Jump to content

Warrior grind :)


Siver_Hand

Recommended Posts

ja sam prochitao ceo post i nemoj da me poredish sa kilygorom ;]

ti si samo proshireno pevao o onome shto sam ja rekao.

poenta je da se ljudima "dozvoli" da igraju specc koji zhele... ali da ne bude rasulo pa da druid tankuje zato shto hotje a imate vetj 3 puta bolje opremljenog prot tenka. od toliko warriora u gildi UVEK tje se natji 2-3 koji vole protection i kojima tje se poveriti tenk duzhnosti, normalno. ali kad je neshto vetj na farm statusu, i vesh feral druid ima extra opremu, zashto mu ne dozvoliti da tenkuje kad mozhe i tako?

btw, kad sam spomenuo feral druide ja sam prvenstveno mislio na dps al' nema veze :]

opet se ne slazhem, najjacha gilda na mom serveru ima shadow popa sa +600 na spell dmg koji uz to ima dovoljno mozga da kontrolishe svoj dps tako da ne uzima agrro + ne ostaje bez mane tako lako. ta gilda farmuje nefa mesecima, tako da je to najbolji argument protiv tvog stava da ti je shadow pop najvetja glupost u raidu.

qft, stvarno dobra podela procenta :]

ali to vazhi samo za vetj pomenute situacije kada je boss vetj na farm statusu... kad se upozna encounter odlichno.

WTB ramirez !!! :)))))

--------------------------

btw ovo oko lockova sto ce da navlache veci agro je glupost ... svaki lock treba da ima master demonologys i -20 % threat reduction ... = pwnz ... shadow priest povecava neverovatno dmg raida ali ne na jednu metu vec na vishe ... na vishe je meta povecan dmg i na vishe je meta ( lockova ) razdvojen agro + ne bas zanemarljivo lechi + ima prosecan / dobar dmg !

= vrlo dobra stvar

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shadow priest moze da bude neverovatno koristan, pored toga shto povecava dmg lockovima, moze veoma lepo da healuje rogove npr i pravi pristojan dmg, stavite 4 roga u grupu sa shadow priestom i zavrshili ste sa healovanjem istih, Vampiric Embrace ftw.

Da ne skrecem sa teme, shto se tice warra, jasne su valjda neke stvari i necu nastavljati dalju diskusiju. 60%oprema,35%skill i 5% talenti shto je bandzi rekao je veoma realna procena. Shto se tice guida, necu ga praviti , ne bi da propustim buduce rasprave i diskusije sa mohanom [:D] (gota love it), evo zavrshili smo sa jednim veoma konstruktivnim topicom [;)] , ako se izuzme par hateova , a mozda smo i postavili rekord ,min hates per post [:D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

WTB ramirez !!! :)))))

--------------------------

btw ovo oko lockova sto ce da navlache veci agro je glupost ... svaki lock treba da ima master demonologys i -20 % threat reduction ... = pwnz ... shadow priest povecava neverovatno dmg raida ali ne na jednu metu vec na vishe ... na vishe je meta povecan dmg i na vishe je meta ( lockova ) razdvojen agro + ne bas zanemarljivo lechi + ima prosecan / dobar dmg ! 

= vrlo dobra stvar

meni je isto tako nash klas lider lockova rekao da se -20% agroa sa impom i master demonologijem ne stekuje sa palinim salvationom a serem se u te vase lockove posto nashi bez pristovog debuffa mogu uvek da puluju kad pozele = nema potrebe za tim

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja <3 shadowpriesta (shadowmage)...

Od kad smo pustili 1-2 po raid-u, dps nam (warlock-ima) je skocio nenormalno.

U svakom 40man raidu imamo 4-6 warlocka i to je VELIKO povecanje dps-a. Da ne pominjem da je taj shadowpriest, zajedno sa warlocima, medju prvih 5 po dps-u i retko kad navlaci aggro (zato shto ima mozga da kontrolishe isti)

A na to warrior 31/5/15 ili full prot...nema potrebe komentarisati... SIGURNO je bolji tank prot warrior nego doticni 31/5/15 hibrid. E sad kolko bolji?

Koliko sam upoznat sa tvojim guildom(a mislim da jesam) vi jos uvek radite samo mc i jos uvek niste poceli bwl.

E sada moje iskustvo mi govori da je po pitanju aggroa mc prava boza i gotovo nikada nisam prinudjen da smanjujem svoj dps da ne bih povukao aggro.Bwl je, sa druge strane,jedna sasvim druga prica jer vecina bosova ima neki specijalni napad koji redukuje aggro(ili flat kao 3 zmaja, ili procentualno kao broodlord).I pored najveceg truda mt-a desi se da lockovi povuku aggro i to obicno znaci smrt za njih, a cesto i za raid :) Ja kao mag imam 2x ice block koji je priceless za bilo koji end game pve.

Poenta mog posta je da je pitanje kako bi se lockovi poneli da ih shadowmage baca taj debuff.

Takodje slazem se sa mohijem u vezi pve specova(ako si priest leci ako si mt budi prot itd).

Link to comment
Share on other sites

treba vi dps war :]

prot war ufati one velike a dps warovi kupe boraniju + morate da raspodelite klase u zavisnosti od tipova mobova na ulazima ... mi konkretno koristimo taktiku sa dva tunela pa su rogovi na jednoj kasteri na drugoj strani neki pak koriste taktiku da ih sve na gomili drze u tom slucaju ne znam kako

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

meni je isto tako nash klas lider lockova rekao da se -20% agroa sa impom i master demonologijem ne stekuje sa palinim salvationom a serem se u te vase lockove posto nashi bez pristovog debuffa mogu uvek da puluju kad pozele = nema potrebe za tim

Da istina je da se nestakuje sa salvationom , ali zato za hordu ( imam lock orca ) vishe je nego dovoljno jer onaj totem novi skoro da nijednom nisam dobio jer je isti tip kao onaj za agiliti valjda ... nije ni bitno u principu ...

lockovi su kod nas uvek ali u 90 % sluchajeva u samom vrhu sa rogueovima i hunterima ... najopustenije

naravno da mozes da se seres u njih kada samo 2 imaju zhc jer su pre 2 nedelje dobili lvl 60 ffs , a da ne govorim o green opremi . A opet smo sabili ragnu iz prvog ozbiljnog pokushaja bez wajpa naravno ffs i to mogu ti reci da su sinovi izashli tek na 25 % , i ubedjen sam da cemo za 2-3 nedelje opusteno da ga sabijemo pre sinova ... u principu nebitno je

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma i mi cemo na krau da krenemo 2 tunela taktiku jer samo tako dolazimo do faze 2 (mada uz severe casualties, ali opet mislim da je to bolja taktika) inache bez obzira na taktiku, jedini dps warr koji se potrudio da nabavi ravagera je medju prvih 5 po dpsu svaki put...aoe warr = imba =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...