Jump to content

Da vidimo -_-


Pishkavac

Recommended Posts

Za doctora se slazem, onaj ward seva trojicu 4,5 sec (jos nisam video kako to radi u praksi), jos ako dodas Voida u tu kombinaciju...

Ne slazem se da je avatar neunistiv, lina ili lion ce ga resiti u svako doba dana i noci, ipak je nejak... Ali mozda ja samo nisam nasao pravi nacin igranja s njim... Gledao sam onaj Maretov replay, i probao sam da modifikujem nacin igre, tj da ga poboljsam, ali nista pametno nisam postigao... Na 0:5 sam se zamenio s drugom, uzeo Vipera i poceo da ownujem, a on je spasao situaciju sa avatarom...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

moram da primetim da mi je pochetno odushevljenje doktorom splaslo posle par odigranih partija u kojima je on uchestvovao .. suvishe je slab za endgame i jedina korisna stvar mu je onaj heal .. ward mozda u mid gejmu u frci ako sve uspe da odradi kako treba ili u kombinaciji sa rastom

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Witch Doctor i nije neki heroj..Ustartu je jako losh,mada takvi su vecinom svi int heroji.Ali Avatar moze da bude mnogo bolji,samo da mu se ispravi blink ;p ne freezuje tako da je shit,a moze da se ivejduje?!Samo se vrtish u krug lol!3 skill moze da mu bude abjuz,ukoliko su heroji protivnicki prenabudzeni..tipa imam mnogo dmg-a i sevam sve redom.ulti je realno krsh i treba ga poboljshati,generalno oba heroja treba twikovati ;).Avatar moze da bude jako dobar i zanimljiv heroj,probajte sa mantom i videcete ;) eee,da 1 skill phase SEKTA,probajte da ostanete u kuli kad istekne phase videcete da je jako zanimljivo ;)

Link to comment
Share on other sites

Witch Doctor i nije neki heroj..Ustartu je jako losh,mada takvi su vecinom svi int heroji.Ali Avatar moze da bude mnogo bolji,samo da mu se ispravi blink ;p ne freezuje tako da je shit,a moze da se ivejduje?!Samo se vrtish u krug lol!3 skill moze da mu bude abjuz,ukoliko su heroji protivnicki prenabudzeni..tipa imam mnogo dmg-a i sevam sve redom.ulti je realno krsh i treba ga poboljshati,generalno oba heroja treba twikovati ;).Avatar moze da bude jako dobar i zanimljiv heroj,probajte sa mantom i videcete ;)
Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci da su int heroji dobri u startu...Sta zbog NUK-ovanja..Ma daaaj 1 roh i cao njuk..Jedino su dobri int heroji kad se skupe na sredu i u roku od 10 min. srushe sve!!!Ali i to je preterano nubovanje ;)Igrajte ljudi igrajte ;p

Link to comment
Share on other sites

Witch doctor je u sustini najgori support heroj, izgleda kao da sve moze sam posto ima heal, mass disable i ward, ali opet ward je govno, onaj enchant moze da omashi mnogo puta, stun ne pravi nikakav dmg, heal je... standard support, a ward ne napada kripove. U glavnom pugna/crobe/lich/lion su josh uvek mnogo bolji scourge disable/support/ddealer/farm heroji od ovoga. Mozda kad bi stavili da ward moze da napada kripove, bilo bi lepo, do tad moze da ga blajvi.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Witch doctor je u sustini najgori support heroj, izgleda kao da sve moze sam posto ima heal, mass disable i ward, ali opet ward je govno, onaj enchant moze da omashi mnogo puta, stun ne pravi nikakav dmg, heal je... standard support, a ward ne napada kripove. U glavnom pugna/crobe/lich/lion su josh uvek mnogo bolji scourge disable/support/ddealer/farm heroji od ovoga. Mozda kad bi stavili da ward moze da napada kripove, bilo bi lepo, do tad moze da ga blajvi.

ali onda bi ward stalno napadao kripove a ne heroje jel kripovi imaju manje health-a(a verovatno bi ga onda i kripovi tukli jer ih napada), a dok ga ti preusmeris wardic padne iz 2-3 udarca,znaci ward=shit

Link to comment
Share on other sites

Igro sam sa avatarom juce na netu i mogu vam reci da je odlcan

sve magije su mu profi a pogotovo prva jer uglavnom uvek uspes da se izvuces iz biko kakvog sranja u kome se nalazis

2 takodje imba + mix sa Reality ko se tako zove magija cool

treca isto a ultii moze veoma da bude koristan jer onemogucava protivnickog heroje da normalno kripuje

[:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

posle dugog konstatovanja nova dva heroja su savrseno neupotrebljiva za klanska igranja -.-

avatar nije los agility ali doctor je tuga pre bi reko da je late game hero zbog itema koju mu trebaju da neumre iz 2 magije ili 3 udarca xD

Lfishs

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

posle dugog konstatovanja nova dva heroja su savrseno neupotrebljiva za klanska igranja -.-

avatar nije los agility ali doctor je tuga pre bi reko da je late game hero zbog itema koju mu trebaju da neumre iz 2 magije ili 3 udarca xD

Lfishs

ja jedino sto sam skapirao da je doktorov ulti govno, dok su ostale magije keva, pre cu nabudziti curse i ono grudvanje kao supporter nego onaj glupi ward ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...