Jump to content

a3 stampach


iguana

Recommended Posts

Vishe mi je dojadilo da ujutro jurim pre faksa u neku stsmpariju ili kopir centar kada god treba neki projekat da odstampam na faksu. Imam a4 stampach, star ali dobar, ali sve vishe i vishe radim na vecim formatima od a4, to jest na formatu a3, pa mi treba neki veci stampach...Pa sam se odlucio da mi je pametnije to da reshim, nego da kupim za sada neki flat ekran

Pa, da li znate za neki dobar inkjet ili laserski a3 stampach. pretpostavljam da je inkjet color laser dosta jeftiniji od laserskog chija je jedina prednost, valjda, brzina crno bele stampe? AKo znate gde ima da se nadje i po kojoj ceni - super

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

inkjet color laser dosta jeftiniji od laserskog

wtf?!

Nemam da ti preporucim neki model jerbo mi nikada nije trebao, znam samo da su cene od 300 (za neke bas najjeftinije) preko 400 za kakav prosek pa preko, kada pricamo o A3 ink jet stampacima.

Link to comment
Share on other sites

lol za ovi kombinovanu tehnologiju

nija da sad pa imash neki preveliki izbor ali u svakom sluchaju pogledaj hp deskjet 1220, 1280 neshto su preko 300 evrica.hp deskjet 9800 oko 400e, hp photosmart 8750 450e, cannon 6500, 500 evrica.

svrati do hp demo centra pa vidi shta ti pije vodu.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...