Jump to content

D2 LoD


ch1zra

Recommended Posts

dakle, navukoh se o5 i ja na diabla.. i, sad imam neke iteme kod jednog lika, a trebaju mi za drugog, i tako...

pod lokalnim podrazumevam ja i ja [:D]

interesuje me da li moze ikako da se pokrenu dve igre istovremeno, i da se napravi neki da je jedna serv, a druga klijent ?

da li trebaju neki programcici, ili sta vec...

ae ako se neko igrao ovako, dajte shareujte knowledge [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pa zovi komshiju/drugara/burazera/wateva za jedan vikend mrezenja pa istrejduj sve i gotovo. Sam sa sobom mislim da mozesh jedino editorom likova (kopirash item od jednog u bazu pa posle samo exportujesh drugom), jedino ne znam da ti kazem gde da nadjesh editor (i dal se neko uopshte trudio da ga napravi za 1.10+ verzije, za 1.09 znam da postoji).

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ma ATMA je skroz kul programcic...

ponekad zabaguje sa nekim itemima, al dobro.. sve bitne sam uspeo da prebacim...

nego.. jel ima neko mzoda neku assasinku ?? [:D]

sa mozda.. sve sklopljenim Odiumom ? [:D]

ako ima, nek slobodno shibne na mail... [;)]

btw, kakva sam sisa cheaterska... [:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

E ch1zra ne'am ni ja asasinku sa sklopljenim odijumom... :)))))

U stvari kad pomislim samo koliko sam igrao taj diablo (imam po lik svake klase doteran do patriarh/matriarh) a u celoj karijeri sam sklopio samo izenharta (sa varvarom potkraj normala [:D] ) . Tuga. :)))

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

1.10

skinuh latest patch, eto tako..

btw, jel ti kojim slucajem imas bartuc's cutthroat ???

u 1.09 verziji sam sklopio sve setove osim famoznog griswolda (koga sam kasnije nashao u 1.10) i imao sve unique iteme... tj. imam ih josh :) ako zelish da imash jedan bartuc's bartuc's cut throat to koshta :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ne reche chizra, koju verziju igrash?

@sarma mi beshe nismo sklopili nijedan set, niti smo imali nekog lika na 99 lvlu u vreme playhousea, tako neshto :)

U papane jedan :)

Valjda si izlvlovo sorc ili amazon tamo negde pred kraj. Ja sam imao barba vec iz Mikiza ^^.

btw

JEBO VAS DIABLO

:)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Tiger Strike? 20

Dragon claw 20 (dual claw assasin)

Burst of speed 7-10

Venom hmmm ... dobar mnogo poison-a tokom 0.6 sec

Weapon Block bar 10

Cloak of Shadows bar 4

Evo ti neshto, davno bilo zaboravilo se, ovo sam isao u 1.09 bilo je ok do 80 lvl-a e tu sam stao jer ih je dosta bilo "Imune to physical" A ja nisam imao nista dovoljno jako da ubija jake lvl-e prepune healtha ...

1.10 sa druge strane doneo je bonuse jednih magija na druge tako da je bolje da pogledas malo fan sajtove.

Link to comment
Share on other sites

Tiger Strike? 20

Dragon claw 20 (dual claw assasin)

Burst of speed 7-10

Venom hmmm ... dobar mnogo poison-a tokom 0.6 sec

Weapon Block bar 10

Cloak of Shadows bar 4

I ti si stigao do 80lvl ovakvim izborom skilova?

Ajmo ispocetka: claw mastery ti je obavezna disciplina, znaci 20 poena tamo obavezno. Shadow master, u pocetku ce ti biti dobar saveznik, na tezim nivoima mi sluzi da odvuce neprijatelje. Venom nikako, mozda ti se ucini dobar u pocetku, al kasnije bukvalno nema efekta. Burst of speed isto nek ti je non stop upaljen. Death sentry, idealno za ubijanje velikih grupa neprijatelja. A za borbu prsa u prsa uglavnom koristim kombinaciju tiger/cobra/phoenix strike, u zavisnosti protiv koga se borim i u kakvom sam stanju sa zdravljem i manom.

To bi bilo to, ako neko ima neke primedbe slobodno nek pise :)))

Link to comment
Share on other sites

Druze davno je to bilo zaboravio sam i imena skillova.

Znaci sada sam je ponovo pogledao.20 Claw mastery, 20 Tiger Strike, 20 Dragon Claw, 12 Burst of Speed,

4 Cloak Of Shadows, 10 Weapon Block ... na sve ovo ide 6 charmova sa +1 Martial Arts i Shadow Disciplines, kao i mali bunch ressistance charmova.Fer igrom sam stao na 80 lvl u 3 nivou maggot laira kod one najvece i zadnje bube jer je imune to physical, kao i sve shto spawnuje.Tada sam nabavio pomenute charmove, umnozio ih na 6x i skinuo Natalyas Odium beshe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...