Jump to content

Quake 3 Arena Tattoo


Recommended Posts

Ovako...vec duze vreme hocu da radim tetovazu, i dosta dugo sam trazio tribal koji mi se totalno svidja...potraga je prestala kad sam video ovo:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
quake3logo3oe.jpg

Posho samjako zagrejan za Quake 3 vec 4 godine, ovo mi se jako svidelo tako da sam u Photoshopu radio montazu chisto da vidim kako ce da izgleda, i meni se generalno svidja, i mislim da je to TO!

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
quake3tattoo4ql.jpg

KOntam da vashe mishljenje nece mnogo promeniti moje ako ste protiv, jer sam 99% siguran da cu ovo uraditi sledeci vikend, ali me chisto zanimaju Vahi komentari! A i naravno da cu biti i za taj 1% sigurniji ako vecina kaze da dobro izgleda :)

Jedina stvar u koju nisam siguran je velichina...shto je veci to mi je lepshi, ali njegovu velichinu ce da odredi kolichina novcakoju imam tako da tu ne mogu nishta....

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

radim je u subotu definitivno....nece biti sa toliko bele, ali je lik rekao da ce da je odradi kao da je 3d, kao da izlazi iz koze...chim se skine crvenilo i lepo zaraste stavljam slike...

drugari imaju nameru da snimaju nanoshenje bola mojim ledjima, tako da cu montirati 1-2minuta, pa ko hoce nek skida...samo cete mi dati neki server gde bih to mogao da okachim...

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

Kajaces se jednog dana....

moguce...ali sigurno ne u narednih 5 godina :)

uvek postoji opcija skidanja tetovaze...

raspitah se... [:D]

ni sad nije jako skupa, a za neshto godina kako napreduje tehnologija radice je medicinska sestra...

a i jednom se zivi!

[rocket]

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

Guest acrobagavario

Kajaces se jednog dana....

Slazem se. To je ipak samo igrica (ne daj joj toliko znacaja). Ja se lozim na oddworld seriju, ali ipak necu da stavim tog zelenog na kozi...

Ipak to je tvoja koza, tvoje pare....

PS Jesi li vec uradio? Koliko te je kostalo?

Link to comment
Share on other sites

ima da se navari,pa ce da ti radi 3 dana sto mu dodje......MNOGO! pogodi se ti bolje na celu fotku! :D

pogodish se danas (nisam pogodio sam sebe nego sam se pogodio sa likom)...cena prava sitnica! 1500din + vodim na cugu kad zavrshi...ako ne umrem od bolova :)

Edit: gutam slova

Edited by zlig0r

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

pogodish se danas (nisam pogodio sam sebe nego sam se pogodio sa likom)...cena prava sitnica! 1500din + vodim na cugu kad zavrshi...ako ne umrem od bolova :)

Edit: gutam slova

Ako ce da bude velichine koju si pokazao na nekoj od slika , mislim 1000 din na sat brate pazi kod koga radish , ako ti je neki ortak onda ok , to je vrlo jeftino tako da ono zipa tvoja kozha i taj fazon.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

opushteno! kontam shta mislish...radi mi bratov drugar, imam poverenja, i radi mi za duplo manje para nego bilo gde u gradu...shto se tiche kako gari radi - odushevio sam se...gledao sam sinoc fotke tetovaza koje je radio, i sad sam sto posto siguran da mi on radi! jedino shto se datum pomerio za sledeci vikend, jer sam ovaj vikend trebao da imam slobodan ali ipak radim tako da radim sledeceg...SIGURNO!

sad se premishljam da poshtoce mi duplo manjme naplatiti - da na listu noge radim Samurai Jack-a ali da ne preterujemo, o tome u da razmislim do subote...Quake logo radim sigurno...

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...