Jump to content

Da li postoje ili gde su nestale?


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auu da gde se seti klanice :D i vortex :D heheh dada :D e jel se to meni cini ili u zemunu nije ni bilo igraonnica :D?? e bio je i jellow yard :Dpa ona velika prevara oko lige one ..mada to nema veze sa ovim :D e pa FUSE niko ne pominje ???

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@tvorac topic-a:

Da žive su, od ovih što rekoh alpha ti je najbolja za to. Deus - uvek gužva, MK - uvek nekoliko klinaca koji urlaju.

Alpha je uvek prazna, samo onaj lik što tamo radi. Tolko je hepi kad mu neko bane da pusti po pola sata duže ako se igra neki multipl.

Mir i tišina zagarantovani...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim tih igraonica sto u jednoj sobi od 10 kvadrata ima 20 kompova i to ... srecom pa nisam puno isao u njih ... al' onaj trznjak na nbgdu sto je ceo bio "u igraonicama" ... cudo on nije nekako "pretek'o" kao na primer metro, cisto zbog kolicine kompova sve ukupno.

Link to comment
Share on other sites

To je na granici sa Zemunom. Znači ima "T" raskrsnica, odozdo ide Radoja Dakića,

a levo i desno je Vrtlarska. Na samom uglu je, ne možeš da promašiš...

Edited by Prist

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

uu ja sam mislio da je stilgar umro :D mislim na igraonu...ee te male igraone su imale dusu..ali pare su sve upropastile...evolution risk net+jedno vreme..playhous kako se zove hm gde su igrali blue green.. deus je dobro jos uvek ziv :D ee al se nekad ziveloo :D

[:D]. Stara, dobra vremena [:)]. Mi smo igrali u Otopusu (pokraden 2 puta, i zatvoren na kraju).

auu da gde se seti klanice :D i vortex :D heheh dada :D e jel se to meni cini ili u zemunu nije ni bilo igraonnica :D?? e bio je  i jellow yard :Dpa ona velika prevara oko lige one ..mada to nema veze sa ovim :D e pa FUSE niko ne pominje ???

Hehehe, Monitor CS Open League, prsla pred pochetak playoff-a i zatvoren YY. A sabili smo B ligu bez poraza. [:)]

sta je sa pancero panzerom kako god ?? tamo gde je g igrao nekada ??

Panzer se zatvorio pre jedno 2 godine. Tamo se igrao dobar warcraft...

@topic: Stilgar is the place, eventualno Deus u jutarnjim casovima nekim.

Link to comment
Share on other sites

Da, Otopus :)

Eeee...

Sve je bilo okej dok Edi nije umro, onda su ova dva morona (Veljko i onaj debeli, zaboravio sam mu ime) zasrali sve shto su mogli. Poshto su mi i Edi i Nemanja bili drugari, nisam se vadio odande, ali bukvalno (i kunt u kujni). Bio sam tamo od pochetka, bukvalno od krechenja i pravljenja stolova. Kolko pish scena je samo bilo i najgotivnija ekipa ikad...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Da, Otopus :)

Eeee...

Sve je bilo okej dok Edi nije umro, onda su ova dva morona (Veljko i onaj debeli, zaboravio sam mu ime) zasrali sve shto su mogli. Poshto su mi i Edi i Nemanja bili drugari, nisam se vadio odande, ali bukvalno (i kunt u kujni). Bio sam tamo od pochetka, bukvalno od krechenja i pravljenja stolova. Kolko pish scena je samo bilo i najgotivnija ekipa ikad...

Isto od pochetka tamo, od onog otvaranja, kada smo doshli na CS, ekipa sa Netgamesa. Ja sam prestao da idem pre nego shto je Edi umro (batalio CS, raspala se ekipa i tako to), pa nisam gledao propast, ali mi je bash bilo mnogo zao kada su ga zatvorili.

Link to comment
Share on other sites

@Ex

E baš mi je krivo. Izvini stvarno nisam znao da su je zatvorili. Još se mislim kad sam ti pisao post

dal da ti kažem da sačekaš moju potvrdu o tome dal radi (pošto prolazim svakog dana tuda), ali nisam.

Jbg. Još vidi kakvo je veme bilo... Sry plz...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Sad znam otkud mi je poznat tvoj nick :)

Znachi moji su bili DOP klan (Dortjolski Oslobodilachki Pokret), Acid, Mia, Lochost, Onogost, ja, chak je i Kruko odigrao par mecheva za nas :)

A najjachi lik mi je Legolas :))

mrs.OtOpus, prva ekipa i najjacha, hvala lepo [:)]. Edi i Kulja su zapocheli celu stvar koliko ja znam, i jako dugo drzali sami. Kada su doshli ostali ja sam vec polako bataljivao (kakva rech [:)]).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...