sranja o tome ) problem je u tome sto neko ko ima problem duze vreme i tokom jebene zime mozak se adaptira na to i onda kada dodje prolece i sve treba da bude bolje ono se nista ne promeni i onda se mozak sjebe i ode sve u kurac ( ovo bi bilo ukratko mrzi me nesto da kucam ).

Da inace jos jedan period godine je poznat po tragedijama a to je pocetak jeseni.

Ima to veze sa onim tripom meteoropata ... pa to jos pogorsava pa jos ako je sklon depresiji ...

Link to comment
Share on other sites

Sve to se desava svuda ne samo kod nas ( cak sam i citao neka sranja o tome ) problem je u tome sto neko ko ima problem duze vreme i tokom jebene zime mozak se adaptira na to i onda kada dodje prolece i sve treba da bude bolje ono se nista ne promeni i onda se mozak sjebe i ode sve u kurac ( ovo bi bilo ukratko  mrzi me nesto da kucam ).

Da inace jos jedan period godine je poznat po tragedijama a to je pocetak jeseni.

Ima to veze sa onim tripom meteoropata ... pa to jos pogorsava pa jos ako je sklon depresiji ...

Nema sta, suvo naucno objasnjenje. Mislim da i migracija kanadskih mrmota ima uticaja na to.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...