Jump to content

Lavovi vs Hijene


Recommended Posts

Gledo sam preksinoc na nacionalnoj geografiji emisiju o slicnoj tematici...poenta je da lavovi mrze hijene do srzi...video sam kako lav davi mladunce hijene. Ubio ga je za sekund, ali ga je davio jos 2-3 minuta iz zadovoljstva, pa je na kraju obelezio teritoriju da se zna ko je to uradio. I bila je jaka scena kada se copor bafala vratio po svog clana kojeg su dovatili lavovi i ladno su ga odbranili, ali ovaj nije mogao da ustane i tu ga je copor okruzio i svi su ga lizali da mu daju podrsku. No na kraju je ipak bio pojeden :(

Whatever sjajan snimak tim pre sto mrzim hijene >:]

fml

Link to comment
Share on other sites

Kako ne. Ovo je samo snimak kada je Lav uleteo, a pitanje je da li je i on mogao da odbrani plen. Hijene su uvek brojnije i ne plase se nicega. Uvek pobedjuju u otimanju plena. Jako zajebane zivotinje. Kao sto rekoh za ljude koje zovu Hijene kazu da su najvece zlo...

V

Link to comment
Share on other sites

vidjao sam i da jedna lavica ostavlja plen jednoj hijeni.cisto da se zna lav>hijena>lavica:)

hijena ima najjaci ugriz od svih kopnenih zivotinja,tako da nije za potcenjivanje:)

Netacno pod jedan Hijene nikada nejdu same to im je glavna karakteristika i lavica>hijena nego si ti video samo jedan deo i to kraj jer samo jedna hijena dolazi i uzima hranu dok druge hijene stoje u krugu oko lavice!

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...