Jump to content

Wep proc rate addon


Immortalis

Recommended Posts

treba mi neki addon koji moze da izmeri proc rate u % u ondosu na udarce, znaci za chance on hit procs. Ili josh bolje ako neko zna tacan proveren proc rate za Drake Talon Cleaver. Od addonova sam probao recap i ProcWatch , ali oni ne funkcionishu kako treba, ne mere chance on hit, vec ili % ukupnog dmg-a pa izdvoje , ili samo broj udaraca sa efektom . Ima neko ideju cime mogu ovo da izmerim a da ne koristim digitron i sabiram attacks [:D][?]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

nista dok ne izadje addon koji sam upravlja herojem tj ide de svi idu resava q i tako to, kreiras lika odes u skolu vratis se on 20lvl + ti budjio honorar i ima punu friend listu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

treba mi neki addon koji moze da izmeri proc rate u % u ondosu na udarce

mislim shto je to toliko bitno .. zar ti nije dovoljan samo dmg da uporedish ?

nista dok ne izadje addon koji sam upravlja herojem  tj ide de svi idu resava q i tako to, kreiras lika odes u skolu vratis se on 20lvl + ti budjio honorar i ima punu friend listu

[jupi]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

treba mi neki addon koji moze da izmeri proc rate u % u ondosu na udarce, znaci za chance on hit procs. Ili josh bolje ako neko zna tacan proveren proc rate za Drake Talon Cleaver. Od addonova sam probao recap i ProcWatch , ali oni ne funkcionishu kako treba, ne mere chance on hit, vec ili % ukupnog dmg-a pa izdvoje , ili samo broj udaraca sa efektom . Ima neko ideju cime mogu ovo da izmerim a da ne koristim digitron i sabiram attacks  [:D]  [?]

ako se neko pitao ko je najbolji igrač WoW-a u Srbiji....

Link to comment
Share on other sites

pa ja igram WoW već 5-6 meseci i uglavno se moje računjanje svodi na "aha dmg

onoga je 20 a ovoga 30 dakle 30-20... je 10 i ovo je dakle jače za deset....." a

tako (ako ne i gore) računa 97% ljudi koji igraju wow.

veruj mi ima da otvorim sajt o tebi čim skupim kintu(i naučim da dizajniram strane) :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...