Jump to content

Zima, zima!


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zashto shri lanka soadgirl?

Meni se pochinje svidjati ova zima... (bez hejta molim:)... provalio sam da sam neshto imun na ovo sve... ali mi je najjacha fora... ujutro oko pola sedam ja idem zaledjenim putevima i poshto dishem na nos sve mi se lede brkovi i brada od pare i onako malo promrmljam bradu i raspadne se led.... 3p:)

rusi su najjaki... i za divno chudo nisam vido ovu foru... mora da je to zbog vojsku... grrrrr...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

...nikako mi se ne izlazi iz kuce ujutru, medjutim nisam imao srece da ove nedelje idem u popodnevnu smenu, tako da se sada smrzavam...

a jos kada retardi iz shkole sednu pored radijatora i otvore prozor, kao toplo im, jeb'o bi im kevu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

j00 reko ti da je zharkovo selo :))) sad idi po fatu i pali u komodrazh da bijesh korija :))))

@topic

axaxaxa a shto ja volim zimu to je neverovatno...meni prosto lepo kad vidim ljude kako se smrzavaju sa 3 jakne a ja u duxerici...samo sebi kazhem AXAXXA up urs nabs...kad je meni vrucina na 20C nek bude ladno i vama na 0C :D

BTW sledece godine palim u rusiju dav idim tu chuvenu zimu :))

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

j00 reko ti da je zharkovo selo :))) sad idi po fatu i pali u komodrazh da bijesh korija :))))

dosao bih ja,al ne daju vizu za OJBRLN (Ovde Je Bog Rekao Laku Noc)

u stvari nema frke,imam ortaka sociologa,on sad proucava drustvene zajednice neandertalaca,s obzirom da ide kod Korija,reci cu mu da ga smakne

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...