Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako se ikada bude birao naslov godine, mislim da bi Dragoljub Žarković trebalo da osvoji I mesto u svetu za naslov svog teksta u Politici povodom cele ove priče oko Slobe.

Reality show: 148 sati sahrana

[smajli2][smajli2][smajli2] [smajli3] [smajli3] [smajli2][smajli2][smajli2]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

znachi seth fix ti imas oko 25 god ali ne cini mi se da se ponasas tako.Cak tvoja razmisljanja i pokusaji da tvojim glupim postovima nasmejes ljude su na nivou nekog klinca 4.-5. osnovne.Aj vidis kako se de1 urazumio pa je prestao da postuje ili razmislja o onome sto sam mu rekao , aj probaj uradi to i ti.

hehe kad bi gledao sa neutralne strane to sto si rekao najbolje lezi tebi... ali ok...

kako god, svako ima pravo na svoje misljenje a de1 nije poceo da razmislja o onome sto si mu ti rekao nego ne moze vise da se svajda sa (ma ono sto je neko reko za kinesku poslovicu)

@odbol, prozvo si bladstorma, jel tako?

Edited by darK.One

You're out of touch

I'm out of time

But I'm out of my head when you're not around

Link to comment
Share on other sites

pametniji popusta... rece vo i udje u klanicu... ;)

posto ste svi otvorili dusu... da priznam i ja... sve mogu da razumem... i pristalice dss i ds i spo i ns i g17 i srs i sps... i jogi letace... ali pss-ovce NE MOGU DA RAZUMEM... sad bas slusam bk vesti i demokratsko drustvo mi uliva veliko nepoverenje... uveo bih zakon po kome se svakom ko podrzava pss ukida pravo glasa :)) demokratski, nema sta :)))) (uuu... pazi kad ce ovo da bude neciji slogan za vreme kampanje...)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ej niggeru :

"i ja samo par virsli"

:)

znas sta je to :) ?

ahahahhaa [roflmao]

"centrala, dajte mi i ja samo par virsli" [roflmao][roflmao][roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bile dve babe .....zale se na unuke...

prva baba prica kako njen unuk nista ne radi da ne uchi bice klosar kad poraste...

druga baba na to ce da kaze.. kako njen unuk ima da bude ili pilot ili doktor...

prva baba je pita pa kako ???

druga baba odgovara - uvek kada udjem u njegovu sobu ona je puna shpriceva i igli i uvek me pita da letim sa njim ...

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

синоћ сам гледао Мићуна и Јовановића (бившег СМИП-а и амбасадора у УН). нисам мислио о Јовановићу да је јебен играч, или да било шта разуме, стално ми је одавао утисак туњавка, али сам се грдно преварио.

свиђа ми се што ћемо после његове смрти сада успети, колико толико, да објективно сагледамо ситуацију у којој смо се нашли. и што ће људи излазити да причају ствари за које обичан свет није чуо. после деценије Слобине пропаганде и 5 година "демократске" пропаганде, само се надам да ће да се отвори јавна дебата у Србији о последњих 15 година, без страначких секташења и уз суве чињенице, а у циљу сагледавања где се налазимо и шта нам је чинити...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Brate, pogledaj ljude kako ostrasceno lupaju cak i na ovom, depolitizovanom, forumu.

Koje suve cinjenice bre :)

+ stavovi koji te zapanje jer ih kaze neko ko ima mozga. Npr :

---

boli me qrac i za jednog i za drugog, al' kad mi kazhu da je djiki bio car - roflmao.gif

mora da je bio car i kad je navijao iz nemachke da nas bombarduju...

---

Ovo ti je sainte, jos jedna udbaska podvala....

Link to comment
Share on other sites

бојим се да није подвала.

постоји снимак на којем он даје интервју једној немачкој станици, у Црној Гори, за време бомбардовања 99. где каже да се треба наставити са бомбардовањем Србије док Слоба не падне са власти.

јесте можда извучено из контекста и парафразирано, али је то то.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...