Jump to content

HDx.MaKi vs 4Gl.Hustler(misha)


Recommended Posts

imba vs jos vece imbe? [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

osecam da je Maxi dobio i odmah okacio rep na net...

u pravu si, a replay smor do smora, misha koji ne uzme tp i da natankuje demona, i ovaj lik josh veci noob, koji baci starfall a onda iskoristi invu i prekine starfall :)

mare, necu da ti dodajem warn,ali shta mislish kad bi svako od nas jednom dnevno kachio ovakve gluposti, na shta bi onda forum lichio?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, a replay smor do smora, misha koji ne uzme tp i da natankuje demona, i ovaj lik josh veci noob, koji baci starfall a onda iskoristi invu i prekine starfall :)

mare, necu da ti dodajem warn,ali shta mislish kad bi svako od nas jednom dnevno kachio ovakve gluposti, na shta bi onda forum lichio?

samo sam bacio rep zato sto je taj maki nob i nekontam kako je dobio mishu, koji je po meni bolji od njega .. i rep po meni nije tako los..maki se izvukao iz g*****

Link to comment
Share on other sites

pa misha odigra 10 partija u roku od 6 meseci, i to kad se smori u usa. Nabedjena deca..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mare, necu da ti dodajem warn,ali shta mislish kad bi svako od nas jednom dnevno kachio ovakve gluposti, na shta bi onda forum lichio?

pa... my point exactly... Sta mislis da pera laza mika zhika okace replay protiv pere laze mike zhike i tako svaki dan? Na sta bi onda forum lichio?

Realno... I ja sam mogao da kachim replaye vs fate, vladice, dukea, evila npr ili ne znam ni ja koga koji su trista put poznatiji od HDx.MaKi-a, ali smatram da je to retardirano i ne vidim nikakvu poentu u tome. Kapiras?

Edit: bla nisam video sta je domi napisao...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

kao prvo...nemojte mi atilu dirati da ne bi bilo veselo [:D]

kao drugo...maki kako te nije sramota da kacis replayove na ovaj kulturan forum?ovde sam video da samo ghost kachi repove...i naso i ovaj lik

a koliko se dobro secam razvalio sam te ko malog...i da pojasnim onima koji ne znaju

znachi...maki elf ja orc(inace sam human jer sa ostalim rasama nemam pojma)

uzmem kao prvog heroja shadow huntera...4fun...jer sam video da ovaj nema pojma...lag mi je bio ogroman..znaci odbrojavalo mi je jedno 4,5 puta...i da se vratim na partiju...maki agresivno non stop smara nesto ovo ono...ja kao drugog heroja vadim beast mastera....znaci ta dva heroja i jedno 5,6 gruntova...odem mu u bazu i zavucem nekoliko kula...taman sto su se kule pocele "ZAVLACITI" on dolazi u bazu...i izgubi partiju...znaci shadow kao prvi heroja...ej bre bre

i ovo sve dokazuje koliki je igrac...mada onaj tomic igra bolje od makija jedno 58 puta ali necemo zalaziti u detalje...jer sam vs tomica morao malo da se potrudim da bi ga dobio,i jos sam sa humanom igrao... T_T

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

kao prvo...nemojte mi atilu dirati da ne bi bilo veselo  [:D]

kao drugo...maki kako te nije sramota da kacis replayove na ovaj kulturan forum?ovde sam video da samo ghost kachi repove...i naso i ovaj lik

a koliko se dobro secam razvalio sam te ko malog...i da pojasnim onima koji ne znaju

znachi...maki elf ja orc(inace sam human jer sa ostalim rasama nemam pojma)

uzmem kao prvog heroja shadow huntera...4fun...jer sam video da ovaj nema pojma...lag mi je bio ogroman..znaci odbrojavalo mi je jedno 4,5 puta...i da se vratim na partiju...maki agresivno non stop smara nesto ovo ono...ja kao drugog heroja vadim beast mastera....znaci ta dva heroja i jedno 5,6 gruntova...odem mu u bazu i zavucem nekoliko kula...taman sto su se kule pocele "ZAVLACITI" on dolazi u bazu...i izgubi partiju...znaci shadow kao prvi heroja...ej bre bre

i ovo sve dokazuje koliki je igrac...mada onaj tomic igra bolje od makija jedno 58 puta ali necemo zalaziti u detalje...jer sam vs tomica morao malo da se potrudim da bi ga dobio,i jos sam sa humanom igrao... T_T

aa Tomic>Maki do jaja

ae mi samo reic zanima me da li je Mare bolji od Makija i koliko je slabiji od Tomica.I na koje jedinice idete kad igrate izmedju sebe,ako imas neki repo bilo bi lepo da okacis i to plz

Link to comment
Share on other sites

jbt shta bih dao da mi radi link za replay... Inace uzivam da gledam Makija & Tomica, ali izgleda je feared najjachi tu. Feared ajde daj bnet acc da odigramo koju for fun... Ali Mare laze da je bolji od Makija, jer je feared bolji od Makija, a gori od Mareta.

P.S. Feared posle partije da mi kazes gde sam greshio i shta sam trebao da pravim plz

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...