Jump to content

"Girl" in wow


Tarabash

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono u bwl sto prichaju nema veze sa mozgom...ono josh vishe me tera da sumnjam u autentichnost svega toga...najvishe zbog chinjenice da neko sa takvim mentalnim sklopom ne mozhe da bude raidleader na hoggera a kamoli u bwl...takodje ovde brka imena nefarinaa i razora...brate ko je bio na nafu ne pizdi u razor fajtu...

linAk

Link to comment
Share on other sites

ok teorija 200 kila supstance spojene sa stolicom deluje odgovarajuce ovde.......nisam siguran kako glasni aparat ovog stvorenja moze da podnese pritisak tolike mase podbratka......e da mi je 5 minuta sa njim......vristao bi on [;)]

P.S.Napravicu neki techno mix ovih njegovih frasova [:D] ,po uzoru na techno seselj [:p]

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

@ girl in wow: iz cimanja sam radio neshto slichne odavno, iz dosade.. na Dunemaul serveru, zaradio sam neshto golda ali ni priblizno kao ovaj manijak

@ ludi leader sirneove gilde: omigi, samo to.. i zomg. =) Lik je genije, imate na forumu servera i njegove slike - sasvim normalno izgleda mada u faci mu se vidi da je ludak + oblachi se ko gej. :D

Link to comment
Share on other sites

ahaha you sick sick boy :) or should i say girl :)))

btw ovak lik je bukvalno legenda ... sada se priblizava statusu chak norisa i orly forica :) ovaj moj guild se danas pocepao od smeha u bwl kada je na wajpu GL rekao mini whelps fucking mini whelps fucking - 50 dkp roflmao ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kralj..budala i say.

Pokidao sam se kad sam cuo Onyxia wipe, Razorgore je onako..ali vec se vidi da ima ozbiljnih problema sa anger managment-om. Kad sam cuo raggy wipe...sve je jasno. Decko igra iz ustanove za mentalno obolele. Onako da se neko iznervira...boles'.

edit: wtf, go2sleep ppl [:p]

Mora da ce patch kad su smorili u 3h =(

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...