Jump to content

Kupujem


Dende

Recommended Posts

okej ljudi..sta je toliki problem sa kupovinom elektonskih stvari? to sto vecina nas nema pare za tako neste(ili ni ne zele-kao ja),to ne znaci da drugi to ne mogu da rade...imate gomilu sajtova gde se prodaje gold iz igara..cim ima toliko ponude,more to neko i da kupuje....

+zaboravljate da neko mozda ima para,opusteno..da imam 5000e mesecno i da mi nesto bude vazno uvek bih dao 10-20 e za to..pa makar to bio i staff iz igre..jer i dalje mi ostaje 4980e:)

ja licno sve volim sam da uradim.i ne volim takve kupovine,a ni nemam onih 5000e:)verovatno ih zato i nemam...:)onaj koji za zaradjuej toliki novac ima vremena pola sata mesecno da se igra..i ako mu je zelja da u tih pola sata igre koristi staff of jordan..sto da ne,mi ostali mozemo ili da mu zavidimo,ili da iskuliramo(zivi i pusti druge da zive:)...

meni si licno nelogicniji oni koji igraju danima i nedeljema,da bi skupili gold ili dobar prdmet..i da ga mozda prodaju(e-bay i sl) za saku bednih dolara(pozdrav "kineskim skupljacima":)

ps.ne znam sta mi bi...uhvatila me inspiracija..evo vec treci dan skidam update za lineage2,mora da je to razlog :)od onih 5000e odvojio bih barem 50-100e za pristojan internet (> 1Mb/s)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

odakle ti pade na pamet da je shtrokavi staff vredan pravih para, a kamoli da je za druida, nije problem shto ces kupiti staff, ve shto ce ti pasti na pamet i josh neshto tako da uradish, a onda ces da se unishtish vishe nego bilo ko od nas :P

sta je ludje? grindati satima ili danima za neki predmet (sa 3-5%drop rate-om) ili platiti lepo neku sicu ako imate gomilu novca?:)nekom je vreme za bacanje,a nekom novac:)

'fala bogu ne bacam ni jedno ni drugo [8D] ..ili nazalost nemam ni jednog ni drugog dovoljno [:(]

[}:)][}:)][}:)][}:)][}:)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

to nije grindanje ... 30 % drop u lvl 44 instanci za 5 ljudi nije grindanje ... na lvl 60 mozesh i da solujesh

naravno mozesh i da grindash u RL pa da onda kupujesh stvari po netu umesto da grindash u igri ... mada ne verujem da bi iko svoj novac davao pa cak i da je sica na takve gluposti ... mozda ako su ti se mama i tata nagrindali za ceo tvoj zivot i ne znash sta da radish sa teshko stecenom sicom :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

to nije grindanje ... 30 % drop u lvl 44 instanci za 5 ljudi nije grindanje ... na lvl 60 mozesh i da solujesh

naravno mozesh i da grindash u RL pa da onda kupujesh stvari po netu umesto da grindash u igri ... mada ne verujem da bi iko svoj novac davao pa cak i da je sica na takve gluposti ... mozda ako su ti se mama i tata nagrindali za ceo tvoj zivot i ne znash sta da radish sa teshko stecenom sicom :)

licno ne volim nikakvo gridanje,nigde..mozda zbog svoje ne preterano materijalno orijentisanosti:)a novac i u igri u RL samo kvari ljude:)

i nisim pricaoo o onom stapu..sad sam i ja pogledao da je drop 33..nego sam mislio uopsteno,3-5%...

a onaj ko ima novac,za njega moze da kupi sve(lol..ili skoro sve...)eh taj divni kapitalizam:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

dali se na ovom forumu svaki topic zavrsi diskusijom o necem sasvim drugom tip "ugrozenst sibirskih prepelica" ili slicno

covek je samo hteo da kupi staff of jordan .... mozda ima boot's of jordan ili ti Jordanke :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

uglavnom ljudi koji imaju para i igraju wow ... evo samo sidjite do kgba :)))

elem

nebitno je ... taj kapitalizam ne radi u wowu ... u wowu ni za koje pare ne mozesh da kupish oruzje i upola dobro kao sto mozesh da dobijesh ako radish end game instance ili ako donekle igrash pvp ...

i ne samo oruzje vec bukvalno sve ... zbukvalnoi nista ne treba kupovati u wowu , samo enchante i potroshnu robu aka potions etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e ovako.

ako neko odgovori ispod mene a ne ponudi decku kupovinu ili neki jaci info. moze se racunati da je poslan na klecanje u kukuruzu. hvala

meni se cini da je jedini nacin da pogleda negde ba E-bay ili nekom slicnom mestu,za kupovinu..e-bay je prilicno dobar i siguran za takve stvari...

ja bih mu poklonio rado,kad bih imao taj stap,ali ne igram wow...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

utros je na AH u Org bio staff of jordan (sylvanas) za 130g.......ako ga bas toliko zelis mogao si da pozajmis od nekog pare i lepo da ga kupis

ZATO STO NEMAM GOLDA!Evo ja ti prebacim pola para za koje se dogovorimo i ti mi das staff i ja ti prebacim drugu polovinu para?K? [:)]

e ovo je napisao Dende,samo da se zna!!!

Edited by ~Z!~

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...