Jump to content

Ne mogu da se konektujem na server


Recommended Posts

Da li verzija moze da ima veze sa tim? Pola sata sam trazio crack  za 1.20a, ko zna koliko ce mi trebati ako se upradujem na 1.20c :( Ajde mi daj IP koji koristis za konektovanje.

Restartuj komp , ako nece , onda je do verzije ... A ako nije do verzije , onda je do War -a , pa ti ne gine reinstall ... Tako da biraj [:)]

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

A nisi rekao ni koju vrstu konekcije koristish. Ako koristish wireless ili cable kod nekog malog (lokalnog) provajdera, moze biti i zbog toga shto on nije otvorio portove za igranje, nego samo standardan http (80) port.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice konekcije, koristim ADSL @256k, i otvorio sam sve potrebne protove za igranje. Da li neko moze da mi posalje link za crack na pp? Izvinjavam se ako ovim narusavam pravila foruma, ali mi jednostavno dodje da puknem kada vidim sve one search sajtove kao prve rezultate na googlu kada kucam "warcraft 1.20c crack" :(

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice konekcije, koristim ADSL @256k, i otvorio sam sve potrebne protove za igranje. Da li neko moze da mi posalje link za crack na pp? Izvinjavam se ako ovim narusavam pravila foruma, ali mi jednostavno dodje da puknem kada vidim sve one search sajtove kao prve rezultate na googlu kada kucam "warcraft 1.20c crack" :(

Pozdrav

imas 1.20c da skines sa foruma 3 topic po redu"how to instalirati 1.20c

Link to comment
Share on other sites

Sve sem reinstalacije Warcrafta.

Gledaj, ti si verovatno igrao na privatnim serverima (karamba and co) preko loader-a za wc3, trebash da reinstalirash wc3 i ne instalirash te loadere i sranja.

Edit: Naravno nakon instalacije zalepish poslednju zakrpu za igricu.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, meni nije problem da dam tih 2k za igru, ali nedavno sam dao 2k za Guild Wars, a sada jedva stizem da ga igram. WC je zastarela igra, hteo sam da je odigram jednom u 7 dana, cisto da se podsetim malo... :)

Ako je original jedino resenje, idem u Plato sutra posle skole ;)

Edited by andrejc
Link to comment
Share on other sites

Veruj mi,original war nikad ne shkodi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...