Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prijavio se za neki kamp u Nemackoj, sad cekam odgovor...

mozda isti kao ja :) ja sam za neki theodor-heuss koleg :)) robert bosch stiftung , mada kako sam popunila formular , ne verujem da ce me primiti , mozda ako primaju nepismene :D

inace , danas mi se desio extra maler , zvala me recepcionarka-kretenka sa zlatbora da mi otkaze vikend , koji sam inace preko novina dobila za dz , a ja vec uzela karte u utorak .. tako da sam danas morala da ih vratim i vratili mi pare ... mnogo mi je zao , i vec drugi put me riba ispaljuje , samo sto prvi put je kao bila fina pa je javila ranije a ovoga puta samo dan pre :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

cekam da  vidim sta cu tunajt.

Plastic

Electric Factory Thursday

Fist 02

Promo Party

Electric Factory Dj's

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
let's danceastaire2020rogers20dancing7099.jpg

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

mozda isti kao ja :) ja sam za neki theodor-heuss koleg :)) robert bosch stiftung , mada kako sam popunila formular , ne verujem da ce me primiti , mozda ako primaju nepismene :D

inace , danas mi se desio extra maler , zvala me recepcionarka-kretenka sa zlatbora da mi otkaze vikend , koji sam inace preko novina dobila za dz , a ja vec uzela karte u utorak .. tako da sam danas morala da ih vratim i vratili mi pare ... mnogo mi je zao , i vec drugi put me riba ispaljuje , samo sto prvi put je kao bila fina pa je javila ranije a ovoga puta samo dan pre :P

Jugendbildungsst

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

da li postoi nesto gore od cedevite sumsko voce?

Kruger betakaroten, kad vec pitash ;)

Dos'o kutji, odvozao sa Boletom malo Trackmaniu, kakvi smo natural, pawnujemo sve od 6. do 12. mesta ... Josh jednom odgledao trejler za X-men 3 ;) (vise o tome ovamo http://forum.klanrur.rs/index.php?s...pic=34569&st=20 ako nekoga interesuje) pa sad da cekiram neke tekstove ali i da napishem pokoji. Jedva cekam da se zavrsi ova nedelja, tada bi trebalo da zavrsim i sve potrebne obaveze.

Odgledao sam i Courting Alex novu epizodu, neverovatno da sam se toga setio, i fino se nasmejah ... steta sto mislim da nece nesto dobro proci pa ce verovatno da trsne posle ove prve sezone.

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam od danas da treniram aikido  [:D] Ono zavrsio se prvi trening a ja sam ukapirao da sam zaribao za sve pare... Kapiram da ce sutra biti kosmar kada ustanem ali ajde bilo je krajnje vreme da malo prodramam dupe ;)

gde shta kako =))??

Link to comment
Share on other sites

jebeni me bolU noge...

danas sam propustio priliku da startujem ribu koju cesto vidjam u basu...

ne znam kako...ali danas je bila u holu moje skole...

koji sam som!

bleja na netu ...moram sabajle da se dignem da ucim likovno...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bio na metal nightu... bilo klasika.. poluprazno.. al kul..

inace sam skontao da sam se navukao na rakiju...

a to ne znam dal je kul il nije.. al nesto se i ne trzam previse... [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...