Jump to content

Par pitanja oko Warrior klase


[BMF]Psycho

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posmatraci...mani se pro-pala propagande da ne bi tema preshla u off off-a i poceli da te ganjaju po stranama ovog topica (koje ce se redjati nevidjenom brzinom kad je u pitanju paladin).

Ma nije uopste pro pala propaganda, zato sto sa palom igram jako dugo, nego

covek ima problem na 28lvl-u i trazi pomoc.

Ajde da se ispravim.

Skupljaj pare, kupuj samo ono sto ti treba i sto pre do 60lvl-a pa u instance sa nekom dobrom guildom po opremu, da ojacas.

I zapamti. Nije sve i u opremi.

Mozes da budes najveci baja ako imas full opremu i te price ostavi po strani.

Sve je to fino i lepo ali mozak zavrsava posao u WOW-u.

Evo samo jedan primer:

U Warsongu sam se tukao sa Nobody-jem i njegovom ekipom i tukao sam warriora iz njegove grupe koji ima full opremu iz BWLa, tako da te price o opremi ne piju vodu.

Imas jedno jako lepo mesto, al to tek posle 50,55lvl-a. Dire Maul. Eeee... tu ispada jedna jako mocna stvar za Warriore. Jedna lepa knjiga quest.

Bolje da si uzeo Orc Warriora. On je jedini pravi warr.

Link to comment
Share on other sites

nemoj samo da pocinjesh sa tim on-ima-healing-botove-a-ja-ne-i-mrzim-ga-zbog-toga forama.shta to znaci ako ima healing botove ne zna da igra?pa ono,taj neshu je najbolji warrior na nashem serveru.a ako rogue moze svakoga da stanuje ovako,zashto bi onda ikada gubio neki duel?

poenta je da ovde ex grand marshal warriora izuva rogue koji igra pvp nedelju dana,pa me zanima zashto svi pricaju "warrior koji ima malo mozga nikad' nece da izgubi od rogue-a"

Link to comment
Share on other sites

Evo samo jedan primer:

U Warsongu sam se tukao sa Nobody-jem i njegovom ekipom i tukao sam warriora iz njegove grupe koji ima full opremu iz BWLa, tako da te price o opremi ne piju vodu.

Igras sa noobovima na jos gorem serveru, cim tako pricas...Bez ljutnje i h8-a, ali cim tako pricas...

Killy, to sto covek ima healing botove moze samo plus da mu bude...Kong je najbolji war na nasem serveru po meni... Na horde strani naravno...

Link to comment
Share on other sites

cekajte bre o chemu vi pricate koji kong koji haribo bre ..

ko ste vi u opste na haomarushu ?

to je kao kada neko ode na neki server i vidim nekog lika i gild koji igra 20 sati dnevno i kazem da su oni/on najbolji na serveru

ko si uopshte ti?jel si igrao u zivotu neki bg osim av-a?jel znash uopshte shta trebash da radish u wsg-u?ne znash.ti si jedan mali kretenko koji se ne joinuje na serbian kanal da ga ne bi napushavali,a ovde pokushavash da prodajesh pamet na forumu.kong ima 100% manje in game vremena od tebe a taj haribo je guild koji ima 4 od 5 najbolje rangiranih igraca svake nedelje. zato nemoj da prdish.

na kraju,shta ja uopshte pishem tebi kada si nepismen

*edit* i kakve to veze ima sa topicom?joinuj se na serbia kanal na haomarushu ako hocesh odgovor na tvoje sledece pitanje,kao da nekoga ovde zanima ko je najbolji warrior na haomu

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ok ovako ... za haomarush zaista ne znam niti me ne zanima ... igrao sam povp do 8 ranka ii posle batalio i sada sam verovatno 0 rank , nebitno . Sve sto hocu da kazem da je pvp na haomarusu u ranku 3. srpsko istochno baranjske fudbalske lige = sux .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol ma ne cimaj se t on govori kiliju ffs to je vishe nego normalno ... mozda cak i previshe !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...