Jump to content

Intervju


zEki

Recommended Posts

Aleksey i ja smo malo popricali i evo sta on misli o ECG-u ali i o source i o CS-u. Takodje vam je dao neke korisne savete:

Evo ovako prosla je ceremonija koja po recima Kojote nije ko prosle godine ali sve u svemu ok je sve. Najvise smo vristali kada je Toki nosio zastavu i kada je Konstantin nosio zastavu. Mi I rusi smo zajedno i svuda idemo zajedno i evo sada sedim ovde sa Alekseyom iz Virtusa i sad ce i on da mi kaze njegove utiske, o source.

zEki: Reci mi tvoje utiske o ECG-u ??!

Aleksey: Sve je ql svidja mi se kako su uradili, ali prvenstveno mi je u glavi da moja ekipa i ja dobro prodjemo posto smo dosta radili na tome da postignemo dobar rezultat na takmicenju.

zEki: Sta mislis o CS source ?

Aleksey: Srecan sam sto su sve cyber organizacije promenile svoje misljenje i promenile odnosno zamenile source za 1.6. Smatram da je source govno i jebeno laguje(stvarno je ovako rekao :D ) i totalno nije igra koja treba da se igra na turnirima. CS 1.6 je igra koja potpuno balansira ekipe i tu se stvarno moze videti koja ekipa je bolja i kvalitetnija i na kraju krajeva koja ima manju tremu.

zEki: Jel imas tremu kada sednete da igrate ?

Nikad nemam strah, imam tremu ali tremu da pobedim i imam neki odredjeni pritisak kada dolazim na ova svetska takmicenja ali uvek dolazim veoma motivisan zato sto dolazim da bi pobedio i ja predstavljam sebe, moju ekipu i moju zemlju.

I za kraj Aleksey kaze: Ako ocete da pobedite i ako ocete da budete najbolji onda igrajte svaki mec kao poslednji i nikad nemojte da se plasite !!!

To je to !!!

POZDRAV

P.S. Slike uskoro !!!

V

Link to comment
Share on other sites

najbitnija je recenica "nemojte nikad da se plasite " :) ko da se cs igra 1 godinu i da svi imaju po 1-2 cw iza sebe :)

Kako se proseravas... Pa zasto onda svake prestupne godine neka ekipa pobedi 4gl ili kgb a da ne pobede jedna drugu? Strah gubis iskustvom iz finala, velikih turnira i slicno. Ne znaci to da cu se usrati protvinika i da ce da mi drhte ruke, vec da necu komunicirati kao uvek i da ce se tvoja igra svoditi na stek i cekanje umesto na izletanje bez respekta i neke igre koju igras i na cw-ovima. Razmisli malo i prepoznaces sebe ovde kao i mnogi drugi...

poZ

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

hajberu kao ti protiv pentagram nea ? :D:D hop cup hop cup :D:D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Kad ti neko uzme 13 kao T na trainu, veruj mi da ti nije do igre... Ne mislim da je to zato sto sam se usro, pre ce biti zato sto sam bio smoren do bola....

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...