Jump to content

Quake 3 Arena Tattoo


Recommended Posts

nama je igraonica " ChaOS" pre jedno 2-3 godine radila maje Quake 3, i 100% sam siguran da sam je platio 100 din..i dan-danas shtampa je perfektna...jedini problem shto se majica skupila toliko da je tesna 12-ogodishnjaku (preterujem, ali se bash skupila..i to u duzini...sad mi je jedno cantimetar ispod pupka a shirina je i dalje super), a ne meni! :( :( :(... bash cu je naci ovih dana da je fotkam i da je postavim da vidite!

sad se setih da mogu komotno da je poklonim devojci za spavanje u njoj :)

Edited by zlig0r

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

do jaja je tet, al' ne rachunaj toliko na tu belu boju, bolje ispuni sve crnim

slazhem se sa spuom. rachunaj da cesh vec posle 10-15 meseci morati da idesh na doradu jer ce ti bela boja izbledeti..

Link to comment
Share on other sites

nisam radio ovaj vikend! *ebeno mi ne daju slobodan vikend na poslu!uffff....izgleda cu pre dobiti otkaz nego 2 dana slobodno...(poshto je gari koji mi radi u Somboru, a ja u NS-u)...

molba svima! ajde ako neko ima volje da u photoshopu iseche znak quake-a i da ga malo obradi pa nek ga ili postuje ovde ili nek mi poshalje na mail, poshto mi ovo shto sam ja radio nije bash neshto...uvek moze bolje...ko hoce da se igra raznim efektima eto mu prilike :)

a to mi treba shto pre jer mi je gari rekao da isprintam to pa da mu poshaljem u pismu za sombor da bih znao tachnu cenu i da moze da pripremi...znachi, ako bog da radim sad u subotu...

necu da pomislite da za*ebavam, stvarno hocu da je radim, ali visha slila mi ne da! ali ko je uporan...

~ One Ball - One Out ~

eXtreme Paintball

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...