Jump to content

CS Filmovi


Corey

Recommended Posts

oo daa jesam ja [:D]

sk.de sam skinuo novi i odusheveni me je

nip ovaj novi isto nije losh, mada sk.de preferira kod mene

wNv znachi ima fragove da se krstish i levom i desnom [:D]

takodje preporuka da skinete novi kayfuNk-ov movie ... dechko nije normalan iako su ga mnogo pozivali da korsiti "nedozvoljena sredstva"

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

712 mb? koliko traje ili je kompresija u pitanju ? Ja licno najvishe gotivim 5-20 min filmove sve preko pocinje da smara.

___________________

evo pregled nekih filmova koje sam skoro skinuo, svi se mogu naci na google video , za one koji ne znaju :firefox + video downloader extension , lep kvalitet i mozesh da pregledash na brzinu dal valja ili ne. Mrzi me da linkujem do videa, al imate search i ime, tako da nije problem [;)]

od 1-10 ocene po nekom mom mishljenju

Ruination CounterStri :

Editing : 9

S obzirom kako je lik uskladio ziku i fragove + sam stil filma

Efekti : 8

Ovo 8 mu vishe dodje kao kazna zato shto je upropastio jednim jeftinim efektom koji mu nije trebao , kad se oduzme to , efekti su 9

Zika : 10

Jednostavno lezi uz ceo video

Fragovi : 9

Taman kako treba [;)]

VirtusProCSMovie :

rusi, shta reci :P

Editing : 7

Efekti : 7

dosta jeftinih efekta

Zika : 5

Fragovi : 8

Da ne shvatite pogreshno, 7 je dobra ocena, jednostavno u poredjenju sa ovim filmom iznad , nema dovoljno stila [;)] . Nije mi zao shto sam ga skinuo

Astrals Starlike gaming :

Editing : 8

Efekti : 8

Zika : 5

shta je sa ljudima i euro tranceom u cs fimovima ffs ?

Fragovi : 9

Electronic Warfare :

Editing : 7

Efekti : 7

Zika : 8

Fragovi : 6

inace ovo je GoL vs 3D video, kako je radjeno iz jednog demoa, nema puno WOAH fragova, ali vredi odgledati.

nintehepiceadycs16co.avi :

Editing : 8

Efekti : 7

Zika : 5

EURO TRANCE OPET ?!?!?!?, ma sedi jedan !

Fragovi : 7

CounterStrikeUnknown

Editing : 8

Efekti : 8

Zika : 4, sam zvuk je sjeban, kad je kompresovao prilicno mu se desinhronizovao video i zvuk

Fragovi : 9

Fragovi su od random igraca shirom sveta, nije loshe

Unknown Skills 5 :

Editing : 8

Efekti : 7

puno jeftinig, mozda cak i 6

Zika : 7

Ne mogu da se nerviram vishe... [}:)]

Fragovi : 10

fragovi su neverovatni, isto kao i video iznad, skup random igraca , ali zaista neverovatni, jednostavno likovi znaju da iskoriste situaciju kad im se ponudi. Recimo da bi zbog ovakvih poteza bili banovani sa nashih servera :P .

edit: ako vam ne izbaci film na search, probajte samo neki keyword, npr Virtus itd, postho nisu po bash ovim imenima. E i da, vredi odgledati svaki ovaj film [^]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

au, au, koji hejt odjednom, ko da me neko terao da postujem na cs forumu ... Ove filmove ne bi postovao da ne vrede neshto pre svega, to sam vec rekao doh...

@ suba, idi izdrkaj. Ruination sam naveo kao najbolji film ovde, i dao mu najbolje ocene.

@ corey ,onaj truli metak u bullet time na trainu, jednostavno se odbija od cele koncepcije filma i bode oci , pogreshno sam se izrazio, efekt nije jeftin, jednostavno mu nije mesto. Dodushe to je moje licno mishljenje, imam nekog iskustva u pravljenu cs filmova i jednostavno to tako tu ne bi stavio [:p]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

znash li mozda kako se zove ona stvar," why can i , why " refren, inace odlican film, milina gledati, daj josh ovakvih :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...