Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pise da je moj quote,tako da znaci da si mi pusio...gg no re glupane :D

Joj kako si glup...Gluplji si nego sto sam mislio...

onda nemoj da mislis plz ;D

Zadnji put kad si ti upotrebio mozak zavrsio si na intezovnoj nezi zbog tezeg ostecenja mozdane kore. :)

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja mislio, ali nije bas tako. Jednom sam igrao vs nekog hrvata dobio lik disc posle 6min i igrali smo rmk, Zasto? Goga rekao da igramo rmk, ae gogo i gnodebu odlucite se o tim pravilima posto su stalno razlicita, lika sabijam posle 17min host dobije disc i ja moram rmk [lik nije hteo izac a ostalo mu par gradjevina] zasto, ovo sto highl1 kaze ja znam i to je najpravednije ali u mom slucaju nikada nije bilo tako.

eh sad, uvedite mi stroga pravila ponasanja, ja bez njih ne mogu da funkcionisem. Znaci kad tebe zadesi disk u 2:01 (JEDAN SEC PREKO PRAVILA) onda ces ti sam da prijavis poraz, posto znas kakva su pravila.

Pa ja ne mogu 7 nedelja da vam objasnim map pool od 2 reda. Samo nam jos treba ustav od 50 stavki, da imamo o cemu da pricamo.

Ja mislim da ko izgubi treba da prijavi poraz. Stvarno bolji igrac nikad ne pravi problem da igra ponovo (ili ako nista drugo, bar ima replay :). Sve ostalo je samo sum na kanalu... i srecom traje samo prva 2-3 kola...

Link to comment
Share on other sites

zeroxe satana stfu :)

heh...word!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prvo sto mi je palo na pamet je da jedna sezona bude kvalifikacija za solo ligu... onda bi naj igraci igrali tu ligu... a svi ostali bi nastavili da igraju cup... to bi bila mala obaveza (1 bo3 nedeljno i to u bilo koje vreme)... a opet losiji igraci nisu uskraceni igranja...

to bi bilo sjajno i za site... jer bi se nesto desilo skoro svakog dana...

i opet kazem, dajte neke predloge... sigurno ima i jednostavnijih/izvodljivijih resenja za ovaj problem...

Ova ideja je skroz dobra.

Link to comment
Share on other sites

a to mu je goga rekao, eto shale niotkuda [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zadnja 2 turnira je doslo negde oko 25 ljudi, ukoliko se to desi i naredna 2 turnira ja odustajem od cupa.

uuuuu lavee zar ima i 25 ljudi opa dobri ste :D

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

^^no nije bitno znamo sta je hteo reci!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

inace ajde razumem kad me proziva da kazemo hajli, vladica, green nebitno ljudi koji me poznaju, ali zaista te ne kontam satane, nisi me video nikad u zivotu i sad se pravis baja mali kninza kao opasan si, pa prozivas... pa dobro, who gives a fuck

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

inace ajde razumem kad me proziva da kazemo hajli, vladica, green nebitno ljudi koji me poznaju, ali zaista te ne kontam satane, nisi me video nikad u zivotu i sad se pravis baja mali kninza kao opasan si, pa prozivas... pa dobro, who gives a fuck

Poshteno bs,treba da te boli qrac....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...