Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da nema koristi velike u ovome al to nije ni bitno,za one koji vole da se igraju,njima je samo igranje uzitak.

A ona prica "ja sam mnogo dobar pa necu da igram..." je tolko retardirana da necu ni da je komentarisem

Ako imate neki razlog pa necete da igrate,to je ok vasa stvar...al' nemojte samo da se vadite na ove fore,sazaljevace vas ceo forum

Warcraft treba igrati zabave radi, a nashim najboljim igrachima i nije zabava igranje ycup-a, jer za oko 5 sati koliko traje mozhesh da odigrash 2 partije protiv dostojnih protivnika(u sluchaju da se oni ne smore pre tebe, pa predaju mech posle 2-3 kola), a ostalo je samo smaranje protiv noobova, protiv kojih ja mrtav naduvan i pijan izgubim po par jedinica... Ako cu vec da provedem 5 sati igrajuci Warcraft, odigracu 20 ladder partija, gde ce mi svaka partija biti zanimljiva, i imacu priliku da odigram 2-3 partije protiv nekog od najboljih igracha u Evropi.

i kada je FT doshao u takvu poziciju da je postao totalno retardira igrica i da se vishe ne zasniva na pravom skillu je SMORILO,tako da vishe stvarno necu da diskutujem

Seresh...

Link to comment
Share on other sites

Warcraft treba igrati zabave radi, a nashim najboljim igrachima i nije zabava igranje ycup-a, jer za oko 5 sati koliko traje mozhesh da odigrash 2 partije protiv dostojnih protivnika(u sluchaju da se oni ne smore pre tebe, pa predaju mech posle 2-3 kola), a ostalo je samo smaranje protiv noobova, protiv kojih ja mrtav naduvan i pijan izgubim po par jedinica... Ako cu vec da provedem 5 sati igrajuci Warcraft, odigracu 20 ladder partija, gde ce mi svaka partija biti zanimljiva, i imacu priliku da odigram 2-3 partije protiv nekog od najboljih igracha u Evropi.

Seresh...

ko sto moj burazer rece no ja neigram iz razloga da mislim da sam nesto extra bolji od random nasih igraca nego jednostavno me mrzi ja cu tih 5 sati spavati necu ni tih 20 partija ladder odigrati a svi znaju da ko god me pita na kanalu da igram vs njega igram tako da to nob ne nob meni ne predstavlja problem dodjem svaki 5ti dan na war da odigram 2-3 partije za svoju dusu i to mi je dosta :))i nisam nikad srao sto igrate taj jadan turnir cak sam mislio samo jednom i bio online kada se odrzavao i to sam za finale stigao da obsam howwedo vs mileta i to sam obso btw gogo samo napred nisi malu stvar uradio i gl ja cu gledati da dodjem ali znas kako je to kod vladice 50% 50% :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

...nisam nikad srao sto igrate taj jadan turnir...btw gogo samo napred nisi malu stvar uradio i gl...

Vladice nemoj da si tako cinichan...

ja cu gledati da dodjem ali znas kako je to kod vladice 50% 50% :)

50% da verovatno necesh da dodjesh,i 50% da sigurno necesh da dodjesh :)

@topic:U svakom sluchaju svaka chast gogi i gnodebu za zelju da neshto urade i pokrenu scenu.Oni su to omogucili,na nama igrachima ja da to ispratimo...Ne mogu oni sad josh i da idu i teraju ljude da igraju.Ono shavatam da mnogi nemaju vremena,imaju puno obaveza,i sl. ali nije to neznam shta,to je jebanih 4,5 sati subotom...Ja bih prvi igrao svaki cup da imam neki bolji net,ali ovako bojim se da nemam ja taj luksuz da sebi dozvolim da visim 5 sati po sred bela dana na telefonu...U svakom sluchaju samo napred,bice bolje...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Retko postujem ali sam na ruru skoro svaki dan ali nekako imam potrebu da i ja kazem koju. Nebotno koliko dugo igram i kakav sam igrac samo mi jedno nije jasno ako je yu-cup napravljen i ako su to radili volonteri bez i malko nadoknade nego samo iz ljubavi prema igrici i nekom vidu druzenja, moje misljenje je da im ne treba odmagati nego da im pomognemo koliko mozemo ako ne finansijski makar moralno. Ja licno ne dolazim na Yu-cup jer mi je maksimalna konekcija od kuce 33.6 kbs i imam puno obaveza.

Zato jos jednom ponavljam ako ne mozemo da im pomognemo nemojmo im odmagati pozdrav svima.

I samo napred

Link to comment
Share on other sites

to se zna, ako host dobije disc, remake osim ako neko nema bash ochiglednu prednost

a koji igrach discuje, on dobija lose (ovo se ne rachuna u prva 2 min)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to se zna, ako host dobije disc, remake osim ako neko nema bash ochiglednu prednost

a koji igrach discuje, on dobija lose (ovo se ne rachuna u prva 2 min)

bas tako, ali ja vise volim da akteri spontano krenu re ;) ili da 'porazeni' kaze da je izgubio (sto se desilo par puta...)

Link to comment
Share on other sites

Vladice nemoj da si tako cinichan...

50% da verovatno necesh da dodjesh,i 50% da sigurno necesh da dodjesh :)

@topic:U svakom sluchaju svaka chast gogi i gnodebu za zelju da neshto urade i pokrenu scenu.Oni su to omogucili,na nama igrachima ja da to ispratimo...Ne mogu oni sad josh i da idu i teraju ljude da igraju.Ono shavatam da mnogi nemaju vremena,imaju puno obaveza,i sl. ali nije to neznam shta,to je jebanih 4,5 sati subotom...Ja bih prvi igrao svaki cup da imam neki bolji net,ali ovako bojim se da nemam ja taj luksuz da sebi dozvolim da visim 5 sati po sred bela dana na telefonu...U svakom sluchaju samo napred,bice bolje...

nisam dobro reko :) hehe mislio sam da kazem nisam nikad reko da je turnir jadan zato sto mislim i da nije ,,nije nista ni posebno trenutno ali moze biti :)

btw to za 50% 50% :) jebiga ono bukvalno ako slucajno ustanem tad i vidim da se igra igracu :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Warcraft treba igrati zabave radi, a nashim najboljim igrachima i nije zabava igranje ycup-a, jer za oko 5 sati koliko traje mozhesh da odigrash 2 partije protiv dostojnih protivnika(u sluchaju da se oni ne smore pre tebe, pa predaju mech posle 2-3 kola), a ostalo je samo smaranje protiv noobova, protiv kojih ja mrtav naduvan i pijan izgubim po par jedinica... Ako cu vec da provedem 5 sati igrajuci Warcraft, odigracu 20 ladder partija, gde ce mi svaka partija biti zanimljiva, i imacu priliku da odigram 2-3 partije protiv nekog od najboljih igracha u Evropi.

e to je bila ljudska kritika kojoj se nama sta prigovoriti :) pogotovo sto je Sharky osvovjio prvi yuCup (ako je to bio on)

to sam i ja kao nemi posmatrac primetio... svi osvajaci cup-a su imali gomilu partija od jedva 8min :) i tek 1/2 i finale su partije duze od 10min :) sad kad se tome doda da kup ima 6 kola a da traje 5h... sve je jasno...

ali sve je pravljeno za najbolje igrace... i sve ovo nema smisla ako yuCup ne odrazava domacu scenu... zato nam valja resiti ovaj problem... a ne samo da se razidjete...

prvo sto mi je palo na pamet je da jedna sezona bude kvalifikacija za solo ligu... onda bi naj igraci igrali tu ligu... a svi ostali bi nastavili da igraju cup... to bi bila mala obaveza (1 bo3 nedeljno i to u bilo koje vreme)... a opet losiji igraci nisu uskraceni igranja...

to bi bilo sjajno i za site... jer bi se nesto desilo skoro svakog dana...

i opet kazem, dajte neke predloge... sigurno ima i jednostavnijih/izvodljivijih resenja za ovaj problem...

Link to comment
Share on other sites

@Sharky - Kada bi svi ljudi igrali cup ( oni koji dolaze na lanove ) turnir ne bi uopshte izgledao smesan ( barem za domace uslove ) jednostavno postoji seed shto znaci da recimo 8 najboljih ce se naci u cetvrtfinalu i tada postaje zanimljivo. A ako oces da kazes da ti je smor odigrati 2 - 3 partije protiv nekog loshijeg onda jbg. U tome jeste problem shto svi kazu necu da igram sa nobovima, radije cu igrati incup. Ali kada bi se svi koji to prichate prijavili, bilo bi donekle zanimljivo.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dzanglboj lavz ju tu :)

Nego,htedoh reci...

Dobro ok onda,kapiram da to jeste smor,igrati sa nubovima 5 sati,medjutim ako bi se vecina nashih boljih igraca prijavila,sanse za igranje sa nubovima bi se znatno smanjile zar ne?

Aj napravite lepo eksperiment,znaci sad u subotu svi se lepo prijavite i odigrajte, i onda sami odlucite da li je podnosljivo provesti 5 sati tako,kad je konkurencija maksimalna...ako je i tako ogroman smor,ce se promeni nesto pa onda ponovo...dok ne bude valjalo.

U mojoj glavi to izgleda ovako...svi vi verovatno imate neki broadband, i kad nemate sta da radite, verovatno visite na bnetu i chatujete medjusobno, zajebavate se...mozda ako bi se termin bas dobro podesio, deo tog vremena bi se mogao utrositi na ovaj kup...

Dajte svi predloge za termin.

Ajmo flejm [:D]

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

hmm pazi ja sam za ono bilo bi ono nedeljno odmeravanje snaga u srbiji najboljih kada bi svi igrali ali npr uvek nesto iskrsne necu sad da govorim da imam bujan zivot :) i to ali npr idem na rodj kod ortaka u bg verovatno tako da ne verujem da cu doci ove nedelje mada ko zna posto se radi o dementu od druga sve je moguce i da neodem :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

razore, rekao ti vladica da si dement, znash shta ti je chiniti [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to se zna, ako host dobije disc, remake osim ako neko nema bash ochiglednu prednost

a koji igrach discuje, on dobija lose (ovo se ne rachuna u prva 2 min)

to sam i ja mislio, ali nije bas tako. Jednom sam igrao vs nekog hrvata dobio lik disc posle 6min i igrali smo rmk, Zasto? Goga rekao da igramo rmk, ae gogo i gnodebu odlucite se o tim pravilima posto su stalno razlicita, lika sabijam posle 17min host dobije disc i ja moram rmk [lik nije hteo izac a ostalo mu par gradjevina] zasto, ovo sto highl1 kaze ja znam i to je najpravednije ali u mom slucaju nikada nije bilo tako.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...