Jump to content

Pikado,bilijar,stoni fudbal,stoni tenis...


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

e gde ima kuglanje kod nas?

mogu da se zakunem da postoji takvo mesto, al' ne mogu da ga provalim  :P

Dzebiga, ja sam krenuo da se kuglam kada sam doshao u Moskvu - ovde ima svih perverzija od kuglana, chak sam jedno vreme razmishljao da kupim svoju vatrenu kuglu [:D], ali sam odustao poshto ipak nisam takav manijak...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

volim da igram pikado, nisam ga igrao mozda 2 meseca, i bolji je 301 od 501, zna da smori 501 traje duugo pa makar i sve 50 zabadao :D

a bilijar igram svaki dan, i to na razlichitim mestima, od stolova u metrou pa do par klubova u kraju, igram po barem sat i po dnevno :))

Link to comment
Share on other sites

Bilijar ili stoni tenis,i to cisto zato shto mi je i jedno i drugo u blizini skole,pa ubijam vreme kad pobegnem iz skole...mada sam za bilijar uvek raspolozen.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pikado definitivno, imam kuci aparat poshto se buraz bash lozi na to, mislim bio je najbolji jedno vreme u drzavi koliko mi se cini 11 zaredom je osvajao turove. Posle je prestao zbog posla.

Stoni tenis isto zabada, ima sam proslo leto kuci sto za njega ali je brat kreten zaboravio posle igranja da ga vrati u podrum. Pa se preko noci navatala rosa i sjebalo se drva :-<.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

prva godina gimnazije prvo polugodishte,ja i ortak otplatili jedan sto domu omladine:)bas ga dugo i cesto igram kapiram da nisam los,najbolji sam u drustvo:)ali da ga jebes nema sanse duze od sat ipo da igram.nikakve sanse,pre bi se ubio.ne pitaj meee jer ne ja ne znam zasto ali to je tako,drukcije nikako:)

stoni sam prestao da igram,nemam sa kim a bas mi se nesto igra ovih dana.

flipera sam fan,ako ste i vi a imate dobru konekciju - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=35767

stoni fudbal igram po celo leto na moru(mesec,dva).peglam ga vec sigurno deset godina mogu reci da sam maltene pro:)naviko sam da igram odbranu,jer dva ortaka sa kojima igram u paru savijaju napad.ali ni to elem ne mogu da igram duze od sat vremena jer se preznojim ko svinja:)

imam ortaka koji sigurno ima najbolji napad ikada.znaci ne mozes mu nista kad primi trojkom,samo postavis odbranu i pomolis se.jedini bedak je sto mu natekne zglob posle 15 min,jbg,cena slave:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

^

e i mene interesuju cene,cale se lozi da uzme fliper,a ja se lozim da uzmem bilo sta od ostalog :)))

secam se da sam imao ponudu za 100DM da uzmem stonu fucu,ali onaj sto je bio groblje...

a mali sto za bilijar moze da se nadje za nekih 300jevreja(mozda i manje),koliko bi onda kostao veliki???

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e sad sam malo svrljao i nasao sam broj Pionir kompanije sto pravi stolove za bilijar,a nasao sam jedan oglas,lik prodaje obican pikado za 30evra,a elektronski za 70,e sad,kakav je taj elektronski pitaj boga :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...