Jump to content

Koje p1ce


Sharulja

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au Tarabash svaka ti cast kad si napisao komentar u 5AM xD

Ne znam odalke ti snage za tako nesto :))))

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ma lowretu su najbolji rogovi, jedan ima ceo a jedan do pola, kad god ga vidim cepam se, a izgleda savrseno ne simetricno u kombinaciji sa herod sholderom koji je nosio na 60 lvl pa nam je prva tacka dnevnog reda kada smo napravili guild otpisani bila da mu nabavimo nove, cak se i bunio ali mu je na kraju bilo dozvoljeno samo da ih nosi po kuci :P

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

ma lowretu su najbolji rogovi, jedan ima ceo a jedan do pola, kad god ga vidim cepam se, a izgleda savrseno ne simetricno u kombinaciji sa herod sholderom koji je nosio na 60 lvl pa nam je prva tacka dnevnog reda kada smo napravili guild otpisani bila da mu nabavimo nove, cak se i bunio ali mu je na kraju bilo dozvoljeno samo da ih nosi po kuci :P

Eh to su bili dani... Evo i dokaza sa kojim sam posle ucenjivao Contu ali nikada nije ispuno obecanje [:D]

shold.jpg

A to za rog, pa jebiga, puno je bitaka bilo, u jednoj od njih je nastradao i rog [:D]

Edit: Tek sad sam skontao da si napisao kako sam nosio heroda na lvl60... Ej, nisam ja Sharulja pa da nosim ruzne sholdere na lvl60 [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde Otpisani..... Terra Nova ...wtf... svi nose leather i skroz su fancy u guild-u?

Nisam bas siguran da sam razumeo koja je poenta recenice [8D] ... slika koju sam ja bacio, gde se vide Otpisani je napravljena pocetkom avgusta prosle godine, jebiga, tada je leather bio u modi [:p]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...