Jump to content

Naočare za sunce


Recommended Posts

ta preko puta vukovog spomenika - Diopta (ako na nju mislish) ne postoji jedno vec tri meseca od kako je obijena i kada je pokradeno oko 500 pari naocara...posle toga su samo prodali lokal nekom butiku

Ne znam dal' mislim na tu, ali sam sve ubedjen da sam juche prolazio tj. sigurno sam prolazio nego sam ubedjen da dok sam prolazio, video sam naocare, cak su bile i neke "action men" za klince, ovo ono... radnja je bash prekoputa spomenika samog, velika, cak je mislim na dva sprata, pored avangardije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bruce_willis_018.jpg

hehe...ovakve trazis?:)

malo su kockaste,ali jbga...meni se dopadaju

Identicne ovakve imam, buvljak letos, 600 kinti, cak mi je prodavac namestio ram da mi odgovara polozaju nosa i usiju. I sluze me odlicno, ako dodje do bilo kakve lomljave, nije skupoca zameniti ih.

Link to comment
Share on other sites

Identicne ovakve imam, buvljak letos, 600 kinti, cak mi je prodavac namestio ram da mi odgovara polozaju nosa i usiju. I sluze me odlicno, ako dodje do bilo kakve lomljave, nije skupoca zameniti ih.

Vidi ti te prodavce, jos su i profesionalni optichari, namestaju ti ram da odgovara glavi i to ... svaka im cas' :)

Link to comment
Share on other sites

mada ruzne su te bruseve cvike... tj makar se meni ne svidzaju...

meni 95% naochara koje sam proba loshe stoje... one ray banove... kobra fazon/ il pandur na motoru 70-80ih al bi mi trebala bradica...

a i kad sam bio u bg`u nashao sam cvike adidasove koje su za mene ftw. pre sma ih nosio kad sam vozio bajk al sam ih izgubio kad sam vozio bajk, drugi par u americi i ovo mi je treci par nadam se da ga necu izgubiti:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

te naocare za 600kinti...ni jedne nisu iste,isti model ali se svaki razlikuje i kad malo bolje pogledas izvalis da leva strana nije ista ko desna i da ide vise gore/dole...uzas :P

Link to comment
Share on other sites

pazite samo kod koga kupujete naocare...

npr.. ja znam coveka koji drzi privatnu "opticku" radnju i prodaje naocare od 3k,4k-10k sve firmirano dojaja ... a on ide na tajland i kupuje te copyje za 5-10eura [:)]

e sada neko ce da kaze da kenjam , ali naocare nisu patike niti duks... mozes lako sjebati oci,ako staklo nije kvalitetno [;)]

fml

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes da se njemu isplati da ode na tajland da qpi cvike i da ih prense preko pola sveta da donese ovde i prodaje??? Ako qpi manje od 10 komada neverujem da se isplati a ako kupi vise onda mora da ih svercuje jer u suprotnom valjda ce da plati carinu ... sta ja znam ....

Link to comment
Share on other sites

Zna neko gde imaju onako uske naochare, posto imam relativno usku facu...

batice potrazi ove negde i bices sigurno zadovoljan,prilagodjavaju se obliku licu,bas su ono i extra za rejvove i tako to

niconner_swimming.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...