Jump to content

Takmicenje u hejtu?


Recommended Posts

Palo mi na pamet da organizujemo (organizujete) takmicenje u hejtu. Struktura takmicenja bi bila ovakva:

Od 16 ponudjenih od strane administratora, clanovi foruma bi izabrali 8 "najhejtera" na forumu. Onda bi se barazom odredili dueli, kao cetvrt-finalu nekog kup takmicenja. Dvojica hejtera bi u tom mecu (topicu) hejtovali jedan drugog koristeci sve metode hejta, sem eksplicitnog vredjanja, psovanja i spominjanja uze familije. posle 20 (ili 40 zavisi od varijante) postova (10 jedan hejter, 10 drugi) korisnici bi odredili koji clan je pobedio u tom hejtu. naprimer baraz je rekao da se hejtujemo ja i ivan. u topicu dvnitycker vs ivan_ smenjivali bi se postovi hejta i nakon 20 istih bilo bi glasanje ko je pobedio. i tako do finala. pobednik bi dobio pravo da koristi titulu RUR najhejter ili koju vec i eventualno ako rur ima neku kintu, simbolican poklon..

dakle? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaoo sad ce da te ishejtuje :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

lolololol

nemate pojma ..

Shkodra vs Ivan_ bi bili u velikom finalu gde bi Shkodra laganeza odneo pobedu poshto se proshetao po takmichanje po grupama =) Ivan nema pojma da hejtuje (mozda je i bolje tako [:D]) .. znachi finale ne bi bilo zanimljivo .. tj vec se unapred zna I i II mesto

ono shto bi bilo zanimljivo je ko bi bili titulari za III do VII [:D] jel je tu vishe neizvesno =) btw preko foruma nije zanimljivo uzivo je mnogo sladje [:D]

da ne pricham dalje shto bi morali da striktnije definishemo pravila tipa nema bosonogi i hejta iz dovratka i sl =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Moj glas leti ka Hajliju.

zahvaljujem na podrshci :)

inache, ivanu (sa crtom) kad oduzmesh pravo spominjanja sestara, tuchesh ga bez problema :)

laza je tvrd orah, sa njim uvek imam po koju da bacim na ircu, ali kapiram da bih i njega dobio bez problema :)

priznajem da je lag veliki protivnik, a drashka ne poznajem toliko, pa ne mogu da dam svoj sud :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...