Jump to content

Recommended Posts

Eto, posle 7 kola, pozeleh da cujem koju konstruktivnu kritiku a moze i malo neobuzdanog pljuvanja...

A i malo mi je neobicno sto za 7 kola igranja nije bilo ni jednog topic-a na tu temu. El to znaci da igraci ne posecuju forum, posetioci foruma vise ne igraju ili nesto trece...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta ja imam od toga sto cu da igram taj Ycup...eto recimo da sam u formi i da igram aktivno i dalje warcraft,zasto bih to igrao sa likovima koji su dosta losji,onda em 50% ljudi ne znam,em nedobijam nista od toga sto cu npr. osvojiti neko od prva 3 mesta,em trece da se njakam tu,a 50% igracima su ocajne konekcije,em 4to sto vladica kaze ne znam ni kada je to,a i da hocu u krajnjem slucaju da igram ili prespavam do 3,4 ako je subotom,ili jednostavno nemam vremena ....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa da ima pamethijih stvari da se radi ima,za one koji vise ne igraju war to stoji...

Oni koji i dalje igraju war i svi novi klinci i treba da igraju i da vezbaju,i da se zabavljaju,naravno!

To je i poenta

A ti frimane,cisto u vezi tvog ono..ljudskog stava prema igrici kojoj si poklonio x godina neprospavanih noci i dana znaci...

873gc.jpg

Sta ti imas od toga sto bi igrao ycup? Pa sta si ti imao od warcrafta uopste?Sta bi ti,ne znam pare mozda?

Svi vi koji tako razmisljate ste jadni,i niste nikad ni trebali da igrate war

Naravno da nema koristi velike u ovome al to nije ni bitno,za one koji vole da se igraju,njima je samo igranje uzitak.

A ona prica "ja sam mnogo dobar pa necu da igram..." je tolko retardirana da necu ni da je komentarisem

Ako imate neki razlog pa necete da igrate,to je ok vasa stvar...al' nemojte samo da se vadite na ove fore,sazaljevace vas ceo forum

:-)

Link to comment
Share on other sites

:) ja se nerviram sto ljudi nemogu da procitaju map pool :)

a vladicu mrzi da procita kad pocinje :)

recimo da je svake subote u 15h

sto se lige tice, mislim da je je to prevelika obaveza za igrace :0

cup je ubedljivo najneobaveznije igranje... ko dodje danas igra... ko ne dodje, eto njemu sledece nedelje nova prilika

liga je dobra ideja ali su nam za to potrebne kvalifikacije, a cup jeste neka kvalifikacija... sve u svemu to je daleka buducnost... kako zbog organizacije tako i zbog 20 ljudi koji bi stvarno hteli da igraju n meseci nesto...

Edited by gnodeb
Link to comment
Share on other sites

Pa da ima pamethijih stvari da se radi ima,za one koji vise ne igraju war to stoji...

Oni koji i dalje igraju war i svi novi klinci i treba da igraju i da vezbaju,i da se zabavljaju,naravno!

To je i poenta

A ti frimane,cisto u vezi tvog ono..ljudskog stava prema igrici kojoj si poklonio x godina neprospavanih noci i dana znaci...

873gc.jpg

Sta ti imas od toga sto bi igrao ycup? Pa sta si ti imao od warcrafta uopste?Sta bi ti,ne znam pare mozda?

Svi vi koji tako razmisljate ste jadni,i niste nikad ni trebali da igrate war

Naravno da nema koristi velike u ovome al to nije ni bitno,za one koji vole da se igraju,njima je samo igranje uzitak.

A ona prica "ja sam mnogo dobar pa necu da igram..." je tolko retardirana da necu ni da je komentarisem

Ako imate neki razlog pa necete da igrate,to je ok vasa stvar...al' nemojte samo da se vadite na ove fore,sazaljevace vas ceo forum

Sisaj mi ti kurac malo retarde jedan bezobrazni glupavi jesi cuo?To ako ti hocesh da igrash Ycup sa tvojim drugarima jebenim nobovima retardima onda ga igraj(cast izuzecima),a to sta cu ja da radim ili mislim to je moje misljenje a ne da mi ti odredjujesh,i vecina bi se totalno slozila samnom,kao sto je vladica rekao da bi pre igrao sa bolji igracima nego sa vama,sto bi igrao jebeni yucup,kada mogu da igram Incup koji je X puta bolji od ovog govneta,a vi svi koji sada posecujete forum i novajli sve koje se uvlacite u bulju gostu i gomili josh nasih bolji igraca,zato sto su pobedili igrace tipa Insomnia itd. i stalno serete nesto muka mi vas je svih bre vas,kolko je josh nasih ovde igraca pobedilo igrace takvog tipa pa nikome nista,a onda vi dodjete ovde i otvarate topice kako je npr. gost sabio insomniu kao WAO ono ...nista protiv tebe goste svaka ti cast i samo tako nastavi,ali nerviraju me ovi retardi tipa JungleBoy koji samo seru nesto a ne znaju jedinicu da pomere niti su upuceni u war kolko mi ostali ovde na srpskoj sceni koji se veoma dugo znamo u RL... A to sto sam ja proveo X sati za wara je istina,ali tada je barem bilo zabavno igrati,a sada kada se sve promenilo i nasa scena postala puna jebenih retarda,i kada je FT doshao u takvu poziciju da je postao totalno retardira igrica i da se vishe ne zasniva na pravom skillu je SMORILO,tako da vishe stvarno necu da diskutujem....niti se raspravljam sa likovima poput tebe.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Sisaj mi ti kurac malo retarde jedan bezobrazni glupavi jesi cuo?To ako ti hocesh da igrash Ycup sa tvojim drugarima jebenim nobovima retardima onda ga igraj(cast izuzecima),a to sta cu ja da radim ili mislim to je moje misljenje a ne da mi ti odredjujesh,i vecina bi se totalno slozila samnom,kao sto je vladica rekao da bi pre igrao sa bolji igracima nego sa vama,sto bi igrao jebeni yucup,kada mogu da igram Incup koji je X puta bolji od ovog govneta,a vi svi koji sada posecujete forum i novajli sve koje se uvlacite u bulju gostu i gomili josh nasih bolji igraca,zato sto su pobedili igrace tipa Insomnia itd. i stalno serete nesto muka mi vas je svih bre vas,kolko je josh nasih ovde igraca pobedilo igrace takvog tipa pa nikome nista,a onda vi dodjete ovde i otvarate topice kako je npr. gost sabio insomniu kao WAO ono ...nista protiv tebe goste svaka ti cast i samo tako nastavi,ali nerviraju me ovi retardi tipa JungleBoy koji samo seru nesto a ne znaju jedinicu da pomere niti su upuceni u war kolko mi ostali ovde na srpskoj sceni koji se veoma dugo znamo u RL... A to sto sam ja proveo X sati za wara je istina,ali tada je barem bilo zabavno igrati,a sada kada se sve promenilo i nasa scena postala puna jebenih retarda,i kada je FT doshao u takvu poziciju da je postao totalno retardira igrica i da se vishe ne zasniva na pravom skillu je SMORILO,tako da vishe stvarno necu da diskutujem....niti se raspravljam sa likovima poput tebe.

Na cemu se to zasniva ako ne na skillu?

Link to comment
Share on other sites

tja... termin se ustalio na subotu, zato sto je inCup u nedelju... naravno da je jasno da ko igra inCup nema motiva da igra yuCup, ali ovako bar postoje teoretske sanse da i oni igraju... naravno, ajmo sa predlozima za bolji stalan termin koji ce odgovarati vecem broju igraca

sto se kvaliteta cup-a tice, meni lici da isti ne zavisi od cup engine-a ili neke mighty organizacije, nego zavisi od igraca koji ga igraju... a ko igra zavisi od snage sponzora... a snaga sponzora zavisi od kolicine publike... a kolicina publike zavisi od snage igraca... samo tesko da ce sponzor ili publika da pokrenu proces...

potpuno je ok da neko nema motiva da se igra, ali da neko glasno govori da nece da izadje ispred zgrade da igra basket, jer nije lud da igra za dzabe kad tamo neki Jordan uzima silne pare :)

uostalom, ne secam se da je neko iz okruzenja uzeo neki inCup. to znaci da svi koji igraju isti igraju za dzabe... ali eto imaju zadovoljstvo da budu sabijeni u prva dva tri kola...

poenta domaceg kupa je da se ustali kakvo takvo scensko desavanje. publika i sponzori ce samo da oslikaju stanje scene...

eto, nasro sam se za sve pare...

Link to comment
Share on other sites

iz okruzenja?

Zeus, Inso, Didi, Shocker za malo (finale pre dve nedelje), Dreamboy isto finale, EvisCerator itd..

nashi najveci - Sharky i Evil 1/4 finale (Sharky prso od Didija, Evil od Koshey-ja)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iz okruzenja?

Zeus, Inso, Didi, Shocker za malo (finale pre dve nedelje), Dreamboy isto finale, EvisCerator itd..

nashi najveci - Sharky i Evil 1/4 finale (Sharky prso od Didija, Evil od Koshey-ja)

mislio sam na nase govorno podrucje... bugari vec imaju dovoljno svojih desavanja... tako da sumnjam da ih mi interesujemo...

eh zeus... jedan je zeus :))))))

1/4 finala je dojaja uspeh u onoj konkurenciji.

ali poenta mog lupetanja nije da unizim domace gosu-e... samo izrazavam nerazumevanje za ekipu koja u sred turnira spamuje kanal sa izjavama: nije valjda da cete ovo da igrate... daleko od toga da se bilo koji gosu bavi time :)))) tako da se i moja kritika ne odnosi na njih...

Link to comment
Share on other sites

Shto se mene tiche ja sam zadovoljan sa cupom ( mada bi moglo i bolje ), turnir ce se poboljshati tek kada ga budu pocheli igrati uspeshniji ljudi iz nashe drzave, tako da apelujem svima vama da pochnete da dolazite redovno.

Svim ljudima koji imaju bujan zivot prepun uzbudjenja kao freeman molio bih vas da ne dolazite na ovaj topic i da se ismevate na nama jadnicima koji igramo wc3. Jednostavno freemane retard si.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hohoho,pa dobro onda...moj reply tebi Freemane:

Da se predstavim...

Znam sam ja ghosta pre nego sto si ga ti i upoznao tako da,stvarno mislim da je super napredovao...ljubomoran si samo tako droljo mala.

Igram war fazon od starta, treca igrica u zivotu inace, malo ozbiljnije od frozena sve u svemu nista specijalno,40lvl mi je bio neki max,nub jesam...

Na turova sam bio jako malo,kao i na sakupljanjima,nazalost uvek sam imao malcice vaznije stvari bas tog dana tipa skola itd. uvek mi je bilo zao zbog toga.

Al bio sam ih na dovoljno da znam otprilike vizuelno ko je ko.

Freemane sine stariji sam od tebe,da ne pominjem kolko si smesan irl.

Vidi se da si i na mentalnom nivou zaostao,cim se tako lako palis na svaki post, kao i tvoje "macho" smehoteke od postova,al' moram ti reci da od junka pa nadalje sam se divio tvojim postovima tipa "imba elf" pa jedan kilometar,ili jos bolje ono "brate ja s tobom necu da se raspravljam uopste ko si bre ti,necu da gubim vreme na tebe..."pa tri kilometra onda...ko ovaj novi prema meni...znaci prajsles.

Primetices da nisam rekao ni rec o tebi vec samo o tvom generalnom stavu prema Waru, medjutim ti si mene poceo da vredjas i rado bi ti to nekad naplatio irl,kolko si smesan pustio bih pekinezera na tebe,al vise se ne uzbudjem oko frikova kao sto si ti,to sam najzad ukapirao hvala bogu.

Nemam nista protiv normalnih navijaca,al ako mislis da to sto si zamenio jednu opsesiju drugom te cini pametnim ili sta vec,pa vidis zajebo si se.

Trebalo bi organizovati invaziju na tvoju gajbu, od svih ljudi sa junka , kao i ovih novih klinaca sa rura ,koje si nazivao retardima, da te klinchuju onako svi zajedno,smejao bih se iz limuzine sve vreme.

Samo jedno mi nije jasno, jel moguce da te jos uvek niko nije izlemao, pa da vise ukapiras 'de ti je mesto... bice polako.

A sad u vezi topika: Ne bih da kenjam al' videh nekoliko likova da su rekli kako je vreme kupa nezgodno...shta znam mozda bi ste trebali da razmislite o terminu jos malo.

Sve u svemu glupo je biti aktivan u waru i ne truditi se uopste oko domace scene,pogotovu kad se od vas trazi samo da odigrate kup jednom nedeljno...

Glupo je da budemo anonimusi sve vreme i u waru, bar mozemo da pokusamo to da promenimo...a za to je potrebna, bar pristojna jbg, domaca scena

Bilo bi ql da jednog dana svi warcraftasi u svetu znaju za Srbiju...

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

A shta fali terminu? Taman se probudite oko 1-2, istushirate se, klopate, sednete za komp i igrate do 7-8. Sada je ionako zima tako da ne verujem da napolju ima nekih bitnih zbivanja... (barem ovde nema u Neverland-u) :)

Evo ja cu da se potrudim da igram u subotu, fora je shto kada odem u igraonu oko mene se skupi masa klinaca pa ne mogu da igram od njih, ali videcu da nekako to sredim.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

jebiga vudu kad si poznat :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jungle boy - dopadash mi se ( ali ne na onaj nachin na koji mislish [:D] ). Stvarno govorish do jaja i sve shto si rekao za onog malog debila je tachno. On kao neshto pricha ko iskusni starac od sto ljeta nego ga matorci garant naterali tipa "dosta tih igrica vishe kad cesh vec da se uozbiljish", pripretili mu sa nechim i sad on kao SAM odluchio da prestane sa Warom. Ko shto Highly jednom reche pa posle 10000 odigranih partija i 0 osvojenih turnira i slep bi se osvestio ( valjda tako nekako :P). E da Freemane ja inache lizem bulju Higlyju i Ghostu kad god mi zatraze! Jebote kao da ja ne znam kako je kad ti sa 22 godine matorci kenjaju za igrice (kakve sam sve nazive dobio od keve uzas :)) To se igra zbog zabave i intelektualnog takmicenja.

E da a shto se tiche yucupa nisam ga nikad igrao zbog losheg tajminga. Meni lichno najvishe odgovara petkom ili subotom od 21h.

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...